Nalezený milenec

Nalezený milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68232/bmid_nalezeny-milenec-Z7D-68232.jpg 4 900 77

Bratrstvo černé dýky série

Butch O’Neal má povahu bojovníka. Bývalý policista oddělení vražd je jediným člověkem, jemuž byl umožněn přístup do nejužšího kruhu Bratrstva černé dýky. A touží se ponořit ještě hlouběji do světa upírů a zúčastnit se jejich války. Nemá co ztratit, jeho srdce patří upírce, aristokratické krásce, která je ale beznadějně nedostižná. Když ji nemůže mít, může alespoň bojovat po boku Bratrstva. Při záchraně jedné upírky se však Butch stane obětí nejtemnějších nepřátelských sil a na prahu smrti je ponechán svému osudu. Bratrsvo ho však šťastnou náhodou nalezne a jediný způsob, jak jej přivést zpátky k životu se zdá být Marissina láska, ale není jisté, zda ho dokáže zachránit. Z cyklu Bratrstvo černé dýky.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Lover Revealed , 2007

georginaa
27.09.2014 5 z 5

Butch si myslím, že skončil přesně kde má, mezi upíry. Na zemi neměl nikoho, koho by měl rád nebo kdo by měl rád jeho. Hledat vrahy může i jako upír a bránit tak spravedlnost. A ke všemu našel i svého nejlepšího kamaráda upíra V a milující Marissu.

ElisR1
03.05.2014 4 z 5

Upřímně, na díl o Butchovi jsem se moc netěšila, proto jsem byla mile překvapená, že nezklamal. Sice to není tak dobré, jako příběhy ostatních bratrů, ale díky tomuto dílu se těším na ten další zase o něco víc.

muchomurka
24.03.2014 4 z 5

Na tento díl jsem se netěšila, protože nebyl o jednom z bratrů. Ale byla jsem mile překvapená. Rozhodně není o nic horší než předchozí díly.
Občas mě štvalo, že z Butche je povahově někdo jiný, než jak byl vykreslený v předchozích dílech, a že jeho vztah s Marissou byl prostě divný, téměř nic si neřekli narovinu, bylo to jak na horské dráze a ke konci únavné.
Co bylo zarážející, že zde nevystupovali pořádně všichni bratři, Phury byl zmíněný jen tak okrajově. Ale zcela nečekaně se mi pod kůži dostal V. Byl fascinující, i když jsem si jednu chvíli myslela, že je gay... Jsem zvědavá, jaký bude díl o něm.
A pasáže o Bezduchých už asi nemá moc smysl komentovat. Chápu, že musí být protistrana k Bratrstvu, ale je pravda, že jsou únavné a nebaví mě. Avšak oceňuji, že oproti předchozím dílům jsou podstatně kratší. Snad autorce tato tendence vydrží.

vaili
03.02.2014 5 z 5

Co pořád psát stále stejně dobré jsou tu skvělé popisy, které nemáte problém si v hlavě představit :))

shey
02.02.2014 5 z 5

Knihu jsem četla jako první ze série, ale super :) Ani to,že jsem se ze začátku vracela na vysvětlivky jednotlivých pojmů vůbec nevadilo. Hlavní pár knihy byl naprosto úžasný, pasáže s Johnem jsem brala jenom tak po očku. Nemohla jsem se dočkat jak to s Butchem dopadne :)

Samira
25.01.2014 5 z 5

I v této knize se mi líbila zápletka mimo hlavní pár a také fakt, že se tady otevíralo hodně s budoucího děje a došlo k vykreslení zápletek i charakterů mnoha postav. Butche mám ráda od začátku, Marissa se k němu hodí, jen na konci mě trošku štvala.
Ale jinak celkově skvělý díl.

snilek.holka
27.12.2013 3 z 5

Z tohohle dílu jsem měla ohromný strach. Nakonec to nebylo špatné, ale nelíbilo se mi co nakonec udělaly povahově z Butche. To se mi k němu prostě nehodí

Catie_
22.12.2013 4 z 5

S vyvolenými jsem na tom asi dost podobně jako vy....autorka prostě umí useknout děj, jen aby nám přinesla nějakou informaci o těch týpcích s kojeneckým zásypem :).
Ale asi jsem tady jedna z mála, která fandí i Butchovi. Jediný, kdo mi tam lezl občas krkem je Marissa. Ale jen ze začátku. A každopádně Vishouse a Butch dokupy jsou pro mě prostě parádní.
Všeobecně byl tento díl opět fajn. Jen mi tam něco malinko chybělo, proto za 4 hvězdy.

