Nespoutaný milenec

Nespoutaný milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119460/nespoutany-milenec-119460.jpg 4 859 79

Bratrstvo černé dýky série

Vishous je úskočný bojovník se zatvrzelým srdcem toužící jen po střetu s nepřáteli upírů, obdařený destruktivními sklony a též děsivou schopností vidět do budoucnosti. Když je ale v boji vážně poraněn, zamiluje se v nemocnici nečekaně a beznadějně do své lidské lékařky, doktorky Jane Whitcombové. Ta opětuje jeho city a léčí nejen jeho tělo, ale i bolesti jeho duše. Vishous však proti své vůli dostává nové poslání, čeká jej osud, v němž pro Jane patrně nebude místo. Z cyklu Bratrstvo černé dýky... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Lover Unbound , 2007

haWranka
16.05.2020 3 z 5

(SPOILER) SPOILERY:Není to špatné, ale už to není originální. Už to začíná být moc průhledné, jednotvárné. Abych pravdu řekla, brala bych, kdyby slečna na konci opravdu zemřela. To by mě překvapilo a pozvedlo knihu o úroveň výš. Takhle, když vím, že všechny milé bratrstva přežijí a ještě se stanou nějakým způsoben nesmrtelnými, to už není ono. Jasně, je to pohádka, ale stejně. Knihy chtějí být drsné a osudové, ale tohle jim v mých očí hodně ubírá.

Szekynka
27.03.2020 5 z 5

Jojo na Vishouse sem se těšila, možná mi ho bylo i trochu líto vzhledem k Butchovi a Marisse. Za mě zatím z bratrů nejlepší příběh. Jane byla skvěle popsaná a líbil se mi její charakter a to jak si s ním nebrala moc servítek :). Jediné co, trošku mě překvapil konec, nějak sem se nemohla smířit s tím, že je jen duch, ale jak čtu dál a vidím, že vlastně funguje úplně normálně už to nesu mnohem líp :)

Tereza.Fait
07.02.2020 4 z 5

Napinavy jako ksandy. K Vishousovi jsem si musela vztah vybudovat, ze zacatku mi neprirostl k srdci. Porad me hreje u srdce ta osudovost, co prostupuje celou serii!

havrmoni
09.01.2020 5 z 5

Já jsem teda tak nějak spokojenější a spokojenější :)) Něco se tam děje, rozehrané příběhy jiných a dohromady to dává celek, který mě baví.

Renatapek
03.11.2019 5 z 5

Pátý díl serie Bratrstvo černé dýky a jeden s mých nejoblíbenějších hrdinů. Vishous a jeho příběh plný nečekaných zápletek a odhalení. V tomto díle je na řadě on, aby si našel svou životní partnerku. Že by do děje vstoupila další lidská žena, s vlastním, silným životním příběhem? Při čtení budete otáčet jednu stránku za druhou, číst jedním dechem až zjistíte, že jste na poslední stránce. Ještě, že nás pár dílu ze serie čeká :).

LucijeT
17.10.2019 5 z 5

Nějak nevím co si o tomto dílu myslet, Vishous si prošel peklem o tom není pochyb, ale Jane bych mu přála živou... Nicméně... Náhled do bytí stvořitelky je poměrně zajímavé a trochou mám dojem, že si s Omegou hrají dětskou hru

TomuVer
05.10.2019 5 z 5

Ten návrat Jane na konci príbehu je možno sci-fi,ale tu to tak je a nevadí mi to. A Vishuos prežil veľa a prišiel o veľa,takže je to celkom spravodlivé. Ich vzťah sa objasní v budúcnosti v ďalších knihách. A bude toho dosť,kedže už poznáme brata s bradkou, megamozgom,spomienkami,ktoré ho prenasledujú z minulosti a veľkým srdcom.

MíšaS.
12.09.2019 odpad!

Doopravdy se divím, co na této sérii kdo vidí. Nemám nic proti upírům, nemám nic proti romancím, ale tohle nemá hlavu ani patu. Psychologický vývoj postav je nijaký a celou sérii přemýšlíte jen o tom, proč proč proč proč ?????, a říkáte si, co je to za kravinu a jak může dospělý upír, který žije 300 let být tak nevyzrálý.
Naštěstí je tohle poslední díl, co mám půjčený z knihovny a do dalších určitě nepůjdu.

