Božský cizinec

Božský cizinec https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170196/bmid_bozsky-cizinec-jRd-170196.jpg 4 2012 282

Božský bastard série

Aby unikla expříteli, který ji podváděl, rozhodne se Sara Dillon odstěhovat do New Yorku, kde hodlá najít vzrušení, bez toho, aby se musela vázat. Takže když v jednom klubu potká neodolatelného sexy Brita, neočekává nic jiného, než noc plnou zábavy. Ale způsob – a rychlost – s jakou ztrácí zábrany ji dovede k jednorázovce i Božskému cizinci. Celé město ví, že má Max Stella rád ženy, ne že by kdy narazil na takovou, co by si rád udržel. Až do chvíle, kdy potká Saru, která mu dovolí daleko víc, než jiné ženy – například pár velice choulostivých fotografií. Pak se začne ptát sám sebe, jestli pro něj mimo ložnici existuje také něco jiného. Tajné a žhavé schůzky na místech, kde je můžou přistihnout, jsou pro Saru menším zlem i strašákem, než soukromé prostory, kde by se s Maxem mohla více sblížit.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Stranger , 2013

Michaela91
10.03.2014 3 z 5

Klasika, těchto knih už je nějak moc... a mě to přijde pořád dokola. Předvídatelnýý konec, ale jak oddychovka proč ne.

Lennji
10.03.2014 5 z 5

Krásné..první díl byl drsný a rychlý, tenhle druhý byl pomalejší, jemnější, s nádechem romantiky, s klasickým happyendem..Už se těším, s čím přijde třetí díl - Božský hráč :-)

Lea239
08.03.2014 4 z 5

Hm, nebylo to špatné, ale mohlo to být lepší. Knížku jsem četla celý den, jak to šlo, v noci nonstop až do dopoledne, ale stejně to nemělo ten náboj, jako první díl. Možná proto, že tady mezi sebou hlavní postavy nešly zarputile proti sobě, ale děvkař gentleman uháněl stydlivou dračici.. Oxymorony jak sviňa, ale nemá to ten správnej náboj, jako když skoro "lítají jiskry od vrzajících zubů" postav v jedničce :)

Kathyss
07.03.2014 5 z 5

Škoda, že je k dispozici max 5 hvzdiček :(
Opravdu se mi to hodně líbilo, krásné počtení. Nemohla jsem se skoro od knihy od trhnout. Lepší než první díl. :)

AylinLeto
06.03.2014 3 z 5

Z knížky měla dost rozporuplné pocity. Chvíli mě bavila, pak mě šíleně nudila a tak se to pořád střídalo. Nějak mě tahle tématika přestává bavit. Jo první díl byl fajn, ale tento mi přišel prostě jako jednička přes kopírák, jen jsme se posunuli ke kamarádce Chloe. Hned na začátku knížky je vám jasné, jak to celé dopadne a aby se teda neřeklo, tak na konci jakože dramatická zápletka, která je stejně úplně k ničemu a jen se snaží trošku natáhnout děj.

Vendelína
05.03.2014

Zpočátku jsem si myslela, že budu hodnotit lépe. Začátek měl spád, byla v něm cítit vášeň a napětí, ale od půlky mě kniha začala nudit. Velmi se začala podobat Božskému bastardovi a konec byl jasný.
Nemůžu si pomoct, ale začíná mi vadit tenhle styl psaní: krásná a úspěšná holka, které nebylo ani 30 a už je na vedoucím postu v začínající firmě, krásný a úspěšný chlap, kterému lezou ženské sami do postele, zápletka nijaká, všichni jsou nádherní, úspěšní a nikdo nemá žádný problém, v práci jsou velký kámoši, žádná autorita a mají na sebe hloupé narážky... Asi to tam takhle fakt chodí... Dialogy příšerné a překlad je občas proložen nářečím, což mi hodně vadilo.
Je fakt, že knížka byla oddechová. Nepotřebovali jste u ní myslet, ale už jsem trochu zoufalá z toho, jak teď vydavatelství chrlí jeden erotický román za druhým, někdy úplný brak, někdy o fous lepší. Nikdy se však pořádně nedostanu do konce, protože té erotiky a krásy se přejím hned na začátku a ke konci mě doslova autor nudí. Dávám 2 a půl

malagelo
03.03.2014 3 z 5

Dobré provázání s Božským bastardem. Nebyla tak vulgární, jak první kniha, žádná kráva atd. se nekonala a ani přílišné trhání kalhotek, takže za mě dobrý. trochu jsem čekala, že se objeví nějaký problém s expřítelem, nějaká zápletka nakonec a ono nic. No možná, že se ještě objeví ve třetím díle až potká toho pravého jejich kamarádka.

