Risk

Risk https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413421/bmid_risk-93J-413421.png 4 1015 1015

Briar U série

Prý nejsem slušná holka. Je to pravda jen částečně – nenechávám se ovládat strachem a je mi jedno, kdo si o mně co myslí. Mám však jedno pravidlo – nikdy nespím s nepřítelem. Jsem dcerou hlavního trenéra hokejového týmu Briarovy univerzity, a proto si nesmím začít s hráčem našich rivalů. A přesně tím je Jake Connelly. Hvězdný útočník Harvardu je arogantní, neodbytný a až moc přitažlivý. Osud však umí být krutý – potřebuju jeho pomoc, abych získala místo na vytoužené stáži, a ten sexy zmetek mi to nehodlá usnadnit. Potřebuju, aby Connelly předstíral, že spolu chodíme. Za každé falešné rande chce však jedno skutečné. Což znamená, že mám problém. Vídat se s Jakem Connellym není dobrý nápad. Táta by mě zabil, jenže v sázce je moje budoucí kariéra. Přestože je Jakeovi s tím jeho sexy úsměvem těžké odolat, nemám v plánu se do něj zamilovat. Takový risk si nemůžu dovolit.... celý text

Literatura světová Pro ženy Dívčí romány
Vydáno: , Baronet

The Risk , 2019

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Podle mě mnohem lepší než první díl..postavy Brenna(drsňačka) a Jake (sebevědomý hokejista) mi strašně sedly a od začátku do konce mě neskutečně bavily...samozřejmě menší drama a problémy s ex nemohly chybět.. tenhle typ příběhů miluju...dva lidé kteří se "nesnáší",ale vládne mezi nimi chemie si postupně uvědomí že bez sebe nedokážou být..

lihate
19.08.2021 5 z 5

"Minulost nezměním, nad přítomností nemá cenu brečet a z budoucnosti nemá cenu se nervovat. K ničemu to není, zvlášť litovat je zbytečný."

Tak tohle byl skvělej díl. Do Briaru se hrozně ráda vracím a Brennin příběh se mi líbil moc. Její kostlivec ve skříni je teda pořádný a hrozně moc s ní soucítím. To, co udělal Jake, kvůli hokeji mě dostalo a její táta to pak shrnul krásně. Jake mě dostává celou knihu tím, že takový velký a namachrovaný hokejista je citlivý, něžný a přítulný. Hrozně jsem si ho díky tomu oblíbila. Brenna je boží už v předchozím díle a prostě ji miluju. Její drzej a odsekávací slovník a celkově styl, který má je mi blízký. A nejvíc jsem se smála u Rupi, to je tedy číslo!
Vztahy nejsou a nikdy nebudou jednoduchý. Ale vždycky je důležitý aby si obě uvědomili a věřili, že jedině spolu jsou šťastní a spokojení tak, jako nikdy. V tom je ta krása.

"Minulost je hovadina."

"Přece nechceš být s někým, kdo je stejný jako ty. Chceš někoho, kdo ti to neulehčí, kdo tě bude pobízet, aby ses otevřela, když jsi přitom celý život dusila všechno v sobě –“

"Stalo se. Se s tím smířit.
Jo."

Damonka12
24.07.2021 4 z 5

4,5 tuto autorku miluju a tahle kniha je skvělá. Dokonalé prostředí, sympatické postavy, vtipné scény ....

kacenka6144
24.07.2021 5 z 5

Stále se držíme vysokoškolského hokeje. Ale autorka má pořád o čem psát. Každý příběh je jiný, i když základní linie má jasný směr a cíl.

EvikU.
15.06.2021 5 z 5

Příběh Brenny a Jakea mi přišel věrohodnější a hezčí. Opravdu jsem si jejich vztah užívala. I linka Brenny a táty se mi líbila.

Kniha se mi moc líbila, první díl byl slabší, ale v tomhle to autorka zachránila. Nebylo v ní nic, co by mě nějak víc rušilo nebo rozčilovalo. Jen čistá radost ze čtení.

narisa
06.06.2021 5 z 5

Tak to bylo skvělé pokračování této série. Brenna je úžasná a Jake také. Nelze si ho neoblíbit. Navíc je sympaťák i Brennin otec. Tento díl se opravdu moc povedl. Jake s Brennou jsou krásný pár. U knihy jsem se nasmála, ale také jsem zaháněla slzy. Opět skvělé čtivo. Nemůžu se dočkat pokračování. Moc se těším na Huntra.

VercaV
27.05.2021 5 z 5

Druhý díl byl mnohem lepší než předchozí. Brenna je skvělá, její sarkasmus a humor je perfetkní a v kombinaci s Jakem to bylo dokonalé. Ta chemie mezi nimi byla tak reálná, až těžko uvěřit, že to je "jen" knížka. Neskutečně mě bavil celý jejich příběh a děj, jak se postupně od "nenávidím Harvard" stalo "miluju Harvard". Děj byl hluboký, Brennina minulost mi vzala dech a líbil se mi jejich vztah s otcem jak to pokročilo.
U knihy jsem se nahlas smála ale i brčela. Kniha vyvolává emoce přesně jak má! Opět musím podotknout, že se mi velmi líbí jak na sebe jednotlivé knihy navazují, ať to jde na předchozí knihy (Gerett nebo i Ryan Wesley) ale i to volně pokračuje na přechozí díl série Lov. Jediná chyba je, že se to čte strašně rychle, protože člověk má potřebu číst pořád a pořád jak je to čtivé. Jsem si jistá, že všechny knihy od Elle budu číst ještě několikrát.

