Božský bastard

Božský bastard
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170926/bmid_bozsky-bastard-170926.jpg 4 2984 2984

Božský bastard série

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Jota

Beautiful Bastard , 2013

wesia
17.03.2017 2 z 5

Pravda - čte se to samo, kdo by se rád nezačetl pomalu do porna?? Ze začátku super, v půlce už se to zadrhávalo a konec? Škoda mluvit. Věděla jsem, že se vztah někde zvrtne a půjde na čas k šípku, ale ten důvod byl k pousmání. Hlavně mě nejvíc fascinovalo, že můžou i 10x za noc a ráno se normálně hl. hrdinka postavit na nohy. Neříkám, že je to zase tak moc špatná kniha, ale rozhodně se z ní dalo vytěžit i víc a postavy trochu rozvinout, než je jen nechat š***at na každé stránce. Nevím, asi od knihy očekávám víc než jen sex a sex a sex.....

ellyem
13.03.2017 5 z 5

Zatím nejbožejší knížka z červené knihovny (spíš rudé!), co jsem kdy četla. Hodně sexu, úžasní hlavní hrdinové. Na knížku mě přivedla kámoška. Posílala mi uchylné-sexuální úryvky a mě štvalo, že si knížku nemůžu taky přečíst. Nakonec jsem neodolala, překousla e-čtení a začetla se do Božského bastarda. První kapitoly nic moc, místy mě to i přestávalo bavit, až do nějaké 14.kapitoly. To jsem se nemohla odtrhnout už vůbec. A co je (pro mě) nejlepší? Děj se odehrává v Chicagu! Nikdy jsem se nezamilovala do literární postavy a nikdy mi žádná knížka víc nescházela, jako tahle! Btw. Obdiv Christině s Lauren, protože bych nedokázala s někým psát takové nemravnosti :D

zbožňuju_knihy
26.02.2017 5 z 5

Super erotika, dostala jsem darem a bavilo mne. Soulož a zase soulož. Proč se nezačíst?

Jája92
23.02.2017 3 z 5

Takové lehké čtení, nad kterým nemusíte moc přemýšlet, i když po dvou kapitolách je jasné, co bude následovat, docela jsem se u toho pobavila.

salča
23.02.2017 5 z 5

Super čtení,nejlepší díl z celé série.

Aneeet
16.02.2017

Božský bastard je absolutně nejlepší ze všech "Božských" :-) Knížka mne nadchla a přečetla jsem ji během pár dní. Děj byl úžasný. Sexuální scény autorka dobře popsala a vždy jsem se těšila na další "akt" :-) Jedním slovem jsem prostě knížku hltala!!!! Skvělé na odreagování. Ostatní knihy od Ch. Lauren byly taky moc hezké, ale ne tak jako Bastard. Na letní dovolenou si s sebou vezmu knihy "Vášnivých" a jsem zvědavá, jak mě autorka překvapí :-)

ivousekk
15.02.2017 3 z 5

Fajn oddechovka. Dost převídatelná. Ale když ona je úžasná a krásná a on je úžasný a krásný, co asi tak čekat, že? :)
Sexuální scény na několik stran se mi ani moc nechtělo číst. Byly tak nějak všechny stejné a přes kopírák a přišly mi dost umělé, asi jako porno, to taky s realitou nemá nic společného. Ale na to se asi v tomto případě nehraje :) A že na to vlítnou po pár odstavcích, to mě docela překvapilo.

ptavichripkaa
11.02.2017 5 z 5

Tak Božského bastarda jsem si zamilovala. Ze začátku jsem si říkala, že to není můj šálek kávy, ale změnila jsem názor. Chytlo mě to a do konce nepustilo.

Adelaine.adel
10.02.2017

Pro mě rozhodně nejlepší díl z celé série.Vtipná a čtivá knížka.Sice není originální,ale potěšila.Pěkná oddechovka. Kam se hrabe 50 odstinů šedi? Za mě 4*

hadenka
09.02.2017

autorku mám ráda, bezva oddechové čtení

Kačí137
07.02.2017 5 z 5

Zatraceně dobrá knížka. Tohle se vážně povedlo. Nikdy jsem nepochopila to šílenství okolo Padesát odstínů toho všeho. Dle mého absolutní nuda. Ale tato knížka, ta je vážně skvělá.Má to spád, vtip a ty erotické scény jsou taky super.Tak pěkně doplňují děj. Super.Díky všem za komentáře, díky nim jsem se rozhodla tu knížku vyzkoušet.

tatjana1737
29.01.2017 3 z 5

!!! POZOR SPOILERY !!!