Vendidi
28.02.2014 5 z 5

Další parádní příběh!! Nemůžu říct, zda se mi líbil více či měně než první díl. Obě knihy byly super. Přečetla jsem ji jední dechem. Už se těším na další :)

Péťa11
25.02.2014 5 z 5

Tento díl se mi líbil o něco víc než první. Na tomhle dílu bylo dobrý to, že se často objevují hlavní postavy z předešlého dílu což se u mnoho knih nevyskytuje, a tím se dozvídáme něco víc o jejich budoucnosti. Už se těším na další díl

marsel
23.02.2014 4 z 5

Joo fakt dobrý.

Yvosek
21.02.2014 5 z 5

super :)

machrus
16.02.2014 4 z 5

Božský cizinec byl krapet slabší než Božský bastard.Ale nevím co bych tomu vytkla.Zábavné to bylo,erotiku to také myslím nepostrádalo ;-D, ale na konci mi ta zápletka s foťákem přišla taková honem honem.Ale skousla jsem to. Bennett a Chloe nezklamali.Teda Bennett moc prostoru nedostal,ale s Chloe jsem se zasmála a Max byl velký sympaťák. Těším se na další díl.

Samira
16.02.2014 5 z 5

Knížka se mi velice líbila, dokonce více, než Božský bastard, častečně i proto, že se tam postavy z předchozího dílu objevovaly a dozvěděli jsme se o nich něco víc. Hlavní postavy se mi moc líbily a příběh byl příjemně osvěžující. Pěkný byl i způsob psaní. Těším se na další díl.
Doporučuji!

Alouette
16.02.2014 4 z 5

Už aby vyšel Božský hráč:D Bastard se mi líbil víc, ale taky to nebylo špatné:)

Shanib
13.02.2014 4 z 5

Knížku jsem přečetla za dva dny, takže si myslím, že to mluví o všem. Na rozdíl od prvního dílu se mi líbilo, že zde bylo o něco víc děje, ale stejně mi původní hlavní postavy byly sympatičtější a zajímavější.

La Fiera
13.02.2014 2 z 5

Příjemná oddechovka, děj až tak v druhé polovině.

malazluta
13.02.2014 4 z 5

Božský cizinec je příjemná oddechovka, s nenáročným dějem, sympatickými postavami a je dobře napsaná. Kdo nečeká víc, tomu se bude líbit, tak jako mě.

JajaAP
11.02.2014 4 z 5

Na tuhle knihu jsem se moc těšila a nemůžu říct, že jsem zklamaná, ale ani nejsem nadšená. Moc hezká kniha, ale Božský bastard se mi prostě líbil víc. :-)

Nause
10.02.2014 5 z 5

Nevím, jestli se dá říct, že kniha byla sexy nebo spíše vzrušující. Ale přečetla jsem ji jedním dechem.
Líbilo se mi, jak to nebylo příliš rozvleklé, hned byla akce, skvěle popsaná. Možná to v určitých místech bylo z pohledu čtenáře trochu zdlouhavé, protože věděl mnohem dřív to, co postavy ještě nebyly schopny říct nahlas. Ke konci mi bylo líto, že se některé scény už tolik nerozepisují a člověk prostě čekal nějaké to vyvrcholení, podle mě tam mohlo být zakombinované i něco týkající se Sařina ex-přítele.
Jinak mohu pouze doporučit a upřímně aktérům neskrytě závidím a chtěla bych být na jejich místě :)

Blauny
10.02.2014 3 z 5

Tak já nevím, možná je to tím, že podobných knih je teď opravdu hodně....a proto mě to už tak nebere... On dokonalý s pekáčem buchet, ona sladká = dokonalý sex. Ani nevím jestli je to technicky možné, to co tam prováděli :))) Ale po náročném dni jako odreagování, no proč ne.