Nespoutaný milenec

Nespoutaný milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119460/nespoutany-milenec-119460.jpg 4 859 79

Bratrstvo černé dýky série

Vishous je úskočný bojovník se zatvrzelým srdcem toužící jen po střetu s nepřáteli upírů, obdařený destruktivními sklony a též děsivou schopností vidět do budoucnosti. Když je ale v boji vážně poraněn, zamiluje se v nemocnici nečekaně a beznadějně do své lidské lékařky, doktorky Jane Whitcombové. Ta opětuje jeho city a léčí nejen jeho tělo, ale i bolesti jeho duše. Vishous však proti své vůli dostává nové poslání, čeká jej osud, v němž pro Jane patrně nebude místo. Z cyklu Bratrstvo černé dýky... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Lover Unbound , 2007

Aňa=)
30.10.2014 4 z 5

Tento díl mě bavil zatím asi nejmíň, ale stejně jsem ho přečetla jedním dechem. Při čtení těchto knížek mi ani nepřipadá, že čtu, spíš jako bych se na to dívala v televizi. Vůbec si neuvědomuji, že otáčím další a další stránky. Příběh bratrstva je velice poutavý a můžu ho směle doporučit všem, kteří si rádi přečtou něco o upírech.

georginaa
27.09.2014 5 z 5

Vé je prostě upír poděs, ale i on našel svou nespoutanou lásku, které po staletí nevěřil, že by mohl mít a zamilovat se na život a na smrt. Jane též nevěřila v lásku, milovala svou sestru a ta ji odešla a bála se do svého srdce kohokoliv pustit. Rodiče o ní neměli zájem, takže ve svém životě bojovala sama. A když Vé byl postřelen a Jane mu zachránila život, jejich životy se propojili v nekonečnou nespoutanou lásku.

mazzone
11.06.2014 4 z 5

asi najdrastickejšia a najsmutnejšia kniha z celej série. priznám sa, že mnohé pasáže s opisom predošlého vishousovho života s tatkom som preskakovala :( ale inak pekné, a ten Janein stockhomlský syndróm recitovaný a lá roztlieskavačka nemal chybu :d

muchomurka
27.03.2014 5 z 5

Na tenhle díl jsem se kupodivu těšila ještě víc než na díl se Zsadistem. Příběh super (i když je to jako přes kopírák, ale tak to má u takovéto série podle mě být). Chvíli jsem se bála, že to nedopadne dobře, ale i přes překvapivý závěr, to dobře dopadlo :-)
Jediné, co mě na knížce štvalo, bylo takové množství příběhů, které zdržovaly od hlavní linky děje a někdy už to bylo únavné.
A jak je tu mnohokrát zmíněno, veliké plus bylo, že se tu nepsaly kapitoly o bezduchcých!

Samira
21.02.2014 5 z 5

Tenhle díl mě moc příjemně překvapil a hrozně moc se mi líbil. Až jsem to nečekala. S Jane se k sobě rozhodně hodí, i když to určitě nebudou mít tak jednoduchý. U dílu jsem docela dost brečela, ale konec byl opravdu napínavý.

vaili
17.02.2014 5 z 5

Tak asi nejlepší díl série zatím, protože zde nejsou bezdušší :) na téhle sérii si velice jednoduše vytvoříte závislost :) je to prostě dokonalá fantasy literatura :)

shey
07.02.2014 4 z 5

Předchozí příběhy Zsadista a Butche byly úžasné, tento díl mne malinko zklamal. Na můj vkus je V už dost úchylnej a Jane mi rozhodně k srdci nepřirostla. Konec mi do příběhu moc nesedí....no uvidíme, možná až si to přečtu podruhé tak možná víc pochopím záměr autorky. Čtyři hvězdičky - je to prostě J.R.Ward a Bratrstvo no :)

Samira
25.01.2014 5 z 5

Nespoutaného milence jsem se trošku bála, ale nakonec mě hodně mile překvapil a ústřední dvojici jsem si zamilovala. Je to dost dramatický díl, ale stojí za to, je navíc odlehčen humorem.

snilek.holka
29.12.2013 3 z 5

Tento díl mě malinko zklamal. Nemůže za to však obsah knihy. Na Vishouse jsem se strašně těšila a byla jsem zvědavá na jeho příběh. Jenže asi si od Bratrstva musím dát menší pauzu. Začíná mě doráže skutečnost, že už je to velmi předvídatelné. Věděla jsem od začátku, že to dopadne tak jak to dopadlo. Dobře. Ty dobré konce mě trošku iritují i když bych si špatný konec nepřála. Jaká ironie. Takže chvilku pauzu jinak bych to za chvilku začala z nuděně odkládat.

