Božský cizinec

Božský cizinec https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170196/bmid_bozsky-cizinec-jRd-170196.jpg 4 2012 282

Božský bastard série

Aby unikla expříteli, který ji podváděl, rozhodne se Sara Dillon odstěhovat do New Yorku, kde hodlá najít vzrušení, bez toho, aby se musela vázat. Takže když v jednom klubu potká neodolatelného sexy Brita, neočekává nic jiného, než noc plnou zábavy. Ale způsob – a rychlost – s jakou ztrácí zábrany ji dovede k jednorázovce i Božskému cizinci. Celé město ví, že má Max Stella rád ženy, ne že by kdy narazil na takovou, co by si rád udržel. Až do chvíle, kdy potká Saru, která mu dovolí daleko víc, než jiné ženy – například pár velice choulostivých fotografií. Pak se začne ptát sám sebe, jestli pro něj mimo ložnici existuje také něco jiného. Tajné a žhavé schůzky na místech, kde je můžou přistihnout, jsou pro Saru menším zlem i strašákem, než soukromé prostory, kde by se s Maxem mohla více sblížit.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Stranger , 2013

liletka_a
08.05.2014 4 z 5

Vím, že s prvním dílem by se nemělo srovnávat, ale mě se prostě líbil více. :) Ta chemie mezi postavama byla neskutečná, zato v této knize jsem jejich vztahu vůbec nevěřila. Ani nevím, proč se vlastně dali dohromady, vůbec mi k sobě nešli. Spíš to platí pro Sáru, ta byla věčně nespokojená, zvláštní, nezajímavá a vlastně moc nechápu, čím tak Maxe okouzlila. :) Zato on byl úchvatný. Jemu jsem věřila vše od začátku až do konce. Opravdu moc milý, krásný, sladký sympaťák a zasloužil by si určitě lepší, ale co se dá dělat. Jen kvůli němu dávám 4 hvězdičky! :))

Siu83
29.04.2014 5 z 5

Hezké čtení :-)

Denčaa
24.04.2014 4 z 5

Druhý díl mi přišel slabší, než ten první. Hrdinové se příliš ponořovali do svých myšlenek a samotný děj se tak odsunul na vedlejší kolej. Nečetlo se to špatně, ale stále jsem čekala, kdy příjde ta hlavní pasáž, ale nedočkala jsem se. Kniha je napsána v jednotném tónu. Závěr je příliš zkrácený, jako by se autorka nemohla dočkat, až tuto knihu dopíše. Nezanevřu na tuto sérii, jen kvůli této knize, takže se stále těším na další pokračování.

Tobika
21.04.2014 4 z 5

Lepší než první díl.

luciiik123
19.04.2014 4 z 5

Podle mě je tato knížka lepší než její první díl :)

werusx
17.04.2014 5 z 5

O hodně lepší pokračování, oproti BB. Navíc s dobrým dějem, takže kniha se moc nedá odkládat :)

Bet
10.04.2014 3 z 5

Božský cizinec se mi líbil mnohem víc než Božský bastard.

kacaaba
08.04.2014 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Jako u předchozího dílu splnila to, co jsem od ní očekávala.

barborelka
24.03.2014 3 z 5

Tak ze 2/3 mě čtení bavilo moc, kniha byla úplně jiná než předešlý příběh Chloe a Benneta, ale nějak jsem si nemohla oblíbit hl.hrdinku- nevěřila jsem jí.
Max byl úžasný, tomu sem zas uvěřila úplně všechno :-)
A vůbec se mi nelíbil ten sex klub- to ale jen můj osobní názor.

* souhlasím s komentáři níže- jedna z mála knih s dobrou erotickou tématikou :-)

Uvidíme jaký bude 3.díl.

bowlly
23.03.2014 4 z 5

čekala jsem trochu víc...první díl byl super

Sádina
23.03.2014 5 z 5

Bavilo mě to :) .. Propojení postav z Božského bastarda mě potěšilo no a Max byl neskutečný, samozřejmě :D .. Předvídatelný konec mi nevadil... Pro mě jedna z nejlepších knih s erotickou tématikou ;)

trynitrix
23.03.2014 4 z 5

První díl byl asi lepší ale tohle mělo také své kouzlo, bavila jsem se u knihy. Příběh byl takový lehký na víkendové čtení :-) na relax.

Dymond
21.03.2014 2 z 5

Průměrné...

fidáš
18.03.2014

Úžasné počteníčko, můžu jenom doporučit.

srutkovaa
17.03.2014 5 z 5

Mám ráda knihy tohoto typu. Super knížka, u které nemusíte na nic myslet, jen si užívat nádherného Maxe :) Nevadil mi ani předvídatelný konec:)

Janiss_89
16.03.2014 4 z 5

Další dobře čtivý Božský. Zase trochu něco jiného než Bastard, ale přitom podobné. Musím říct, že Bennett mě tak neuchváli, jako tadyk Max. Na jeho stránky jsem se těšila víc než na stránky od Sáry.

marketsim
14.03.2014 5 z 5

Super čtení. Můžu jen doporučit. :-D
Těším se na dalšího BOŽSKÝHO.

tatruszka
12.03.2014 5 z 5

Řekla bych, že velice dobře napsaná kniha. I když je teď knih na toto téma a toho žánru téměř miliardy, tahle patří rozhodně k těm lepším. Už se docela těším na třetí část.

josephinn99
11.03.2014 3 z 5

Cizince jsem začala číst cca po půl roce po prvním díle. Co se týče začátku, byl velmi dobrý, člověka to nutilo číst pořád. Po několika stránkách to "utichlo" a pak se to opět rozjelo až v samém závěru. Takže celkově musím hodnotit slabší než předchozí díl. Ale na další knihu se těším:)

Nika89
10.03.2014 4 z 5

Prvni dil mel pro me vetsi naboj, ale bomba... :)