Nespoutaný milenec

Nespoutaný milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119460/nespoutany-milenec-119460.jpg 4 859 79

Bratrstvo černé dýky série

Vishous je úskočný bojovník se zatvrzelým srdcem toužící jen po střetu s nepřáteli upírů, obdařený destruktivními sklony a též děsivou schopností vidět do budoucnosti. Když je ale v boji vážně poraněn, zamiluje se v nemocnici nečekaně a beznadějně do své lidské lékařky, doktorky Jane Whitcombové. Ta opětuje jeho city a léčí nejen jeho tělo, ale i bolesti jeho duše. Vishous však proti své vůli dostává nové poslání, čeká jej osud, v němž pro Jane patrně nebude místo. Z cyklu Bratrstvo černé dýky... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Lover Unbound , 2007

ketvin
04.04.2017 5 z 5

Vishous ...... to je srdcovka... :) Po přečtení tohoto dílu jsem věděla, že jsem objevila něco legendárního :)

V průvodci se autorka o knize o Vishousovi zmiňuje, jako o její nejtěžší práci - píše, že jí tvorba nešla a trápila se s ním, a to mě naprosto překvapilo - kniha je napsaná dokonale, lepší to být nemohlo ...

Bratrstvo je prostě jedna z nejlepších serii co jsem kdy četla (a že čtu sakra hodně bez přestávky už +-15 let). Jsem naprosto ... nadšená ... i po 11 díle se kvalita stále zvyšuje! Až mi to přijde neuvěřitelné. Kniha o Vishousovi byla jedna ze 3 úplně nej, další 2 - pro mě nejlepší - pak jsou o Payne a Qhuinovi. Z poslední jmenované se pořád nemůžu vzapamatovat, jak to bylo úžasně napsaný a naprosto jiný, než ostatní...ale nebudu spoilerovat, prostě DOKONALÁ serie...

Adriana21
22.03.2017 5 z 5

Vishouse, tak to ho jsem si opravdu zamilovala. Je to velice komplikovaná a skvělá osobnost. A Konec byl opravdu šokující? :)

cukrovka
15.03.2017 5 z 5

Další čtivý díl série. Vishousův příběh byl zajímavý a Jane byla pro něj vhodnou partnerkou. Kdo je Vishousovou matkou mě dost překvapilo. Konec mě trochu šokoval, ale k Vishousovu osudu se hodí. Už se těším na další díly.

Mellisek
10.10.2016 4 z 5

Véčka příběh byl poutavý a silný. Klobouk dole před P. a moc se těším na další díl. Postava Stvořitelky byla úžasná! Akorát jsem zmatena v 1. knize se Darius měl vrátit, jinak a nevědět kdo je. Takže po 5.dílu už doufám že budou jisté náznaky. :D

Etule
24.08.2016 4 z 5

Na Vishousův příběh jsem se skutečně těšila. Proto jsem moc ráda, že mě nezklamal. Popravdě, jsem na konci přemýšlela, jak to sakra autorka hodlá udělat, když je Jane člověk. Rozhodně by mě to nenapadlo, zaonačit, tak jak to dokázala ona. Překvapilo mě to.
Jsem zvědavá na Phuryho příběh. :)

Fizulka71
01.08.2016 4 z 5

Další skvělý díl, Vishousův příběh mě dostal. Ale Janin osud mě odrovnal, bylo to tvrdé. Autorka to má skvěle vymyšlené, žádný díl nepůsobí lacině a šroubovaně, pokaždé se odkryje další nový osud a nová tajemství, která posunou sérii dál.

kik68
16.07.2016 4 z 5

Tenhle díl mě moc nedostal. Pro mě asi nejslabší z těch co jsem četla.

nordish
28.04.2016 4 z 5

Nejdřív jsem si myslela, že autorka už je asi unavená, protože styl, jakým je kniha psaná je horší než předchozí, ale asi to bude jen změnou překladatele. Příští díl překládá stejná překladatelka jako ty předchozí, tak se uvidí. Příběh Vishouse se mi moc líbil. Na začátku mi přišlo vysvětlení jeho původu už dost přitažené za vlasy, ale na konci už to tam hezky zapadalo. Těším se další díl (čekala jsem, že série bude ztrácet šťávu, ale zatím se tak naštěstí neděje :-))

kacaaba
16.04.2016 4 z 5

No nevím, tuto sérii jsem si oblíbila, ale závěr tohoto dílu mě moc neuchvátil. Jo, jsou spolu, ale jak... prostě je to asi už moc fantasy. Jsem zvědavá na další díl.

kklepkaa
31.03.2016 1 z 5

Asi mě opustila nálada na bratrstvo a ne že by V nebyl zajímavý, ale prostě mě to moc nebavilo. S dalším dílem si asi nějaký ten pátek počkám...

