Milenka pout zbavená

Milenka pout zbavená https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87582/bmid_milenka-pout-zbavena-1Bc-87582.jpg 4 679 52

Bratrstvo černé dýky série

Vishousovo dvojče, sestra Payne, je ukuta ze stejného bojového ducha jako on. Po nekonečné době věznění z vůle všemocné Stvořitelky se jí podaří osvobodit, jen aby vzápětí utrpěla hrozné zranění. Její záchranu svěřuje Bratrstvo do rukou lidského chirurga, Manuela Menella, jediné možné spásy. Ten nikdy nevěřil na bytosti zjevující se v temných nocích a tím spíše se nechává svádět touto silnou ženou. Jejich světy, lidský a upíří, se však nutně dostávají do konfliktu, když je Payne předložen prastarý účet a jak její láska, tak život, se ocitají v nebezpečí. 1. vydání.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Lover Unleashed , 2011

gabice4
11.01.2018 4 z 5

No... Tento díl se mi až tak moc nelíbil. Asi je to kvůli tomu, že se hlavní postavy v předchozích dílech moc nevyskytovali

misak94
04.01.2018 5 z 5

Musím se přiznat, že do téhle knížky jsem šla s velkou nevolí a sebezapřením. Payne mi nebyla vůbec sympatická. Avšak knížka je dalším úchvatným kouskem v autorčině repertoáru :) Naprosto se k sobě ti dva hodí a vedlejší dějová linie byla rovněž skvělá :) nemůžu se dočkat až budu mít další díl v ruce :)

Kakatja
01.11.2017 5 z 5

Další skvělý příběh. Payne a Manny mě moc baví. Že kniha je z poloviny věnována Vishousovi mi nevadí, V mě baví. No a dvojka V & B nemám co dodat, skvostné, navíc jim velmi zdárně sekunduje Manny a v humoru jim nezůstává nic dlužen. Autorka to má pěkně vymyšlené, jak do sebe věci zapadají a na druhé straně se zase rozkrývají nové skutečnosti. Docela mě zaujal Throe, no uvidíme zda se dočká vlastní knihy.

Mellisek
26.08.2017 4 z 5

Nebudu lhát, předchozí díl jsem dočetla na jeden zátah a přečtu si natěšená anotaci O KOM je další díl a ona PAYNE.. sakra na pár měsíců jsem to odložila. Opravdu mi její postava vadila a tady tomu nebylo jinak, ale díky bohu za ten díl aspoň trochu jsem jí přišla na chuť.. A tak jsem se mohla posunout dále. ANO řeší se hodně vztah V. ale jsem za to jedině ráda, jelikož moc se o tom když P. ležela na lůžku napsat nemohlo. Ale co mi trochu vadí je to, že aha další "civilista" a AHA on má taky jakousi "magic" krev? To snad ne...
Zvláštní okolnosti. Dva jsem brala,ale do třetice? To je trochu zvláštní no jelikož nás čeká hodně dílů jsem zvědavá kdo koho ještě potká.

kacaaba
21.07.2017 4 z 5

Přijde mi to spíš jako druhý díl o Vishousovi, kde se objeví jeho sestra, která se zamiluje, ale kniha se mi líbila. Další pokračování bratrstva... už se nemohu dočkat, jak dopadne Quinn :)

ardeas
29.06.2017 3 z 5

Jedna z tých slabších kníh, podľa anotácie o Payne, ale skôr o nej a zároveň aj pokračovanie Vishousa a jeho vzťahu s Jane.
Popritom dostávate echo, kam to ďalej to v nasledujúcich knihách, ale dosť poskromne oproti tomu ako to bolo v predošlých knihách, pretože mám pocit, že tá klasická prepletenosť rôznych postranných dejových línií v tejto knihe nie je a popravde, dosť mi chýba. Dúfam, že v ďalších dieloch sa to opäť pekne rozvetví.

Etule
08.05.2017 3 z 5

V prvé řadě musím říct, že bych moc ráda dokázala vlézt do knihy. Páč bych pořádně propleskla Qhuinna ať si je velkej jako vrata nebo ne. A Blaye, to jen tak pro jistotu. A Saxtona bych moc ráda vykopla oknem. Tak!
A teď k příběhu Mannyho a Payne. Musím říct, že pro mě to byl trošku slabší díl. Možná to zavinil ten konec, ale nebudu spoilerovat. Přesto se kniha četla skvěle a bylo fajn si přečíst o tom, jak jsou na tom ostatní postavy. A že nic nekončí: Žili šťastné až do smrti. :)
Musím říct, že dalšího dílu se obávám, ale tak nechám se překvapit.

