Božský bastard

Božský bastard
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170926/bmid_bozsky-bastard-170926.jpg 4 2982 2982

Božský bastard série

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Jota

Beautiful Bastard , 2013

Pedias
08.09.2017 4 z 5

První román tohoto typu, co jsem přečetla. Myslela jsem, že ji odložím po pár stránkách jako 50 odstínů, ale zhltla jsem ji za dva večery.

evin84
20.08.2017 5 z 5

Sice az moc sexu ale jinak super,zhltnuto za dva dny :-)

Léňa98
16.08.2017 5 z 5

Knihu jsem přečetla již podruhé s odstupem asi tří let. Čte se velice dobře, měla jsem přečteno za 3 dny. Narozdíl od 50 odstínů mi kniha přijde trošku víc realističtější. Chloe mě naprosto uchvátila, každá žena by chtěla být jako ona.

Blondebookdevil
12.08.2017 5 z 5

Vzhledem k tomu, že z tohoto žánru jsem zkusila jen Fifty Shades a to dávno, měla jsem obavu, jak to může dopadnout. A výborně! Odstínům se to nemůže rovnat, tam byl sloh naprosto příšerný a strohý a příběh v podstatě o ničem. Někdo může říct, že se tyto dvě knihy dost podobají, ano, ale nejdou srovnávat, Bastard pro mě vyhrál na plné čáře. Tady byla akce, napětí, místy jsem se zasmála a konec zamotaný, ale hezký. Těším se na další díly a dávám 5*.

tereza7914
06.08.2017 4 z 5

Zase něco na způsob fifty shades. Arogantní businessman a hodně sexu. Kdysi jsem tento typ knížek četla často, ale přijde mi, že už nic nového v tomto směru nejde vymyslet. Přesto autorky vymysleli poutavý příběh, u kterého se zasmějete i vzrušíte. Kniha mě celkem chytla a rychle jsem ji přečetla, ale bohužel se to ke konci už moc táhlo, pořád jen sex, sex...ovšem zakončení této knihy bylo příjemné a proto chci zkusit i druhý díl :)

teepe
31.07.2017 5 z 5

Dlouho jsem jí odolávala a pak jí zhltla na jeden zátah :D super odechovka

Annnulika
23.07.2017 5 z 5

Knihu jsem přečetla rychle, protože mě zajímalo co ti dva ještě vymyslí. Na mě trochu moc vulgární slovník, ale patřilo to k postavám, jen mi to někdy přišlo až moc. Jinak pohled z obou stran byl super, i když někdy mi Bennetovy myšlenky připadaly lehce ženský :D

Mischone
20.07.2017 5 z 5

Kniha mě bavila celá, ale nejvíce na začátku. Rozjelo se to nějak rychle a říkala jsem si co bude tedy po zbytek knihy? Nevím kdo další, ale já jsem při čtení této knihy měla nutkání si taky zaběhnout koupit něco pěkného na sebe. Chloe byla tak elegantní a inteligentní, že při popisu jejího vkusu má člověk pocit, že chce být taky taková. Možná bych vynechala pohled ze strany Bennetta a nechala vyprávět jen Chloe.

Lucibuska
09.07.2017 5 z 5

Skvělá kniha!

Aríka
07.07.2017 5 z 5

Erotické romány moc nevyhledávám od té doby, co jsem si přečetla Padesát odstínů, ale u této knihy jsem udělala vyjímku. Nechala jsem se zlákat hodnocením na jednom knižním serveru, nelituji toho. kniha je psána mojí oblíbenou ich- formou a je vyprávěna z obou pohledů, jak z pohledu Chloe tak Bennetta. Co říct k postavám? Chloe mi vůbec nevadila a docela jsem s ní v mnoha věcech soucítila a souhlasila, někdy jsem se s ní i zasmála. No, Bennett je trochu jiný soudek. Chloe ho popisuje takovým stylem, že i vy ho vidíte jako bastarda, ale jeho pohled vás naopak uvádí do rozpaků tím, že zase Chloe berete jako tu "špatnou." Zkrátka, je to úžasně napsaná kniha a rozhodně ji doporučuji jako odreagování.

