Milenka pout zbavená

Milenka pout zbavená https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87582/bmid_milenka-pout-zbavena-1Bc-87582.jpg 4 679 52

Bratrstvo černé dýky série

Vishousovo dvojče, sestra Payne, je ukuta ze stejného bojového ducha jako on. Po nekonečné době věznění z vůle všemocné Stvořitelky se jí podaří osvobodit, jen aby vzápětí utrpěla hrozné zranění. Její záchranu svěřuje Bratrstvo do rukou lidského chirurga, Manuela Menella, jediné možné spásy. Ten nikdy nevěřil na bytosti zjevující se v temných nocích a tím spíše se nechává svádět touto silnou ženou. Jejich světy, lidský a upíří, se však nutně dostávají do konfliktu, když je Payne předložen prastarý účet a jak její láska, tak život, se ocitají v nebezpečí. 1. vydání.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Lover Unleashed , 2011

Samira
24.02.2014 5 z 5

Payne mi byla sympatická od začátku, takže jsem se na její příběh těšila, k Mannymu se určitě hodí. Líbilo se mi, že tam bylo ještě hodně o Jane a Vishousovi, to mě potěšilo, protože je mám ráda. Nepatří mezi mé top díly, ale i tak skvělý.

janno69
29.12.2013 5 z 5

jako vždy u Bratrstva....prostě super čtení

Catie_
29.12.2013 5 z 5

Chvíli to mělo klesající tendenci, ale už je autorka zase v plné formě....A doufám, že se to začne rozmotávat než více a více zamotávat.

DajaF
27.09.2013 4 z 5

Jen jediná poznámka: chci vic Blaye a Quinna!!!!!

xxiixxi
27.08.2013 4 z 5

Tak nebylo to úplně ono, první díly byly podle mě lepší, nebo spíš neokoukané? Očekávaná zápletka, obvyklý konec, ale stejně si myslím, že autorka tyhle romány umí, jen já si asi dám chvíli pauzu.

Marcia
23.05.2013 3 z 5

Příběh o ztraceném Visthousově dvojčeti Payne. No zase jsem čekala něco jiného, na to jak ji nastínily. No navíc nám to zamotává i jiná banda upírů z Evropy, mám pocit že je nahradily místo bezzduchých. A vrací se nám do hry Visthousem nenáviděný Manella :-) . Samozřejmě nechybí napětí a nějaké věci nám zase do sebe zapadají.

ala.mihalikova
11.05.2013 5 z 5

Opet to stalo za to, bylo tam tolik prolinajicich pribehu, akce a dobrodruzstvi. No opet se to cetlo samo, nadhera.

lenča30
13.04.2013 5 z 5

Bratrstvo černé dýky.... pro mě jednoduše úžasné..:-)

Evil-Doer
06.03.2013 4 z 5

Dobrý díl. No, když vezmu v potaz, že jsem se musela trochu přemáhat abych ho přečetla... ale jo. Čte se to skvěle. Autorka má velmi zvláštní a osobitý styl. Hambaté scény umí parádní, ačkoli to po čase ztratí ten správný šmrnc, co byl na začátku (no jo, první díly jsou přece jen první díly).
Co se Payne a Mannyho týče, upřímně žádné překvápko a i když jsem se pobavila některými scénkami, tak mě spíš zajímá Quinne a Blaylock(no, jak často narazíte v upírské knížce na gaye?) a musíme si přiznat, že by se Quinee měl zamyslet nad svým jednáním, protože my prostě chceme nějakou pořádnou scénku mezi těma dvěma.
Jane a Vishous? Jaj, ti dva mě bavili. Ty nesmyslné hádky umí čtenáře zahřát u srdce.
Jo a jedna silná poznámka... ÚNOS. Jako opravdu, už ztrácím přehled kolikrát tam koho unesli, ale začíná mě to nudit. Ale tak jo. V podstatě kromě únosu už zná autorka jenom jeden ending a to je smrt (no ten většinou následuje z mrtvých vstáním - detail).

Senza Jenka
21.06.2012 4 z 5

Autorka má velmi zajímavé nápady, leč pohříchu jich neumí, nebo nechce využít. Docela by mě zajímalo, jakou by napsala třeba detektivku, kdyby se vykašlala na všechny obezličky červené knihovny...
Že dojde na Mannyho a Payne - to bylo nad slunce jasnější již v předchozích dílech. Že Manny bude míšenec, to bylo jasné od Vishousova dílu. Tu záležitost s Butchem jsem tušila - ostatně kolik možností nastolení téměř nesmrtelnosti autorka má?! Trochu mě rozladil ten únos (zase únos?) a nestejnoměrné tempo, ale jinak velmi dobrý díl.
Jistě nás čekají ještě další díly - je tu ta záležitost s Blayem a Qhuinnem (páni, gay-romanci jsem ještě nečetla :o)), znovunalezený Muhrder, ta záležitost s Xcorem a Tohr taky nevypadá úplně beznadějně. No a samozřejmě Layla.

Dandulka
18.05.2012 5 z 5

Vishaus má sestru..... Ani to sám nevěděl. Tak jen doufám, že to nebyl definitivní konec, protože to by byla velká škoda. I navzdory tlošťce knihy se čte velmi dobře a má to spád. Stačily mi 3 dny a zase nebylo co číst, ach jo.

fionKa
14.02.2012

Díky Vishousovi sme mohli mít podezřeníí že Manny je upír (tedy alespoň z části) no a jaká dívka nám zbyla nespárovaná..Payne. Jinak také blíže rozebíráme vztah Vishouse a Jane... a to bylo teda něco, už sem si myslela že to spolu snad neurovnají. Ale nejlepší okamžik je když přijde Jane do salonku kde je též Vishous a asi i celé bratrstvo, a on se na "veřejnosti" začne mazlit se svou shellan.
Taky by mě zajímalo co se stane s Quinnem a Blayem,..zvláštní vztah to oni mají. A nejvíc mi nejde do hlavy proč Quinn, když šel do stínu, viděl na dveřích zrovna potomka jeho a Layly. Jinak knížka fakt supr...škoda že další už je jenom průvodce....

upíři erotika

J. R. Ward (p)
americká, 1969
2010  86%Milenec z temnot
2010  91%Probuzený milenec
2014  89%Král
2010  90%Milenec z věčnosti
2013  90%Vytoužený milenec

Kniha Milenka pout zbavená je v

Přečtených1 103x