Božský cizinec

Božský cizinec https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170196/bmid_bozsky-cizinec-jRd-170196.jpg 4 2012 282

Božský bastard série

Aby unikla expříteli, který ji podváděl, rozhodne se Sara Dillon odstěhovat do New Yorku, kde hodlá najít vzrušení, bez toho, aby se musela vázat. Takže když v jednom klubu potká neodolatelného sexy Brita, neočekává nic jiného, než noc plnou zábavy. Ale způsob – a rychlost – s jakou ztrácí zábrany ji dovede k jednorázovce i Božskému cizinci. Celé město ví, že má Max Stella rád ženy, ne že by kdy narazil na takovou, co by si rád udržel. Až do chvíle, kdy potká Saru, která mu dovolí daleko víc, než jiné ženy – například pár velice choulostivých fotografií. Pak se začne ptát sám sebe, jestli pro něj mimo ložnici existuje také něco jiného. Tajné a žhavé schůzky na místech, kde je můžou přistihnout, jsou pro Saru menším zlem i strašákem, než soukromé prostory, kde by se s Maxem mohla více sblížit.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Stranger , 2013

claryssa
15.11.2014 4 z 5

Zklamalo mě, že to nebylo o Bennetovi a Chloe, ale Maxovi a Sáře. Těšila jsem se na pokračování o nich dvou a ono nic, takže se mi četla pomaleji..,)) ale jinak super:)

kacaaba
31.10.2014 5 z 5

Už jsem četla dvakrát a určitě se k ní znovu vrátím. Pěkné odpočinkové čtení. Celá série se mi líbí a doufám, že napíše delší.

sarulka1
16.10.2014 5 z 5

sice se dal děj docela dost dobře do předu odhadnout, ale i tak stojí za přečtení :-)

pajka0071
16.10.2014 4 z 5

Tento díl sice nebyl tak dobrý jako první, ale jde to. :)

Lenka.Vílka
07.10.2014 4 z 5

Byla jsem pripravena hodnotit knihu samu za sebe (ano, predchozi hrdinka je sice hned na prvni strance, ale protoze tam byla tak moc, neslo se tomu vyhnout...) musim porovnavat...prvni dil byl lepsi...nebo by bylo lepsi pouzit jiny vyraz...chybelo mi to, co se mi libilo na jednice...dobre napsane, vlastne i s dejem, ale zasmala jsem se uprimne kolikrat? Jednou! A to je malo na to, kolikrat to bylo v prvnim dile. Asi bych hodnotila jinak a moje spokojenost by byla vetsi, kdyby dily mezi sebou nemely zadny mustek, nebo byl druhy lepe vypracovany...jako kniha samostatne fajn, ale jako dalsi dil v seriii pokulhava za prvnim, ktery se mi libil vic...

vyska
28.09.2014 5 z 5

Knihu jsem četla na jeden "zátah", četla jsem jí v domnění, že je to jediná kniha, nevěděla jsem, že už je to druhý díl, ale v ničem mi to nevadilo. Christina Lauren jsou nejlepší spisovatelky co jsem kdy v životě četla.

bibi.r
15.09.2014 2 z 5

O hodně slabší. V podstatě mi přišlo, že je to nudnější variace na první díl. Nic nového, žádné překvapení...

Brambu
07.09.2014 3 z 5

Nevím proč, ale já jsem si myslela a vlastně tajně doufala, že hlavní hrdinové v této trilogii zůstanou stejní a že se bude jen dále rozvíjet jejich příběh. Ach já bláhová... Pro mne tedy trošičku zklamání, ikdyž příběh Sáry a Maxe je taktéž výborný. Nepostrádá správnou dávku peprnosti, napětí a vzrušení a tak stejně jako v prvním díle dostáváme erotikou protkaný milostný příběh, který uspokojí kdejakou čtenářku.

smejkalova.m
31.08.2014 5 z 5

Příjemná oddechovka :-) Stejně jako první díl, Božský bastard, byla tato kniha super :-)) těším se na trojku :)

Damonka18
30.08.2014 5 z 5

Na začátku jsem myslela, že to bude nuda, ale asi v půlce se to rozjelo. Je to lepší než první díl. Líbilo se mi nejvíc jak byli v knihovně a jak ji pozval k sobě do kanceláře a vypadal jak profesor. Krásná přezdívka...Poupátko. Super hlášky: "To to slovo na p. Jen mě zaskočilo, to je celý."
"Píča?" nebo "Popadl ji za stehna, silou je roztáhl od sebe a zíral na její mokrou, zarudlou píču." "Tý jo!" No prostě úžasná knížka, míň sprostá než první, ale rozhodně DOPORUČUJI!!!