Nita17
08.06.2017 5 z 5

Chloe a Bennett - nejlepší pár ze série "Božských" , jeden velký vášnivý sud dynamitu, rovnocení partneři na všech frontách. Místy jsem nad jejich špičkováním dostávala záchvaty smíchu. Líbí se mi, že oba dokáží obhájit sami sebe a nesklouznou k naivní vtíravosti.
Příjemné odreagování a už se jede na další díly.

a.nnysek
05.06.2017 5 z 5

Kniha se mi líbila, těším se na další díly.

koolsavage
24.05.2017 3 z 5

Božský bastard: četlo se to dobře, super chemie mezi hlavními postavami Chloe a Bennetta. Takové promakanější a reálnější 50 shades. (3,5*) / Božská mrcha: tak nevím, ale krom toho, že toto natahování příběhu mě až tak nebavilo, nechápu, proč měla kniha takto zmršený překlad! (3*)

ardeas
05.05.2017 3 z 5

Príbeh o tom, ako sa pomerne inteligentní ľudia presúložia od pracovného k trvalému vzťahu. Čo dodať. Bolo to dosť ploché.

Danka1975
02.05.2017 1 z 5

Tak já nevim. . , abych se přiznala, tak jsem se ani nechtěla přiznávat, že jsem ji četla. . :-). .Nevím, jestli bych změnila názor, kdybych knihu potkala v době čtení Stanislava Rudolfa a jeho Pusinek :-). .Kolegyně v práci mi jí půjčila se slovy: . . .prý je to dobrý, ale už na to nevidím :) :-) :-). . . vzkázala jsem jí, ať si kvůli tomu brýle nedělá :-). . Kapitoly byly označeny jako JEDNA, DVA..dle mě by bylo trefnější názvy typu: NA SCHODECH, V KANCELÁŘI apod :-).. a na rovinu: pořád dokola :-), . .ani jsem to nedočetla, neb konec jsem předvídala . . a i kdybych se netrefila myslím, že to unesu :-). . .

.. prostě mě tato kniha trochu míjela :-)

EvikU.
05.04.2017 3 z 5

Kniha se mi líbila. Vtipné scény a erotika, romantika. Četla se rychle a pohodově.

Pedruska01
03.04.2017 4 z 5

Kniha se četla dobře a rychle. Je to další z bohužel mnoha knih s podobnou tématikou jako profléklé Odstíny, ale neznamená to, že by to bylo jak přes kopírák anebo nějaká hrůza naopak, zvlášť pro ty, kteří tu erotiku s kapkou romantiky mají rádi. Mě se to líbilo, už jenom to "atypické" chování, kdy se hrdinové dokázali pohádat téměř až do krve, vulgarity se nebáli. Vyvolávalo to vtipné situace, u kterých jsem se dokázala zasmát a pobavit. Mělo to spád a opravdu příběh se neloudal, což bylo kapičku - alespoň ze začátku zvláštní, nové, ale vítala jsem to. Nechci říct, že to bylo až moc uspěchané, asi nebylo, jen některé situace to ve mě vyvolávaly - což se mi zdálo zase škoda. Když to však shrnu, ve svém oboru/žánru hodnotím hodně dobře, takže se těším, na další Božské - cokoliv. :D

alka1609
29.03.2017 2 z 5

Sice čtivá, ale děj nic moc....

nikol1774
19.03.2017 4 z 5

Tato kniha mě velmi mile překvapila. Nečekala jsem, že celá kniha začne tak narychlo, nejdřív jsem si myslela, že je to špatně, ale po přečtení dalších dílů, jsem zjistila že to je přesně to co mě na ní bavilo nejvíc. Čte se snadno, po přečtení hlavní scény v jedné kapitole, se hned těšíte na další, jste zvědaví co přijde. Trochu mi to určitýma věcma připomínalo 50 odstínů šedi. Samozřejmě některé věci jsou tam dost přehnané. My holky nejsme hadrový panenky a když už s chlapem spíme po tolikátý za jednu noc, nejsme schopný se normálně postavit a minimálně to bolí jak blázen. Takže jestli se tuhle knížku chystá číst chlap (chlapec), tak je nutný ho upozornit aby si nemyslel, že to takhle funguje i v reálu :D Moc se mi líbilo, že spisovatelka psala kapitoly z pohledu muže i z pohledu ženy.

havrmoni
18.03.2017 4 z 5

Téma hojně používané,šef-asistentka. Četla jsem lepší od Young nebo Day. Tady jsem se,ale víc jak polovinu bavila. Jejich štěkání na sebe a myšlenky to bylo fakt vtipné. Taky jsem si užila mužského pohledu na věc víc než ženského. Pak už to byla klasická romantika. To ke konci bylo zbytečné a místo rozumné debaty byla hrdinka zbytečně umanutá a tvrdohlavá. No a erotika? Vášnivý živočišný sex,při kterém vám mozek odletí kamsi a řídíte se jen svými pocity a chtíčem. Dobrý relax,nic víc v tom nehledejte.