Božský bastard

Božský bastard https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170926/bmid_bozsky-bastard-170926.jpg 4 2981 2981

Božský bastard série

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Jota

Beautiful Bastard , 2013

hopelu
21.11.2016 5 z 5

Nevím, jestli je to tím, že tento díl jsem četla jako první a nebo tím, že je to prostě fakt, ale líbil se mi z celé té řady "Božských" nejvíc. Knížku jsem přečetla jedním dechem a okořenila si tak večerní chvilky.

Ewik
19.11.2016 2 z 5

Uf, byl to boj, ale úspěšně jsem knihu dočetla. A to jen proto, že velmi nerada zavíram nedočtenou knihu. Mám ráda romantiku, ano. Když je okořeněná erotikou, je to fajn, líbí se mi to, ale toto byl naprostý blábol. Děj byl absurdní (dle mého názoru žádný) sex, bla bla bla, hádky, nadávky, sex, sex, hádky, sex. Prostě nuda, které nepomohly ani rádoby vtipné dialogy ústřední dvojice, kteří spíš působí dojmem věčně nadržených puberťáků. Oba tito úspěšní, inteligentní lidé, se hádají kvůli kravinám, častují se vulgárními výrazy a jediné jejich řešení je rychlovka někde na chodbě. Nespraví to ani závěr, který nedává našemu páru prostor pro vytvoření nějakého opravdového vztahu a je příliš uspěchaný.
Přiznám se, že výrazy jako "vysoce opíchatelná, všivá malá coura" mě moc nevzrušují.

Shimy
17.11.2016 4 z 5

Takové příjemné oddechové počteníčko. Někdy jsem se sice u některých pasáží musela pousmát, jak byly přiklášlené, aby to klišé krásně zapadlo do romantického milostného příběhu, do takové té červené knihovny. Ale jinak celkově se mi kniha líbila a hezky rychle se četla.

venacava
12.11.2016 3 z 5

Ach, tohle byla zábavná jízda...ani na chvíli mi nezmizel úsměv z tváře.

Hanca111
07.11.2016

U čtení této knihy jsem se rozhodně nenudila. Příjemně strávené hodinky čtením.

Tigergirl
24.10.2016 5 z 5

Super kniha, děj odsýpá. Nenarazila jsem na žádné hluché místo, kde bych se nudila. Něco takové jsem čekala od knihy 50 odstínů... A to jsem přitom neměla příliš velká očekávání, ale kniha mě mile překvapila. Líbí se mi pohled obou hlavních hrdinů.

dee95
22.10.2016 4 z 5

Skvělá oddechová četba. Čte se rychle, příjemně, za mě určitě mnohem snesitelnější než padesát odstínů..čehokoliv. Ben je super, a i když se v dalších dílech vyskytuje už jen jako vedlejší postava, mám ho čím dál tím radši. Ale to jsem odbočila - naprosto splňuje všechny aspekty žánru. Místy se vám zatají dech, místy se cítíte jako Chloe..super!

Brendis
18.10.2016

koupila jsem si knihu a skončila jsem hned po par stranách a zacala cist jinou... byla jsem zklamana, snad se mi podari ji znovu otevřít a docist, bylo by mi lito aby jen tak lezela v knihovne. Po precteni recenzi ji dam ještě sanci :)

ziggrrl
07.10.2016 4 z 5

(23. 2. 2014) Tak jsem si po nesympatické Obnažené konečně spravila chuť. Božský bastard je čtivý, ironický a zábavný. Vždyť nakonec kretén Ben není zas takový kretén a kráva Chloe není jen kus hovězího, oba jsou vcelku normální, sympatičtí a nadržení mladí lidé a těšila jsem se, kde si to rozdají příště. Ke konci knihy jim trošku došel dech a najeli spíše na romantickou vlnu, ale i tak jsem se bavila.

Janinka.S
29.09.2016 5 z 5

Moooc hezky se cetla, za jedno odpoledne byla prectena :) Je to takova eroticka oddechovka. Uz se nemuzu dockat az zacnu cist dalsi dily.

georginaa
28.09.2016 5 z 5

Tak ty drzý hádky mezi sebou mě fakt dostaly, dlouho jsem se tak nepobavila. Nadarmo se neříká, protiklady se přitahují :-)

Makulka1992
28.09.2016 5 z 5

Absolutně a bezkonkurenčně nejlepší! Neměla jsem slov a zhltla jí za pár hodin... Bennet je prostě Bennet.... A Chloe se k němu perfektně hodila

DJANKA
26.09.2016 1 z 5

Nějak mě tahle knížka nechytla. Dokonce jsem jí asi v polovině odložila a přečetla dvě jiné než jsem si jí opět vzala abych jí dočetla. A to vykání hlavních hrdinů mě dost deptalo, působilo to strašně nepřirozeně a nepravděpodobně. Děj žádný a vážně nechápu, kde že byly ty vtipné scény. Další díly už rozhodně ne.

*Pájuše*
24.09.2016 3 z 5

Kniha se mi líbila o poznání víc, než Nabíječ. Oproti Nabíječi má kniha v sobě erotiky víc než by mi bylo milé, ale jelikož to bylo vyvážené... budiž. Stejně jsem ale ty sexuální scény ke konci přeskakovala, protože mě to už vážně nebavilo. Tohle byl celkem odvážný pár, který se musel narodit bez skrupulí, jinak opravdu nechápu, jak jinak by spolu mohli provozovat sex na, ech, řekněme veřejných místech. Občas mi přišlo, že je to jen o tom se pohádat, nakřičet na sebe spoustu peprných slov, abyste se pak mohli usmířit, jak jinak než sexem.
Nicméně, abych to jen nehanila, musím říct, že kniha byla zábavná, měla spád, děj rychle utíkal, ale vývoj příběhu se nikam moc neposunul.

kikina114
07.09.2016 5 z 5

Miluju všechny čtyři knihy, i když ta poslední mě trošku zklamala. Chystám si je v blízké době koupit. Doporučuji!

janyska13
25.08.2016 4 z 5

Kniha se mi dost líbila, po dlouhé době jsem četla něco tohoto žánru a byla to docela velká změna. :)

helena19
18.08.2016 5 z 5

Knížka se mi moc líbila, byla hodně podobná knížkám od J. Lynn, ale to mi nevadilo. Dokonce mi ani nevadilo, že jsem věděla, jak to skončí. Musím říct, že ty erotické pasáže byly neuvěřitelně uvěřitelné.

Zuzka222
13.08.2016 4 z 5

Čekala jsem nenáročné, zábavné, romantické a lehce provokativní čtení na léto. A to jsem taky dostala. Velmi dobrá kniha v rámci tohoto žánru.

Irsaf
19.07.2016 5 z 5

Četla se sama.

Tvefisto
19.07.2016 4 z 5

Četlo se to hezky. Jenom mi to přišlo takové uspěchané, ale je možné, že to bylo tím, že jsem do toho šla s jinou představou.