Hned po začtení se mi obočí vylétlo vzhůru a řekla jsem si, že autorky se s tím tedy nepářou - hlavní hrdinové na to vlítnou hned v první kapitole a to bez předehry, pokud nepočítám jejich devítiměsíční vzájemnou nenávist a slovní útoky. A s drobnými výjimkami v tomto trendu pokračují až za polovinu knihy; v podstatě lze říci, že co kapitola, to vzteklý, ale hříšně skvělý sex. Překvapivě tyhle pasáže mne bavily podstatně víc, než když se Bennet a Chloe začali sbližovat, zamilovávat a pokoušet o vztah. Ačkoli celou dobu jsem si lámala hlavu nad tím, co hrdinka dělá se vším tím reprodukčním materiálem vzhledem k tomu, že to pokaždé dělali bez ochrany... "Křečkování" roztržených a nošených kalhotek je pak kapitolou samo o sobě :-). Zajímavý nápad pro mne bylo střídání kapitol z ženského a mužského pohledu, po jiných knihách to bylo docela osvěžující. I když ten rychlý přerod z arogantního parchanta na zamilovaného hošíka nebyl moc uvěřitelný - nebo jen moc rychlý. Celkově hodnotím třemi hvězdami, i když ještě o polovinu hvězdy výš by Božský bastard utáhl. Nicméně nesouhlasím s tím, že mezi podobné knihy patří Nabíječ, ten je pro mne ve zcela jiné lize a postrádá prvek dominantního poněkud tvrdšího sexu (díkybohu), naopak obsahuje mnohem více vtipu a nadsázky.

"Co mi to děláte?" zeptal se tiše.
Usmála jsem se a odfoukla si ofinu z očí. "Jsem si vcelku jistá, že jsem to dělala sobě."
Jeho obočí se nadzvedlo. "To je pravda."
Zvedla jsem se a znovu si uhladila sukni na stehnech. "Pokud to bude všechno, pane Ryane, ráda bych se vrátila ke své práci."

vendy6619
29.01.2017 3 z 5

Četla jsem jí tak moc dlouho! A stejně jsem se nemohla začíst.
A přitom je kolem Božského hrozný halo jak vyšla nová knížka. Ale mě se to prostě zdálo až moc klišoidní.
Někomu se to možná líbí, ale mě to přišlo.. takový.. ani nevím jak to popsat. Myslela jsem, že tohle můj šálek kávy bude, ale v některých chvílích byl neříkám, že ne. Ale pak zase.. nic. Trvalo mi to hrozně dlouho než jsem se začetla a vůbec než jsem jí dočetla.
Ale znáte to.. 100 lidí 100 chutí. :)
Proto jenom 3*/5*.. za Bennetův humor! ^_^

martiline
28.01.2017 1 z 5

Za mne "velké zklamání". Docela jsem se na knihu vrhla, ale byla naprosto bez nějaké hlubší myšlenky. Asi jsem od toho očekávala něco jiného. Vykání, sprosté nadávky, jenom sex, bez děje ... až jsem přemýšlela o inteligenci hlavních hrdinů, která se mi zdála nižší než dnešní datum. Věřím, že někomu kniha udělá radost jako oddychovka ... ale ani tak bych ji nebrala. Potřebuji trošku víc, s dějem a myšlenkou. Poprvé, co jsem se těšila, až něco dočtu ...

evka.bublina
26.01.2017 5 z 5

Naprosto bezchybná knížka! Kam se hrabe 50 odstínů šedi. Hlavní hrdinové byli úžasní, jejich sexuální hrátky a flirtování bylo dokonalé. Přečetla jsem už všechny knihy ze série Božský i Vášnivý a vážně mě moc baví :-)

Terectioncandy1
03.01.2017 5 z 5

Tohle je prostě můj šálek kávy! Kniha je zvířecí a nebere si servítky. Nemluvě o tom, že je fakt čtivá a její hlavní hrdiny nemůžete nemilovat. Skvělý relax, doporučuju!

michaela8804
02.01.2017 4 z 5

Román plný divokého a docela i perverzního sexu. Kupodivu mě to bavilo. Začátek byl dle mého zbytečně uspěchaný. Bennett si prostě zčista jasna usmyslel, že po Chloe vyjede. Nic tomu pořádně nepředcházelo, to mě zaskočilo. Druhý díl jsem přeskočila. Přečetla jsem i třetí díl ze série. Na čtvrtý se nechystám.

spice2006
13.12.2016 1 z 5

On byl dokonalý, ona byla dokonalá, on ji chtěl, ona chtěla jeho, ale museli překonat spoustu "těžkých překážek". Tohle já fakt nemusím. Je to přehnané, plytké, nemá to žádný děj a je to nuda. Kdyby měl aspoň bradavici na nose, možná by se to líp četlo.

kara
08.12.2016 4 z 5

Oddechovka, ale příjemná.

kristileta
03.12.2016 5 z 5

Vážně super knížka ..
Tuhle sérii mám už přečtenou celou ..Tahle knížka se mi asi nejvíc líbí ...vážně moc doporučuji ..vážně se nudit nebudete moc dobře se čte a je prostě super ...