Marcia
23.05.2013 5 z 5

nj Visthou, taky můj oblíbenec. Tento příběh má hodně překvapení. Je tam Visthousova drsná minulost, ne moc (pro něj) uspokojující přítomnost (dokud nepotká Jane) a záhadná budoucnost. No, moc tajemný co? :-D Odkrývá se nám zase něco nového z jejich světa a to vyvolených. Závěr je šokující a překvapující ale svým způsobem to dopadne dobře.

hrubik
18.05.2013 4 z 5

Na tomto dílu se mi nejvíc líbilo to, že tam bylo minimum bezduchých :-) Vishousův příběh byl zajímavý, jen ten konec s Jane byl trošku jiný než jak jsem doufala, ale tak hlavně že to relativně dobře dopadlo. Bylo zajímavé nakouknout do světa Vyvolených a jsem zvědavá na další osudy Johna a Phuryho. Jen jsem trošku rozladěná s přibýváním dalších postav, ale tak to asi musí být. Už u téhle knihy jsem cítila, že nutně potřebuju pauzu od Bratrstva a jejich příběhů, protože pro mě ztrácí to kouzlo, které jsme vnímala u prvních dílů. Ale určitě se k nim za nějakou dobu vrátím, protože tyhle knihy jsou vážně skvělé.

lenča30
13.04.2013 5 z 5

Bratrstvo černé dýky.... pro mě jednoduše úžasné..:-)

xxiixxi
01.04.2013 5 z 5

Tak dvě třetiny knihy se mi vážně moc líbily. Vishousova matka pro mě byla opravdu překvapením. Jane jsem si oblíbila, protože byla taková rozumná, pak jsem ji i oplakala. Konec se mi zrovna dvakrát nezamlouval, i když to vlastně dopadlo celkem dobře, asi nejlépe v rámci možností. Těším se na osudy zbývajících postav.

mary.M
19.03.2013 3 z 5

Tento díl mě příliš nezaujal, milostné scény pro mě byly nepříjemné a mám pocit, že se autorka za každou cenu snaží o dobrý konec.

ala.mihalikova
10.03.2013 5 z 5

Rozhodne to stalo za to, cetla se sama, mela vse, co by od knizky nekdo ocekaval. A i kdyz to vypadalo ke konci spatne, tak konec byl dobry.

Vendulik
06.12.2012 5 z 5

Skvěla kniha. Ty jejich tradice mě docela štvou a závěr no trošičku mě zklamal, ale jinak super.

MissBlack
23.07.2012 4 z 5

Vishouse jsem si dost oblíbila. Myslím, že po přečtení knihy sesadil z první příčny Zsadista. Ta kniha byla opravdu zajímavá, vztah Vishouse k Butchovi byl opravdu kořením. Zase jeden o kapku povedenější díl.

Dandulka
18.05.2012 5 z 5

Mám tuhle sérii ráda a tak jsem se e nadšením pustila do dalšího dílu a nezklamal mě!!!!

Senza Jenka
17.11.2011 3 z 5

Chudák Vishous, nemá to na světě jednoduché - otec sadistický despota, matka... Stvořitelka i glymera mi dost pijou krev a některé tradice upířího společenství jsou na hlavu padlé. Bratrstvo je mezi tím jako zářivý drahokam na hromadě hlíny, ale ani tam to není bez zádrhelů. Bratři by si měli být blízko, ale spoustu toho o sobě navzájem neví. Líbí se mi určitá přirozená živočišnost jejich počínání, ale nedostatek soukromí v sídle by mě asi dost vytáčel.
Trochu mi vadí střídání překladatelů, v téhle knize se například ve všech pádech skloňuje slovo "pretrans", zatímco v předchozích dílech jsem ho nezaznamenala.
Autorka má rozhodně neotřelé nápady, celou dobu jsem čekala, co provede s Jane, aby nebyla smrtelná, ale tohle už je fakt haluz.
Čekala jsem trochu víc.

upíři