Božský cizinec

Božský cizinec https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170196/bmid_bozsky-cizinec-jRd-170196.jpg 4 2016 2016

Božský bastard série

Aby unikla expříteli, který ji podváděl, rozhodne se Sara Dillon odstěhovat do New Yorku, kde hodlá najít vzrušení, bez toho, aby se musela vázat. Takže když v jednom klubu potká neodolatelného sexy Brita, neočekává nic jiného, než noc plnou zábavy. Ale způsob – a rychlost – s jakou ztrácí zábrany ji dovede k jednorázovce i Božskému cizinci. Celé město ví, že má Max Stella rád ženy, ne že by kdy narazil na takovou, co by si rád udržel. Až do chvíle, kdy potká Saru, která mu dovolí daleko víc, než jiné ženy – například pár velice choulostivých fotografií. Pak se začne ptát sám sebe, jestli pro něj mimo ložnici existuje také něco jiného. Tajné a žhavé schůzky na místech, kde je můžou přistihnout, jsou pro Saru menším zlem i strašákem, než soukromé prostory, kde by se s Maxem mohla více sblížit.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Stranger , 2013

Zania
02.07.2016 5 z 5

Další naprostá pecka ! Sice slabší o něco než byl první díl, ale naplnilo to mé očekávání :)

CHESS
02.06.2016 3 z 5

Skvělý příběh, ale jednička mnohem lepší :)

marketa3200
31.05.2016 5 z 5

Moje nejoblíbenější kniha v této sérii. Úžasná chemie.

SBH
25.04.2016 3 z 5

Vpravdě božské čtivo, v němž se člověk ZAPLAŤ PÁNBU nemusí trápit kvasinkovými infekcemi, menstruacemi, pneumatikami kolem pasu vzniklými dvanáctihodinovým posedáváním v kanceláři či poruchami erekce. Všichni jsou pouze krásní, bohatí, úspěšní, vášniví, vtipní a prostě úžasní. A to je důvod, proč by se měl člověk v šesti letech naučit číst!
Mimochodem ta erotika je skutečně skvostná!

Petulik13
27.02.2016 4 z 5

Slabší díl. Nejlepší byla první kniha "Božského".

Ellkao
23.02.2016 5 z 5

Od začátku až do konce pecka! :)

Terection
10.02.2016 5 z 5

Už začátek mě naprosto upoutal... a pak to nepolevovalo. Doporučuji! :-)

jan-da
04.02.2016 5 z 5

Na to, že tenhle titul byl z trilogie poslední, který mě zaujal, tak se mi líbil víc jak Bastard.. Líbilo se mi, že to, oč tu v této sérii běží - sex - začalo už během první kapitoly ! A ještě víc se mi líbí styl, jakým spisovatelky píší - jedna kapitola pohledem ženy, další pohledem muže .. To mě nutí neustále číst, až to mám hned přečtené.. Navíc se mi líbí ta spojitost jednotlivých postav v dalších dílech.. V Bastardovi se mi nelíbil konec, jakoby si s ním moc nepohrály, ale tady??!! Zamilovala jsem si tento díl od první stránky až po poslední. Já jí doporučuji ! :-)

Macinka-a
30.01.2016 4 z 5

Hezká knížka , ale na Božského Bastarda nemá ; )

ElissAnn
08.01.2016 3 z 5

Oddechová kniha u které se dokonce i zasmějete. Božský bastard mě samotnou nadchl více a u tohoto dílu je vidět, že autorka se snaží prodat stejné dílo akorát s jiným názvem. Ale i přesto jsem si knihu ráda přečetla...
Po pravdě jsem, ale byla nejraději, že se v knize ukázala i Chloe a Bennet.

Jity-Lovies
04.01.2016

Četla jsem i první díl a nejsem si jistá proč, ale druhý díl mě bavil o něco více :) Pěkná oddechovka :)

Smiragl
03.01.2016 3 z 5

ne že bych čekala zrovna od téhle knížky něco extra, ale i tak jsem byla trochu zklamaná. První díl byl o něco lepší, tady mi hodně zavazely některé nedostatky překladu... (o tom, že děj je předvídatelný a přeslazený, snad ani nemá cenu se zmiňovat - proto to byla moje novoroční oddychovka ;)

Xena011
31.12.2015 5 z 5

Pěkná, čtivá a hlavně nenáročná kniha, která pokračuje v krocích prvního dílu.

snilek.holka
24.11.2015 2 z 5

Pro mě taková ta průměrná kniha, kde se nic nového a zajímavého neděje. Kde od první stránky tušíte jak to celé skončí a v podstatě očekáváte všechno co příjde. Je to taková příjemná a nenáročná oddechovka

Terectioncan
01.11.2015 5 z 5

Už ten začátek byl super! Přečteno jedním dechem :-)

Evule114
21.10.2015 5 z 5

Tahle knížka byla ještě lepší než božský bastard. Moc se mi líbí, že postavy jsou přátelé původních hrdinů. Úplně jsem si je zamilovala. Cizince rozhodně doporučuji všem a už čtu božského hráče, tak jsem zvědavá :-) Prostě se od těch knih nemůžu odtrhnout :-)

nai.ivka
12.10.2015 2 z 5

Není to špatné, ale časem mě to už nudilo. Ještě ty dodatky - Božská mrcha jakž takž šla, Božskou kočku jsem nedočetla - mě vyloženě štvaly, takže další knihy těchto autorek už asi nebudu číst.

eva6572
24.09.2015 5 z 5

Autorky opet nezklamaly. Knihu jsem mela hned prectenou doslova jednim dechem. Jednoduchy, ale zabavny pribeh; sympaticti hlavni hrdinove, se kterymi se snadno snad kazdy ztotozni, zadni sociopati zatizeni bremenem z detstvi, jak tomu u spousty erotickych romanu byva. Proste pohoda. Cetla jsem uz vsechny Bozske a uznavam, ze na bastarda to nemelo, ale i tak se mi to moc libilo. Doporucuji.

Julia_pt
31.08.2015 1 z 5

Chyběl mi tam trochu ten příběh. Přišlo mi to jako hrozně jednoduchá kniha. Pořád jedno a to samí !!! :/

mysacka
28.08.2015 5 z 5

Líbila se mi snad více než první díl, každý z příběhůměl něco do sebe.doporučuji