cukrovka
06.04.2017 5 z 5

Série si udržuje stále velmi dobrou kvalitu. Knížka se opět velmi dobře četla. Kromě hlavního dějového páru Payne a Manuela se zde více rozebírá vztah Vishouse a Jane a také vztah Quinna a Blaye. Prostě super.

ketvin
04.04.2017 5 z 5

Pro mě třetí nejlepší kniha ze serie. Payne je tu pro mě spíše "jedna z linií", nepřijde mi to jako u ostatních knih, že někdo stojí vprostřed a ostatní se motají kolem - v této knize je prostě několik postav vedle sebe, které jdou dopředu (V, Butch, Qhuin, Blay........) a to je naprosto skvělé. Ke konci jsem si pořád říkala, že snad už přijde na řadu kniha o Qhuinovi (moje nejoblíbenější postava), ale ... :) Prostě další úžasný díl.

Adriana21
22.03.2017 5 z 5

Konečně taky nějaká kniha o tom, že i žena může být skvělá bojovnice. Payne skvělá, silná žena... Zase čtivá kniha, asi jako vždy.

Malinali
22.03.2017 5 z 5

Jako vždycky - SUPER.. prostě tyhle knihy se povedly!

Fizulka71
01.08.2016 3 z 5

Po Janině smrti jsem se o Manyho opravdu bála a čekala jsem, že se asi zblázní, notabene po tom, jak mu hoši z bratrstva mazali paměť. Příběh jeho a Payne byl zajímavý, ale extra mě neoslovil, za mě zatím nejslabší díl.

Karin_Kim55
05.02.2016 5 z 5

Tohle bylo.. neskutečné! Původně jsem si myslela, že moje nejoblíbenější knížka bude s Rhageam, pak s Rehvem a ted tahle! *0* Bylo to tak.. nádherné! Prostě Woow!! Nejdříve mi byla Payne nesympatická, ale poté jsem si jí zamilovala! x3 Nebo jsem ještě u šesté a sedmé knížky nechápala, jak se ti dva sakra potkají! A pak se stala ta nehoda! Q.Q
Nemůžu dát jinak, než opět 5*! I když tahle by si zasloužila min. 8*!!

marcela6183
18.08.2015 2 z 5

Turbulentní a tourbulentní sága. Pro mne nejslabší díl. Podle mne roztažená vata za dvě hvězdičky. Napíchala bych z toho tři kapitoly do Phuryho momentky a mohla z těch dvou příběhů být docela slušně uplácnutá trojka. Takhle je to za dvě.
Mannyho i Payne mám ráda, kvality jsou ale podle mne jinde.
Takže vlastně pozitivem bylo jen bratrstvo kočičí pracky a přijemné osvěžení Xcorem.

jitka7
10.04.2015 5 z 5

Byl to dobrý díl, ale nevím, sem tam mi to přišlo jako že se nic neděje. Navíc jsem čekala větší drsňačku

hrubik
13.03.2015 3 z 5

Nebyl to špatný díl, ale tak nějak mě už nenadchl, jako ty předchozí. Ačkoli Manello byl sympaťák a na jeho příběh s Payne jsem se těšila, knížka mě nedokázala strhnout a ke čtení jsem se místy musela nutit. Váhala jsem s hodnocením, dávám nakonec 3 hvězdy, i když za mě spíš 3,5.

Karolína18
15.12.2014 5 z 5

Zase něco nového. Autorka mě stále překvapuje svými nápady a zápletkami. Neříkám, že nejsou dlouho před odhalením již patrné, ale klobouk dolů za pestré příběhy. Je to první díl, kde nebyly pasáže o bezduchých a snad proto se mi tento díl zase o trochu více líbil. Moc se těším na pokračování a to nejen proto, že hořím zvědavostí, jak to nakonec dopadne s Qhuinnem a Blaylockem.

snilek.holka
28.10.2014 3 z 5

Tahle série mi jednak příjde nekonečná a jednak jak na horské dráze. Chvílku moc dobré pak zase horší, naštěstí tenhle díl patří k těm lepším dílum a byla jsem opět ráda za společnost chlapů z bratrstva. Navíc na Payne jsem se hrozně těšila, protože na mě působí příjemným dojmem.

Vendulik
22.10.2014 5 z 5

Tak tady toto jsem fakt nečekala. Moc pěkná knížka a nádherný příběh. Těším se na další.

vaili
22.04.2014 5 z 5

Jo povedený díl, protože zde nebyli vsuvky o bezduchých, ale o dalších upírech, což rozhodně nabralo na zajímavosti a prolínání se sérií padlí andělé mě taky baví :)

upíři erotika

J. R. Ward (p)
americká, 1969
2010  86%Milenec z temnot
2010  91%Probuzený milenec
2014  89%Král
2010  90%Milenec z věčnosti
2013  90%Vytoužený milenec

Kniha Milenka pout zbavená je v

Přečtených1 103x