Božský cizinec

Božský cizinec https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170196/bmid_bozsky-cizinec-jRd-170196.jpg 4 2012 282

Božský bastard série

Aby unikla expříteli, který ji podváděl, rozhodne se Sara Dillon odstěhovat do New Yorku, kde hodlá najít vzrušení, bez toho, aby se musela vázat. Takže když v jednom klubu potká neodolatelného sexy Brita, neočekává nic jiného, než noc plnou zábavy. Ale způsob – a rychlost – s jakou ztrácí zábrany ji dovede k jednorázovce i Božskému cizinci. Celé město ví, že má Max Stella rád ženy, ne že by kdy narazil na takovou, co by si rád udržel. Až do chvíle, kdy potká Saru, která mu dovolí daleko víc, než jiné ženy – například pár velice choulostivých fotografií. Pak se začne ptát sám sebe, jestli pro něj mimo ložnici existuje také něco jiného. Tajné a žhavé schůzky na místech, kde je můžou přistihnout, jsou pro Saru menším zlem i strašákem, než soukromé prostory, kde by se s Maxem mohla více sblížit.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Stranger , 2013

4laras
14.02.2018 4 z 5

Druhý díl byl o něco méně "drastičtější?" než první.
Kniha nebyla nikterak složitá, dobře se četla, měla dobrý námět.
Prostě Amíci milují lidi, kteří mluví s britským přízvukem.

langova.katka
01.02.2018

Cizince jsem četla jako první a byla jsem z něj nadšená. Takhle má vypadat pikantní román (po zkušenosti s Odstínem jsem si myslela, že už nic takového nikdy číst nechci). Lehká úchylnost a peprnost tomu dodala šmrnc, i příběh OK. Jen mi řekněte, proč většinou hrdinka se zamilovat vyloženě nechce a muž je v tom až po uši, moc mi to nesedí k reálnému životu. Ale dejme tomu, vždy vztahu fandím, jen nevím, proč se tomu vždycky postavy brání. Líbilo se mi to moc.

LivN
29.01.2018 2 z 5

Celkem pěkná knížka akorát mě vadilo,že na to hned skočili. Bylo toho až moc,ale dlo se to číst.

Dimas
29.01.2018 3 z 5

Čtivé a nenáročné.

celoushek
03.01.2018 5 z 5

Super kniha, přečtena za jeden den, o hodně lepší než ta jednička. určitě si ji přečtu znovu. Ten námět na příběh se mi hodně líbil :))

Evka3814
19.12.2017 5 z 5

Tak jako předešlá kniha zábavná a má šmrnc. Skvělé spisovatelky

dendishek
08.12.2017 5 z 5

Kniha si udržuje kvalitu prvního dílu, je o něco rajcovnější, obě postavy mi však nejsou tak sympatické jako Chloe a Bennett. Postavy z celé série Božského bastarda jsou si však vždy nějak propojené, buďto kamarádstvím nebo pokrevní linií, takže je to prostě parta skvělých - po americku - krásných lidí, kteří si užívají co to jen jde :-).

ivedoo
04.11.2017 5 z 5

Kniha jsem přečetla za pár dnů❤️Jedna z nejlepších knih

Blaufik
29.10.2017 5 z 5

Autorky opět nezklamaly! Příběh se mi líbil maličko více, než Božský bastard, předpokládám, že to bylo tím, že byl více uvěřitelný a takový osobnější. Rozhodně se chystám i na další díly a pevně doufám, že budu opět spokojená.

Mukaa
14.10.2017 5 z 5

Fantastická kniha. Přesouvám se k dalším dílům.
Styl psaní mi sedl, vžila jsem se do postav a i jsem se v nich chvílemi poznávala. Sex s příběhem. Pro mě, jako průměrného čtenáře, krásná kniha a budu se k ní určitě i vracet.

