Božský cizinec

Božský cizinec https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170196/bmid_bozsky-cizinec-jRd-170196.jpg 4 2012 282

Božský bastard série

Aby unikla expříteli, který ji podváděl, rozhodne se Sara Dillon odstěhovat do New Yorku, kde hodlá najít vzrušení, bez toho, aby se musela vázat. Takže když v jednom klubu potká neodolatelného sexy Brita, neočekává nic jiného, než noc plnou zábavy. Ale způsob – a rychlost – s jakou ztrácí zábrany ji dovede k jednorázovce i Božskému cizinci. Celé město ví, že má Max Stella rád ženy, ne že by kdy narazil na takovou, co by si rád udržel. Až do chvíle, kdy potká Saru, která mu dovolí daleko víc, než jiné ženy – například pár velice choulostivých fotografií. Pak se začne ptát sám sebe, jestli pro něj mimo ložnici existuje také něco jiného. Tajné a žhavé schůzky na místech, kde je můžou přistihnout, jsou pro Saru menším zlem i strašákem, než soukromé prostory, kde by se s Maxem mohla více sblížit.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Stranger , 2013

Laf
17.08.2015 4 z 5

I tento díl se mi líbil. Čtení velice rychle utíkalo, jenom ten konec mi přišel takový slabší a strašně uspěchaný. Ale jinak můžu jen doporučit.

petvet
03.05.2015 5 z 5

Tato kniha mě z celé série ,,Božských" zaujala nejvíce... velice dobře se mi četla - jedním dechem.
Nemám nic, co bych ji vytkla.
Dávám 5* a všem doporučuji.

PomněnkaPrvní
24.04.2015

Podobně jako první díl (Božský bastard). Číst se to dalo. Dokonce si ani nepamatuji na nějaká nudná místa. Erotické zážitky hlavních hrdinů byly pestré. Kniha se mi líbila o něco víc, než příběh Chloe a Bennetta, asi kvůli té větší "normálnosti" vztahu. Výborná je postava asistenta George. A taxikář, který se bál o svůj taxík, ten opravdu neměl chybu. Na netu se dá najít "Božská kočka", kde se vedle příběhu Chloe a Bennetta rozvíjí i příběh Sáry a Maxe.

greetchen
09.04.2015 4 z 5

Božská dvojka mi z počátku nesedla tak jako první díl, i když mi možná byl ústřední pár sympatičtější než v minulé knize (i když ON je opět naivní a příliš žensky uvažující, autorka si vysnívá fakt nadpřirozené muže). Jejich žhavá lovestory ale nebyla v první půli knihy tak žhavá, skoro až hraničila s nudou, naštěstí druhá půlka knihy to dost rozjela a některé stránky jse četla s vykulenýma očima (je to fyziologicky vůbec možné? :-D). Přemýšlím, jestli autorka vycházela jen z fantazie, nebo jestli TO místo fakt třeba někde existuje. Opět spokojenost a těším se na posledního bastarda, který už na mě čeká v knihovničce.

inuska6280
24.03.2015 5 z 5

Knížka je super, už jsem nečekala nic nového, ale děj mě překvapil. Sice pohled chlapa trošku naivní, ale proč ne, třeba opravdu takovej ješte někde chodí po světě :) už se těším až dojde hráč.

jitka7
24.03.2015 3 z 5

Pro mě nejslabší díl série. Přesto se mi líbil a doporučuji.

Terrez93
14.03.2015 5 z 5

Tak tahle knížka mě bavila, přečtena za víkend. Určitě přečtu další díl.

lucie0942
07.03.2015 5 z 5

Stejně jako předchozí díl, tak i tento mě naprosto nadchnul. Nemám jedinou výtku. Opět za mě ANO

TiNNA5599
04.03.2015 5 z 5

Dnes som už písala komentár k Božskému bastardovi, ktorého som dočítala včera a teraz už môžem napísať aj názor na Božského cizince. Dámy! Ak som vychválila prvý diel tejto úžasnej série do nebies, neviem ako ohodnotiť túto knihu. Podľa môjho názoru bola ešte lepšia. Keď si odmyslím, že sú tu aj ďalšie osudy našich hrdinov z predchádzajúcej knihy (čomu som sa potešila), tak kniha mala šmrnc a neodolateľné hlavné postavy. Doteraz som sa stretávala s erotickými romancami, ktoré sa odohrávajú v kruhoch bohatých, ale táto je úplne iného rázu (nutno podotknúť, že napriek tomu aj prvý diel, ktorý mal celkom bežný scénar bol skvelý ;) ) Takže dámy! Pripravte si voľný večer, užite si to a nenechajte sa rušiť. Myslím, že aj keby sa o to niekto pokúsil, tak vás od knihy neodtrhne :D

Lenishka
09.02.2015 5 z 5

Celkově se mi líbí, jak tyto autorky prolínají části knihy z ženského pohledu a části z mužského. Jsou tím tyto knihy o to více zajímavější. Božský cizinec byl dobře zpracovaný, a líbilo se mi propojení s předchozím dílem Božský bastard. Knížka se četla sama (ale to i předchozí díl), byla lákavá, takže jsem ji přečetla velmi rychle. Kdo má rád knihy s erotickým podtextem, pusťte se směle do čtení.

Mikik
04.02.2015 4 z 5

První díl se mi líbil o trošku víc:-) Velké výhrady tu ale nemám, kniha se četla dobře, scény byly pěkně propracované :-)

pocketka
28.01.2015 4 z 5

Velmi čtivé, nenáročné, opět jsem věděla, co očekávat, prokládala jsem touto knihou složitější čtení. 100% splnila svůj účel, zápletka sice nic moc, ale Cizince bych hodnotila lépe, než Božského bastarda.

SiminkaS
27.01.2015 5 z 5

Nezklamal, přečetla jsem ji jednim dechem. Víc takových knih!

LucyNej
23.01.2015 5 z 5

Miluju tuhle sérii:))

Rendolet
24.12.2014 4 z 5

Můžu jen chválit..opět pohodové čtení, tato série mě baví :)

shey
09.12.2014 5 z 5

Série Božský bastard se čte prostě sama :)

tamarra
05.12.2014 5 z 5

První jsem přečetla Bastarda, jedním dechem... Teď jsem dočetla Cizince a myslím, že chvílemi jsem ani nedýchala. Bavilo mě to, pro mě rozhodně lepší jak jednička. Jdu na trojku, ať to můžu všechno porovnat :)

123.Iveetka
02.12.2014 5 z 5

Nečetla jsem bastarda a rovnou se vrhla na cizince a nevadilo mi to. Knížka se mi líbila, zápletka sice nic moc, ale shrnutím pohodová oddychovka :)

dqenisa
25.11.2014 4 z 5

No dobrý . Docela mě překvapilo jak rychle se dostali k sexu. a hezký je to poutavé čtení.

hancass
23.11.2014 5 z 5

Za pouhé tři dny jsem přečetla tuto skvělou knihu a spokojenost. Rozhodně stojí za přečtení.