Milenec z věčnosti

Milenec z věčnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36060/bmid_milenec-z-vecnosti-Brj-36060.jpg 5 1050 111

Bratrstvo černé dýky série

Autorka se vrací do stínů Caldwellu aby vyprávěla čtenářům další dobrodružství členů bratrstva. Tentokrát se středem děje stává Rhage, nejlepší bojovník mezi upíry a nejnenasytnější milenec. Rhage byl proklet a v duši mu zuří démon, který jej činí nebezpečným pro všechny v jeho okolí. O to větší starost chová o smrtelnou dívku Mary, vrženou do světa upírů a svěřenou v jeho péči, o níž ví, že je k němu přitahována stejně intenzivně, jako on k ní. Z cyklu Bratrstvo černé dýky.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Lover Eternal , 2006

postrach
12.06.2019 5 z 5

I druhá kniha se mi líbila.dobře se četla a bavila.Tak pokračuju ve čtení.

MonaLisa42
09.05.2019 5 z 5

Skvělá kniha, kterou jsem přečetla velice rychle. V tomto díle jsem více poznala každého člena bratrstva. I vsuvky o Vyhlazovací společnosti byly zajímavější než v předchozí knize.
Příběh Rhage a Mary je moc dojemný, do poslední stánky jsem doufala, že to mezi nimi dopadne dobře a Mary rakovinu překoná. Musím přiznat, že mi při čtení ukáplo i pár slziček.
Nejvíce se mi líbily dva okamžiky, nedříve když se setkali Bella a Zsadist, kteří mě moc zaujali. A podruhé když se Rhage proměnil v draka, kterého si Mary dokázala ochočit.
Jediné, co bych mohla knize vytknout je, že jsem se ze začátku trochu nudila, ale jen do té doby než jsem se začetla. Okamžitě se vrhám na další díl. Moc děkuji!!!

Kikuli
13.02.2019

Musím říct , ze to byla po dlouhé době knížka , kvůli které jsem šla spat až o půl 5 ráno protože jsem se neuměla odtrhnout ???????? nemůžu se dočkat a další díl ????

denniys
23.12.2018 4 z 5

fajn, tak tohle bylo lepší než první díl a nebo prostě se mi bratři konečně dostali pod kůži..sympatické je, že dostali prostor i vedlejší postavy, Rhage je zajímavější než Wrath a za dějovou linku se Szadistem jsem opravdu ráda..tak šup na další dí

lena311
29.10.2018 5 z 5

Opět skvělé čtení....

Laughtubbe
22.05.2018 5 z 5

Rhage. Úžasný příběh plný sebeovládání a lásky. Jak se učí žít sám ze sebou aby byl šťastný. Líbil se mi vztah Mary a Rhage.

Lenka40
05.05.2018 4 z 5

Tak tento díl se mi líbil o trochu víc než ten první. Tentokrát je našim hrdinou Rhage .Opět hromada lásky ,sexu , akcí . Jen mě tentokrát na straně 445 málem kleplo . Postava Stvořitelky mě mále dovedla k infarktu a spoustě nadávek na její osobu. Takže za mě určitě paráda a už se moc těším na další díl.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Evka3814
22.02.2018 5 z 5

Tento díl mě uchvátil ještě více jak ten první,dokonce jsem upustila slzičku:),dá se říci že jsem ho přelouskala za jeden den. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu;)

ivusse
10.02.2018 4 z 5

Žádné přemýšlení u toho, nenáročné, ale čtivé, akční, romantické... fajn.

trynitrix
22.01.2018 4 z 5

Druhý díl určitě mě chytil co se týká příběhu daleko víc než první tam jsem jen koulela očima co lidi mají na této serii a dvojku si přečetla po hodně dlouhé pauze a už jsem v tom nadchlo mě to :-D tak musím hned další jaký bude pokračování.

Aríka
20.01.2018 2 z 5

Z prvního dílu jsem byla neskonale nadšená a příběh Rhage mě opravdu zajímal. Myslím, že jsem z knihy zklamaná hlavně z toho důvodu, že jsem od ní měla velmi vysoké očekávání. Přišlo mi, že se autorka v některých pasážích opakovala a to mi sebralo hodně odhodlání knihu číst dál, nicméně jsem knihu dočetla a od Bratrstva se dám na nějaký čas pokoj. Jak jsem si Rhage oblíbila v prvním díle, tak tady jsem ho měla plné zuby.

Raynevan
21.11.2017

Po 1/3 sem to znechuceně vzdal, ač první díl sem schroustal. Hlavinka mi nebere, kterej imbecilní adorant by ocenil tyhle pavlačový pokusy o “erotický” scény. Obvykle dočítám, neb jsem zvědav, ale tady se nedalo svítit. R.I.P. Odpad!

Kakatja
25.09.2017 5 z 5

Jsem v tom až po uši ... neuposlechla jsem varování o návykovosti Bratrstva. Super, přečteno za 2 dny. Příběh má spád je vtipný - Butch a V nemám co dodat jsou to miláčkové. Mary mě někdy rozčilovala, spíš že byla vykreslená jako chudinka. No nakonec jsem brečela ... i když, asi jsem zlá kdyby Mary odešla do Stínu možná by byl další příběh Rhage zajímavý. Trochu mě mrzelo jediná scéna Mary a potvory.

Rhage a jeho potvora, jednoduše to je láska, miluju ho a těším se na BESTII.

ardeas
16.06.2017 5 z 5

No, po prvej knihe som čakala úpadok, ale myslím, že táto bola lepšia. Pekne vyvinutý dej, úžasne podané vedľajšie dejové línie, na ktoré budú nadväzovať nasledujúce knihy, takže sa teším, ako pomaly prelúskam celú sériu.

Dceradábla
10.04.2017 5 z 5

Byla boží!! :) ♥

Adriana21
22.03.2017 5 z 5

Jo, tak tenhle díl opravdu můžu. Rhagea a Marry si snad musí oblíbit každý. Skvělé, čtivé...

cukrovka
08.03.2017 5 z 5

Ani druhý díl nezklamal. Příběh boje okouzlujícího Rhagea s netvorem, který je jeho součástí a Mary, která bojuje s leukémií byl dost emotivní.

Kiwicatko
19.01.2017 5 z 5

Tenhle dil jsem cetla snad ctyrikrat a pokazde u nej brecim jak zelva ve chvilich, kdy Rhage musi nechat Mary v nemocnici a pak kdyz ma obvazany krk a zapesti a Wrath se pta, kdy odesla do Stinu.
Miluju je...oba dva. Tenhle par me proste chytil za srdce.

Mellisek
06.10.2016 4 z 5

Kniha stejně dobře napsaná jako předchozí díl :-) Každopádně jsem od začátku předpokládala že Rhage poprosí o milost nebo nebyla jsem si jistá či Rhage ale věděla jsem že tam ta Stvořitelka zas bude mít veliké slovo. :-)

upíři erotika horory

J. R. Ward (p)
americká, 1969
2010  86%Milenec z temnot
2010  91%Probuzený milenec
2014  89%Král
2010  90%Milenec z věčnosti
2013  90%Vytoužený milenec

Kniha Milenec z věčnosti je v

Přečtených1 707x