Elize
11.05.2021 5 z 5

Na tuhle dvojici jsem se těšila neskutečně a nezklamali mě! V knize bylo všechno tak, jak jsem očekávala, čtivost, humor, romantika a vášeň. Obě dvě hlavní dvojce jsem si okamžitě zamilovala a neskutečně se k sobě hodili. Nemám co vytknout, rozhodně doporučuji :)

martina1797
01.05.2021 5 z 5

Jedním slovem perfektní. Romantika, to správné napětí mezi hlavními postavami a místy jsem se opravdu od srdce zasmála. Brenna a Jake jsou prostě senzační. Moc mě to bavilo a určitě doporučuji přečíst.

LivN
20.04.2021 3 z 5

Sečteno dočteno. První díl se Summer tedy LOV, se mi líbil o malinko víc. Bylo tam víc humoru a chvilek kdy jsem se během čtení nahlas smála. Brenna mi byla taky sympatická a hodně jsem se na tento díl těšila, ale nebylo to až tak záživné. Zatím vede SKÓRE A LOV. Uvidime třeba mě třetí díl hra mile překvapí a zařadím ho na první místo série.

badliar_id
20.04.2021 5 z 5

Já nemám slov. Tohle bylo naprosto dokonalý. Risk se řadí k mým oblíbencům, stejně jako Návrh a Skóre. Zatím můžu říct, že je to nejlepší díl z Briar U série.
Brenna a Jake byli spolu naprosto dokonalý a já je milovala už od samého začátku. Ta chemie, kterou měli mezi sebou. Pane bože! Fakt je miluju.
Jake je naprostý zlato a miluju, jak hodný a laskavý k Brenně byl. A Brennu zbožňuju. Nevím proč, ale dávala mi stejné pocity, jako Hanna. Byla stejně sarkastická, minulost měla taky docela špatnou. Jo, ta minulost byla fakt něco. Popravdě jsem to vůbec nečekala a líbilo se mi, jak na to reagoval Jake :). Koho pro změnu nemusím je Hazel. Nějak mi nesedla (a taky oprávněně). Naštěstí si to ke konci trochu vylepšila..
Nejvíce mě zasáhla minulost Brenny a poté její rozhovor s jejím otcem. U toho se mi lámalo srdce :( ... Byl to vážně skvělý díl a opět mě pohltil. Autorka je ve psaní prostě skvělá. Určitě doporučuju. A omluvte moje nadměrné používání slova "miluju", ale já to prostě miluju :D..

tynka65
09.04.2021 5 z 5

Skvělý díl! Jakea jsem si zamilovala! A Brenna mi také sedla. Mnohem více než Summer v předchozím díle. Když erotiku, tak jedině tu od Elle Kennedy. Skvělé romantické linky, sympatičtí hlavní hrdinové, super zápletky a erotické scény bez trapných popisů. Až je mi líto, že už mám před sebou jen dvě knížky.... Jo a Brenna a Jake se řadí na druhé místo mých nejoblíbenějších párů z obou sérii, hned za Hannu a Garretta.

hadenka
09.04.2021

Oddechovka na jeden večer.

Ketfl
27.03.2021 5 z 5

Tak tento díl jsem si tedy opravdu neskutečně užila! Skvělá chemie mezi hlavními aktéry, navíc Brenna i Jake mi přišli oba velmi sympatičtí a moc jsem jim fandila. Úplně nejvíc mě na knize ale dostalo, když se Chad Jensen rozbrečel. Nekecám, málem jsem z toho řvala taky. Ach jo, až mě mrzí, že jsem knihu tak rychle dočetla, přála bych si ještě pár stran navíc. Ale víte, co se říká: "Kdyby přání byly koně, všichni bysme jezdili." :-D Jo, bylo to fakt skvělý, romantický, sexy a vtipný. Jen tak dál, Elle!

Any26
14.03.2021 5 z 5

Skvělé, skvělé, úžasné.
Opravdu jsem se při čtení nasmála, tak že jediný důvod odložení knížky, který jsem měla, byl to, že jsem se potřebovala na chvíli nadechnout od toho smíchu :D
Ne opravdu knížka je skvělá a moc ji doporučuji.

Vendulik
01.03.2021 3 z 5

Dlouho jsem uvažovala, jaké mám dát hodnocení k této knize. Mohu říci, že mě hodně zklamala. Příběh samo o sebě byl velmi dobrý a čtivý ale vadilo mi málo uvedené minulosti od hlavní hrdinky. Mám moc ráda knihy z prostředí sportu hlavě příběhy, které se točí kolem hokeje.

Jeninas
18.02.2021 3 z 5

Klasicky fajnové čtení, ale Brenna byla tak sebevědomá, až mě nebavila. Jack... to samé. Když vyšplhal po okapu, trochu si to u mě vylepšil. Ale nezískali si mě tolik jako Summer s Fitzym. Nejvíc mě dojala pouhá zmínka o Ryanu Wesleym v 38. kapitole, což o něčem svědčí... Zato Rupi a Hollis váleli ;) Do příběhu je zakomponována diskriminace žen ve sportu, takže série je asi zaměřena mírně feministicky, ale je to opět velmi přirozené.

ovecka535
02.02.2021 4 z 5

Dobré, pohodové počtení.

anna7852
01.02.2021 5 z 5

HMM tak ještě lepší než první díl Lov,jsem zvědavá na třetí :-)
opět smích i slaza

Babu002
13.01.2021 5 z 5

Brenna a Jakey jsou super. Mám ráda tu chemii mezi nimi, která tam panovala celý díl.
Hodně jsem se nasmála nad knihou.
Doporučuji přečíst!