Malinali
19.02.2016 5 z 5

Vishous mě moc bavil a přála jsem mu to nejlepší. V jedné části jsem už byla nervozní zda vše dopadne tak aby mi "to vyhovovalo" ;-)
Miluju tuhle sérii. Knihu 5 a 6 jsem přečetla jedním dechem!!!!

mekkejla
14.01.2016

Tak já prozatím odkládám nedočtenou... Je to asi tím, že jsem předchozí 4 díly zhltla dost rychle po sobě a už jsem asi jaksi přeupírovaná. Příběhy jsou na mě hrozně moc předvídatelné (minimálně jejich konce) a už mě i unavuje věčné popisování ještě větší erekce a ještě lepšího orgasmu... Třeba se k tomu někdy vrátím, ale prozatím to vidím takto ;-)

Karin_Kim55
21.12.2015 5 z 5

Kdybych nevěděla jaký je konec, tak bych brečela jako želva! Q_Q Stejně jako předchozí knížky to bylo dokonalé! Nemůžu to ohvězdičkovat méně než 5*! Omono! A ten konec! O_O Phury je úžasný! Nemůžu se dočkat na další knížku o něm! x3

kklepkaa
11.11.2015 1 z 5

Charmedka
22.10.2015 5 z 5

Tenhle díl je trošku syrovější a brutálnější než předchozí. S tím tedy souvisí i erotická stránka příběhu, která opět je drsnější, ale věřím, že pokud se Vám líbily předchozí díly, v tomhle se z Vás puritáni nestanou.

Pátý díl se maximálně povedl, bavil mě ze všech nejvíce. Byl sice drsnější, ale zároveň velmi vzrušující a díky Jane i velmi vtipný. A vlastně i smutný a dojemný. První díl, u kterého se mi chtělo brečet a křičet ,,neee". Tohle přece nemohla autorka udělat. Co mi malinko ale vadilo, tak rozhovory mezi Butchem a Vishousem na téma homosexuality. Nic proti tomu nemám, to vůbec, ale prostě k těm sexy upírům mi to nepasuje a přišlo mi to spíše trapné.

marcela6183
18.08.2015 3 z 5

Jedno Jessice nelze upřít - má to dobře vymyšlené, na předchozích romancích si vytříbila styl a s postavami žije, dýchá, vstává, zapadá i mrká řasami.
Nevím, na kolik má na čtenářský prožitek vliv čtení v češtině oproti originálu, ale tady jsem nejspíš prokaučovala. Na další knihy se vracím opět do angličtiny.
Postrádala jsem jednoduchou břitkost humoru Butch vs. Vishous. Bylo to sice vtipný, ale příiš mnoho slov. Totéž příběh. Psychologie postavy je jedna věc, ale dostat se k ní po třech stránkách žvatlání? Vydržím hodně, ale tohle chtělo ořezat o sto stran. Proto se propadáme postupně na tři.
Dějová i myšlenková linie košatí, objevují se první nejasnosti a mezery ve světovém konceptu - kdo že bude krmit hladové upíry, kde se mávnutím kouzelného proutko objeví další Vyvolené...
Jessico, bude to chtít trochu přidat na domyšlení konceptu a ono to zas půjde.
Nicméně vzít hlavní postavě její vize, nechat ji slepou a tápající, se docela zdařilo.
Navíc duchy jsme tu už dlouho neměli, tak proč ne.
Matka Stvořitelka má u mne bod.

Ewiczka_areebah
15.08.2015 4 z 5

Tenhle díl, mě kupodivu chytil mnohem víc než Zsadist, kterého tu asi všichni čtenáři ( čtenářky) zbožnují...

Betnka81
01.08.2015 5 z 5

Tato kniha mě opět nezklamala , byla naprosto suprová a hned jdu na další díl :D

jitka7
21.02.2015 5 z 5

No tak tohle je můj favorit.. knížku jsem četla už 3x a pořád mě baví

Karolína18
10.11.2014 5 z 5

Pořád tuto sérii zbožňuji. Nejlepší je vždycky ta zápletka, proč nemohou být hlavní hrdinové dílu spolu. Párkrát mě u toho málem kleplo. Opravdu doporučuji všem, kdo mají rádi fantasy skloubené s romantikou.

upíři

J. R. Ward (p)