Riky
24.09.2013 4 z 5

Jak už zde někdo psal, také přeskakuji pasáže s nemrtvými... teda, ne že bych je přeskakovala úplně, jen je prolétnu očima a hledám něco zajímavého, ale pasáže o \"bratrech\" se mi líbi moc. Také je zajímavé sledovat jejich proměny.... Každý \"bratr\" o kterém konkrétní díl je se během něj změní, a ne jen trochu... většinou jde o obrat o 180° :-) Z větší části je kniha velmi dobře napsaná.... i ty erotické pasáže nejsou nijak pohoršující. Mladší sestře bych ji asi nedoporučila (dokud by trochu nevyrosta-dospěla) ale kamarádkám v mém věku, proč ne. Velmi čtivý a místy až strhující děj. Vždy mě autorka dokáže něčím překvapit.

hrubik
12.05.2013 4 z 5

Možná malinko slabší díl, ale i tak se mi velmi líbil. Přiznám se, že části s bezduchými přeskakuji od prvního dílu, nějak mě nezaujali a tady tomu nebylo jinak. Ale Butche jsem si jako postavu oblíbila a jsem ráda, že se stal členem Bratrstva a že všechno dobře dopadlo :-)

lenča30
13.04.2013 5 z 5

Bratrstvo černé dýky.... pro mě jednoduše úžasné..:-)

ala.mihalikova
10.03.2013 4 z 5

Tak nejake casti knizky byly velice zajimave a jiste casti byli i napinave, ale cetla jsem uz od ni urcite zajimavejsi dily. Ale i tak, co jsem si myslela, ze by se dalo od tohoto dilu ocekavat, to melo neco do sebe.

xxiixxi
07.03.2013 5 z 5

Za mě také zatím nejslabší díl série. Asi díky tomu, že nemám ráda bezduché, Butch se do příběhu hodí, jen nesnáším to jméno Butch :-) Doufám, že se dozvíme ještě něco víc o jeho původu a těším se na příběhy dalších postav.

Vendulik
20.10.2012 5 z 5

skvěla kniha. Podle mě jedna z nejlepších celé serie. Mohu jen doporučit a jsem zvědavá na další knihy:)

MissBlack
23.07.2012 3 z 5

Netuším proč, ale pro mě zatím nejslabší díl, Butche prostě moc ráda nemám. Ta kniha byla napsaná výborně, jako všechny ostatní, ale 3 hvězdičky dávám kvůli Butchovi, prostě ho nemám moc ráda.

Senza Jenka
16.10.2011 3 z 5

No, Butch je mi sympatický, ačkoliv ani nevím proč - chlastá jako duha, je agresivní a násilnický a kvůli jedné ženě by se.... Možná proto, že je to člověk mezi upíry, což ovšem po tomhle dílu už tolik neplatí. A také proto, že je Vishousův kamarád, což mě na něm bere asi nejvíc. Marissa střídá vystupování popelky, osudové ženy a něčeho a`la Florence Nightingalová a občas se chová prostě jako pipina. Ale dopadne to víceméně dobře.
Mám ráda motiv nadpřirozené bytosti pobývající v našem světě a oblíbila jsem si ho dávno před upířím boomem. Jenže čím větší je nadpřirozené společenství, tím komplikovanější je vysvětlení, jak to, že o jejich existenci nic nevíme. Jasně - upíři umí vymazat paměť, ale to bohužel nestačí. Autorka píše o "civilistech", ale jaksi zapomněla uvést, čím se vlastně živí - z čeho platí účty!? Chybí i další informace - na začátku je ve slovníčku uvedeno, že "vyvolené" slouží Stvořitelce a dřív se od nich krmili nezadaní členové Bratrstva, což ovšem později sami Bratři zrušili - od koho se tedy krmí? Od koho se krmí samy Vyvolené? A od koho ostatní nezadaní upíři a upírky? Podobných nejasností je v knihách více, ale dáme autorce šanci, třeba vnese světlo do "Stínu"... tedy do stínu. :o)

Aria85
21.04.2011 3 z 5

I kdyz jsem si timhle dilem trochu vic oblibila Butche, musim rict, ze to byl zatim nejslabsi dil ze vsech..

upíři erotika

J. R. Ward (p)