NikinkaFantasy
27.08.2014 5 z 5

Docela mě celá knížka pobavila! :D Často jsem nemohla z konverzace Willa a Maxe. Bavilo mě si číst i scény se Sárou a Maxem. Sára mi byla hodně sympatická. Měla v sobě tolik rozporů, zajímavou minulost, pocházela z bohaté rodiny a přesto toho nijak nevyužívala. To vše z ní dělalo výjimečnou osobnost. Max mi zas tak zajímavý nepřipadal. Miluju anglický přízvuk a to je tak všechno. Ten konec byl báječný. Tam mi Maxe bylo opravdu líto, ale taky jsem to nemohla dávat za vinu Sáře. Ale, sakra... Ta scéna na tom večírku byla úžasná. Perfektní. A ta poslední pasáž mě taky pobavila. Z čeho jsem byla překvapená bylo, že mě hned několikrát rozesmálo poděkování. Pěkná knížka.

MonisPop
22.08.2014

Dobré čtení na dovolenou.

narisa
20.08.2014 4 z 5

Kniha se mi líbila, ale dle mého názoru je z celé série nejslabší. Nebyla ani tak žhavá jako Božský bastard, ani tak vtipná a něžná jako Božský hráč. Sára na mě působila strašně studeně. Max byl super. Ale jak říkam, nedokázala jsem pojmout hlavní hrdinku za svou.
Ale jinak pěkné čtivo, i když příběh tak pěkně neplynul jako u ostatních ze série.

Karolína18
10.08.2014 4 z 5

Tato knížka mi přijde od ostatních tak rozdílná. Téměř v každém milostném příběhu jsou problémy celou dobu. Napravují se a hlavní hrdinové se z nich učí, ale Božský cizinec (stejně jako Božský bastard) budí dojem, že se žádná vážnější krize neobjeví. A najednou BUM! Pár stránek před koncem je to konečně tady a přesně v té chvíli nemůžete odtrhnout od řádků oči a to mě na tom baví.

kamca4671
30.07.2014 4 z 5

Kniha je velmi podobná předchozímu dílu. Na konci se mi u těchto knih líbí, jak se to všechno pokazí a musí se to napravit. Od těchto částí se nemůžu odtrhnout. Obálka vypadá zajímavě a celkové působí dobrým dojmem. Obsah se mi opět opravdu líbil. Nemůžu jinak než chválit a doporučit knihu dál.

Anre3
30.07.2014 2 z 5

Knížka je asi na stejné úrovni jako první díl. Odpočinkové prázdninové snění.

čohynka
24.07.2014 5 z 5

Super, pro mě teda o hodně lepší než padesát odstínů.... To, co jsem očekávala, jsem v knížce i našla :D

locin
17.07.2014 5 z 5

Mám ráda knihy kde mě děj tak vtáhne že nevnímám okolí a prostě musim knihu dočíst jinak se nedokážu odtrhnout. I přesto že děj byl velmi jednoduchý a celkem předvídatelný a samozřejmě chlapy dokonalý :D Mi kniha můj záměr splnila. Chválím :)

adrianna0305
15.07.2014 3 z 5

Do božské knihy to mělo daleko :-( tři hvězdičky dávám jenom z úcty k Bastardovi :-) Cizinec se musí od něj ještě hooodně učit.

gossipavlina
12.07.2014 4 z 5

V porovnání s BB se mi tento díl líbil víc. Knížku jsem brala do ruky v trochu melancholické náladě s chutí snít si svůj sen o panu Božském. A to beze zbytku splnila, naprosto naplnila mé očekávání. Kostra příběhu knížek tohoto žánru je téměř stejná, jen v podstatě jde o to, jestli vám sedne styl psaní.
Já bych asi přidala ještě maličko více sexu, ale jinak za mě spokojenost.

P.S. Ještě bych dodala, že se předpokládá, že tuhle knížku budou číst už ženy vyzrálé, které se nestydí nazývat věci pravými jmény. Penis je prostě jednou penis a ne chlouba. To mi fakt přišlo dost směšné.