Lovci

Lovci https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163564/mid_lovci-dpU-163564.jpg 5 575 575

Bratrstvo série

Hal a jeho bratrstvo Volavek pronásledují piráta Zavaka, hnaní touhou získat zpět andomal, posvátný kámen Skandijců. Posádku Volavky čeká nelehký úkol – najít krvežíznivého lupiče dřív, než jim stačí navždy zmizet kdesi v jižních mořích. Pronásledování vede po mohutné řece Dan a nebezpečným vodopádem až do opevněného města Raguza, které je nechvalně proslulým útočištěm pirátů a dobrodruhů. Má-li zde Hal uspět, musí věřit schopnostem své posádky a vyzvat Zavaka na souboj na život a na smrt.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

The Hunters , 2012

ala.mihalikova
24.12.2013 4 z 5

Knizka se cetla sama a celkam svizne. Pribeh hezky utika a sem tam se clovek i zasmeje. Jen me prekvapil konec, ktery se mi zdal tak nejak rychle vyresen. Na to, ze se za tim hnali cele tri dily, to bylo najednou tak lehky. Ale urcite doporucuju.

Mergirus
18.12.2013 5 z 5

Mooc pěkná knížka, prozatím ukončená série...zajímalo by mě, s čím přijde v pokračování - koho si vybere Lydia a Karina? Jaké další dobrodružství vymyslí? Mohl by se třeba setkat Hal ze Severu s Halem Hraničářem :)

Bobšule
15.10.2013 5 z 5

To je konec?! Smutním!!! Oprava: Není!!! A je to božíí!!! Moc se mi líbí, jak čím dál více prostoru dostává jediná dívka na palubě.

malagelo
08.08.2013

Pěkně ukončený příběh. Hal a jeho posádka by se mohli setkat s Willem a Horácem a zažít něco dohromady, to by bylo pěkné propojení obou světů. No jsem každopádně zvědavá kam se děj posune.