Svědek v pokušení

Svědek v pokušení https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/521089/bmid_svedek-v-pokuseni-64de09c85d400.jpg 3 121 30

Bratři Cambleovi série

Tahle svatba bude pořádně žhavá… A nejen pro novomanžele. Madison měla pro Chase odjakživa slabost, ale po noci, kterou by nejradši vymazala z paměti, se mu vyhýbá obloukem. Na svatbě jejího bratra, kterému jde Chase za svědka, to ale nepůjde. Když spolu nedopatřením skončí ve stejném apartmánu, začne to mezi nimi nebezpečně jiskřit. Čím víc se snaží jeden druhému vyhýbat, tím blíž je to táhne k sobě. A když povolí všechny zábrany, naplno mezi nimi propukne vášeň, která může zničit jejich přátelství – anebo taky zažehnout pravou lásku.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , XYZ (ČR)

Tempting the Best Man , 2012

Red-haired
21.10.2023 2 z 5

Od této knihy jsem nečekala mnoho, ale dostala jsem ještě míň.

Jennifer L. Armentrout jsem si zamilovala hlavně díky knize Ve stínu popela, ale i v minulosti jsem četla pár jejích čistě romantických knih ze série Počkám na tebe, takže jsem i na tento krátký oddechový román byla docela zvědavá.

Neměla jsem žádná přehnaná očekávání, a i přesto příběh bohužel zklamal. Er forma za mě knize vůbec neslušela, důvody jednání hlavních hrdinů byly naprosto malicherné a zápletka absolutně o ničem. Špičkou ledovce bylo nedorozumění na konci, kdy jsem si říkala, že i dvě mozkové buňky by stačily k pochopení celé situace, ale Chase zřejmě neměl ani ty.

Pozitivní je na knize rozhodně to, že je čtivá a žhavé scény byly taky ok. Naprosto chápu, že při tak krátkém rozsahu nemůžu čekat žádnou velkou hloubku, pouze romantickou oddechovku, ale přece jen by to chtělo aspoň náznak nějakého opodstatnění celé situace.

Bohužel můžu hodnotit jen 2/5*. Ještě za půlkou jsem byla přesvědčená, že to bude průměr, ale závěr byl tak padlý na hlavu, že i 3 by byly moc.

MAU256
17.10.2023 4 z 5

Líbat se s Chasem, milovat Chase - to se jí nikdy neomrzí. Na chvilku přestal usmál se na ni a řekl: "... protože to je navždycky."

Krásné oddychové, romantické, ale straně moc rychlé, čtení. Než jsem se nadála byl náhle konec. Ale i tak se mi to moc líbilo, i když téma je profláklé - mladší sestra nejlepšího kamaráda. Ale určitě romantickým dušičkám tuhle jednohubku můžu jen doporučit.

havrmoni
16.10.2023 3 z 5

Takové jednoduché a oddychové.

Heaven001
14.10.2023 3 z 5

Bylo to hezké, ale nijak zvlášť originální nebo nápadité. Taková tuctovka. Pokud jdete na jistotu a hledáte nenáročnou romantickou oddychovku, která ani není moc dlouhá, tady určitě nešlápnete vedle.

Janulkaxxx
13.10.2023 3 z 5

Tak tohle byla opravdu jednohubka. Než se začalo něco dít už byl konec. Nebylo to špatné, ale moc jednoduché.

monika0181
11.10.2023 3 z 5

Jednohubka je asi silné slovo. Přečetla jsem u kafe a opravdu nebylo zas tak dlouhé. Je to jak výřez z knihy. Rychlé, stručné, jasné. Obvyklé téma dva nejlepší kamarádi a setra jednoho se zamiluje do druhého již v dětství. Po letech se setkají, kde to nejen zajiskří... a nakonec si on fofrem uvědomí, že ji miluje. Není to špatné, když nic moc neočekáváte. Ale jistě jste to četli i jinde. Rozhodně tam není nic navíc, co by Vás obohatilo nebo co by dávalo důvod, proč číst zrovna tuto knihu. Takže neurazí ale ani extra nenadchne.

Paja1709
07.10.2023

U knihy jde vidět, že v originále vysla před 11 lety.Myslim,že kniha se bude hlavně líbit mladší generaci. Taková jednohubka.

Nuttelka
06.10.2023 3 z 5

Jsem ráda, že jsem si knihu nekoupila domů. Několikrát ohrané téma, zbytečné a vyumělkované drama kvůli domněnkám, dětinské chování a Madison mě vytáčela.. Naprosto průměrná kniha nejlépe k nedělnímu čaji, kdy potřebujete úplně vypnout :-))) Ale obálka knihy je povedená, radost pohledět..

Matri
04.10.2023 2 z 5

Nuž, zostáva mi len veriť, že táto jednohubka je jedným z prvých diel autorky...
Dej sa odohráva bez srandy v priebehu jedného týždňa! Na lásku až za hrob trošku málo, či? Keby nebola načrtnutá ich spoločná minulosť už od detstva, tak neviem na čom stavať... Okrem toho to nelogické konanie oboch hlavných hrdinov.. Uff!
Za mňa naozaj miere podpriemerná romantika z rýchlika, lebo presne tak to vyznelo. Nastúpila som do rozbehnutého vlaku a nestačila som sa čudovať a krútiť hlavou.
Autorku mám samozrejme stále veľmi rada, ale toto za mňa bohužiaľ nie :((

Majuš333
04.10.2023 5 z 5

"Vnímáš mě vůbec? Nech mě hádat, Bambi nebo Sussie tě nenechala vyspat? Nikdy jsem je od sebe nemohla rozeznat."
"Mluvíš o dvojčatech Banksových?"
Maddie zvědavě naklonila hlavu a čekala, co bude následovat.
"Jmenují se Lucy a Rosa," opravil ji.
Obrátila oči v sloup. "Kdo může svoje dítě pojmenovat Rosa? Bože! Jestli spolu budete mít děti, můžete jim říkat Kapka a Duha."

Babenka chce bratovho kamoša... Odmietnutie... Zakázané ovocie...
Jasné, že to tu bolo už tisíckrát... Ale nevadí, pretože Jenn je jedna z tých autoriek, ktorá má ten správny dar, aby iskry a humor lietali aj v obyčajnom príbehu a mňa to v jej podaní neskutočne baví! Vrele doporučujem ako oddychovečku :)

"Maddie? Kde proboha vězíš?" Její otec zněl dost vyděšeně, hlas mu doslova explodoval. "Máma už se po tobě chystá vyhlásit celostátní pátrání. A já vlastně netuším, kde..."
"Tati, jsem v pohodě. Píchla jsem pneumatiku asi šestnáct kilometrů od vás."
Přes smích a řinčení nádobí pronikal jeho hlas: "Co že jsi udělala?"
"Píchla jsem gumu."
"Cože?"
Madison obrátila oči v sloup. "Píchla jsem gumu."
"Počkej, nerozumím ti. Hej, vy tam, můžete se ztišit?" Jeho hlas se vzdálil od telefonu. "Mám na telefonu Maddie, říká něco o píchání a gumě."
V pozadí propukl hurónský mužský smích.
Bože! To! Snad! Není! Pravda!
"Promiň, zlato. Takže co se ti přihodilo?" zeptal se.
"Píchla jsem gumu! To je taková ta kulatá gumová věc."
"Jo tak! Už mi to došlo!" Táta se zasmál.

romantika

Jennifer L. Armentrout