MonaLisa42
15.05.2019 4 z 5

Příběh Vishouse a Jane mě moc bavil. Kniha byla napínavá až do poslední stránky.
Asi jsem se nasmála méně než u předchozích dílů, ale zato mi ukáplo i pár slziček a nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Líbí se mi, že v knize byly krásné příběhy i dalších postav, které už známe z předchozích dílů a nemíchaly se s příběhy o Vyhlazovací společnosti. Velice mě dojal závěrečný dárek pro Stvořitelku.
Jediné, co příběhu skutečně ubírá na kvalitě, je jeho konec. To jak dopadla Jane je už přehnané. Lidé nemůžou umírat, a pak se zase vrátit... pak by se to mohlo stát všem a čtenář by se o postavy vůbec nemusel bát. Teď už vím, že se v této sérii může stát úplně cokoliv, i když je to skutečně nesmyslné. Kvůli tomu ubírám jednu hvězdičku. Děkuji!!!

denniys
26.12.2018 4 z 5

tenhle díl mě bavil, za sebe bych řekla, že se jedná o zatím druhou nejlepší knihu série..ačkoliv mě už pomalu přestává bavit autorčino erotické názvosloví a románky celkově, uvítala bych víc boje a akce místo stále stejných romancí..už jsem měla radost, že došlo k další tragédii a ouha - opět happyend..nee, že bych měla něco proti šťastným koncům, ale co je moc je moc a člověk se všeho přejí..ještě nutno podotknout, že v tomto díle mi byla poměrně sympatická Stvořitelka a uvítala bych díl s jejím příběhem..zkusím ještě jedno pokračování a bude na čase otevřít nějaké pořádné fantasy a od bratrů si odpočinout, jeden by skoro dostal cukrovku ;)

trynitrix
12.07.2018 5 z 5

Super příběh tady by mi snad ani nevadilo kdyby Vishousu a Butch byly geyové ty dva společně mě prostě baví :-D Ale přeci jsou to samci tak musí mít ženštinu :-D neva i tak to bylo povedené a hlavně napínavé. Dám pause a vrhnu se pak na daší díl.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Evka3814
27.02.2018 5 z 5

No vida,další díl přelouskanej. Úplně jsem se do této série zamilovala:) Moc se mi líbí styl psaní(u této série) a hlavně to není taková ta klasika o upírech,takže se člověk nenudí a da se říci že je to i dost nepředvídatelné. Opět jsem uronila slzičku,i když v závěru to vlastně skončilo zase dobře;)

nai.ivka
22.01.2018 4 z 5

Váhála jsem mezi 3 a 4 hvězdičkami, ale je to čistě subjektivní. Mám ráda jemnější erotiku. Táhne mě příběh, fajn pohádka pro velké holky.

adelka7079
24.11.2017 5 z 5

Muj nejoblibenejsi dil! V je proste charakter a chlap, kterej vas dostane!

lenhart23
04.11.2017 5 z 5

Tak Višous je můj favorit, i když je to úchyl. Vlastně ani nevím, proč mám pro něj slabost.

veronika9143
31.10.2017 5 z 5

Pátý díl, to už člověk čeká všechno možné. Ale jedná se o vydařenější díl. Příběh Vishouse byl unikátní. Bylo také super, že se tu zas tolik nebojovalo, ale hodně se odkrylo z minulosti. Konečně se objasnila, alespoň maličko stvořitelka a vše okolo ní. Těším se moc na další díl...

Kakatja
15.10.2017 5 z 5

Autorka nezklamala. Příběh V mě dostal. Přišel mi mnohem lepší než Z. I když ty potřeby bych čekala právě u Z. Posledních 50 stran jsem brečela jako malá, nedokázala jsem to ovládat. Láska, štěstí, vize, smrt, oběť, dar ... tohle byl emocionální uragán. Chtělo se mi řvát panebože proč, né, to není fér, Vishousi ...

ardeas
22.06.2017 4 z 5

No páni, toto bola dosť prepletená záležistosť. Vishousou príbeh bol lepší, Butch a Marisa, ale stále to nie je také ako s 2. a 3. knihou. Nasleduje Phury, ale už teraz mám v kostiach pocit, že to opäť spadne do priemeru, podľa toho čo sa celý čas naznačovalo. Celkovo tento diel bola ako horská dráha, raz hore, raz dole a dookola. Niekde to bolo v pohode, ale miestami to bola fakt trocha otrava.

Ladys
02.06.2017 3 z 5

Tady to bylo poprvé, co mi vážně začal vadit všudypřítomný sex.
Chápu, že autor je žena a série byla nejspíš myšlena jako taková upíří růžová knihovna, ale stejně. Bylo to už otravné.
Když k tomu přidám ještě nekonečnou reklamu na super káry a super hadry, bylo toho moc.
Vadilo mi to v každém dílu, ale asi proto, že jsem knihy četl hned po sobě, pohár přetekl.
Nicméně bratrská partička mě baví, pudroví nepřátelé na rozdíl od jiných tady také, takže sérii rozhodně nezatracuji.

upíři

J. R. Ward (p)