Amitiel76
30.09.2017 5 z 5

Ano, ano , ano!!! I druhý díl série se velmi povedl....
První polovina knihy jen plná sexu. Ve druhé části pak přišly na scénu i city, a kniha mě konečně naplno pohltila. Objevila se tam ta potřebná romantika.... nešlo už jen o to, aby se hlavní hrdinové "prosouložili" ke zjištění, že se vlastně milují...
Za mě znovu pět hvězdiček, a jdu schánět ke koupi třetí díl :-)

jani.ruzicko
17.08.2017 5 z 5

tento díl se mi asi líbil ještě o něco víc než ten první.. Max byl pro mě sympoš už od začátku a Sára ho dost dlouho mučila, než se mu poddala :)

Lososovýkvítek
22.07.2017 4 z 5

Pohodový erotický románek s prostým dějem (jak už to u těchto knih bývá :) ). Dávám 4 hvězdičky pouze za absenci hloubky děje. Kniha se četla hezky, občas jsem měla tendenci přeskakovat pasáže (což nesnáším). Líbil se mi i Božský bastard i Božský cizinec. Někdo zde popisuje knihu jako nejslabší ze všech 5, zatím to nemohu posoudit, mám za sebou pouze 2. Nicméně, u B. cizince jsem se i občas zasmála, to se mi u B. bastarda nestalo. Každý díl má něco do sebe. Líbí se mi provázanost dějů - postavy z bastarda se objevují i v cizinci, tak víme, co se s nimi děje dál, i když má každý příběh svou vlastní dějovou linii.

Aríka
08.07.2017 3 z 5

Jak jsem již v jiném komentáři zmínila, tak erotické romány moc v oblibě nemám. Ovšem u této série jsem udělala vyjímku, protože jsem si tuto sérii zamilovala. nicméně, tento díl je dle mého názoru nejslabší. I když možná je tento názor podmíněn tím, že Maxe ani Saru moc nemusím. Kniha je opět vyprávěna z obou pohledů, což je vždy u románů velké plus. Styl psaní opět neskutečný, postavy jsou charakterově odlišné. Kniha se mi celkově líbila a doporučuji.

a.nnysek
22.06.2017 5 z 5

Knížka se mi líbila, přečetla jsem ji jedním dechem. Líbí se mi propojenost postav s předchozím dílem.

Nita17
08.06.2017 5 z 5

Tenhle díl byl takový klidnější, více jsem z něj cítila emoce než neustálé sexuální napětí. Max a Sára jsou pro sebe stvořeni, charakteristika jejich postav do sebe už od počátku tak nějak zapadá.

Turquoise
30.05.2017 2 z 5

První díl se mi líbil víc. Nejsem zastáncem sexu na veřejných místech, moc mě to neokouzlilo. Konec byl hodně uspěchaný. Jsem zvědavá jaký bude třetí díl. :)

ardeas
07.05.2017 3 z 5

Lepší ako jednotka, ale stále taký slabší priemer. Scéna keď sa všetci stretli v kancelárii po tom prvom článku v novinách bola top. Finále celú knihu zabilo. Bolo to až príliš suché.

Pedruska01
07.05.2017 4 z 5

Četlo se to dobře a rychle. Ačkoliv se jednalo o další díl ze série "Božských...", oproti předchozímu dílu to opravdu nebylo až tak vtipné, i když některé scénky a situace byly úsměvné. Oba hlavní hrdinové mi sedli, neměla jsem výraznou výtku - každý je nějaký, i když je jen na papíře. Je to prostě kategorie četby/příběhu, nad kterou není potřeba přemýšlet. Celkově to nebylo 100%, ale i tak se mi to líbilo a těším na třetího Božského, tak uvidíme. :)

havrmoni
19.03.2017 3 z 5

Celkem zklamání. Čekala jsem opět vtipný dialogy,myšlenky aj. No ono skoro nic. Sára se chovala celkem normálně po tom co se jì stalo. Je celkem přirozené,že chtěla zkusit něco jiného než dosud měla. Jen mi na ní vadilo,že to brala jako nějaké hrozné trauma. A ke konci se chovala jako kráva,vyjádřeno jejími slovy. Opět ten blbej námět nebo zápletka,že místo rozumného dialogu nastoupí přehnaná reakce. Víc jsem si to užila z pohledu Maxe. A ano souhlasím s komentáři v této sérii,že ženy nejsou sexuální mašiny a kdyź na to příjde i chlap potřebuje trochu nabrat sílu,není perpetuum mobile :).