Božský bastard

Božský bastard https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170926/bmid_bozsky-bastard-170926.jpg 4 2976 598

Božský bastard série

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Jota

Beautiful Bastard , 2013

Leniiis
15.10.2014 3 z 5

Knížka se četla dobře, ale žádnej odvar to není. Některý pasáže mi přišly ujetý např. trhání kalhotek, ale jinak dobrý. Zkusím si přečíst i další díly.

Ladydwarf
12.10.2014 3 z 5

Některé části knihy mě přiváděly k smíchu. Jako odpočinková knížka ale dobrý.

sarulka1
11.10.2014 5 z 5

Jedna z mála knih, od které jsem se nemohla odtrhnout a musela jsem ji za 1 den celou přečíst, protože jsem byla zvědavá, jak se bude děj vyvíjet. A už teď se nemůžu dočkat, až budu číst ty další 2 díly. Snad na ně zítra v knihkupectví narazím :D

NikinkaFantasy
05.10.2014 4 z 5

Pěkně čtivá knížka. Bavila jsem se u neustálých "rozhovorů" mezi Chloe a Bennettem. Ze začátku se Bennett choval jako ten největší kretén na světe, ale pak se to spravilo. Ale stejně jsem se u jejich rozhovorech stále bavila. Jediné co mi přišlo už trošku zbytečné je to trhání kalhotek. Ale i tak to byla sranda. Co se mi taky moc nelíbilo, bylo Bennettovo nadávání Chloe do cour. I když nevím, jestli se to v tomto případě dá nazvat nadávání. Ben má super rodinu a je jasný, že i ve starším věku bude fešák. Takže Bennett ok, ale přezdívka Božský bastard ho úžasně vystihuje. Chloe se mi opravdu líbila, je inteligentní, má prořízlou pusu a neustále nadává Bennettovi do kreténů, pitomců a debilů. Krásný čtení.

Ranuncul
26.09.2014 2 z 5

Tak nechápu tolik humbuku kolem této knihy,nic extra.Hlavní hrdinka byla fajn.Bennett už trochu mín a ano pořád opakované trhání kalhotek už trochu trapné.Druhá část této knihy,která se neodehrávala jen u nich v práci už o něco lepší,ale i tak slabota,slabota a další díl je úplně odpad.

pocketka
16.09.2014 4 z 5

Ale jooo. Proč ne. Věděla jsem, co od knihy očekávat, sáhla jsem po ní z důvodu odpočinku a to bylo splněno. Čte se dobře, není tak otravně napsaná jako Odstíny, žádná zbytečně dlouhá bichle. Časem jen začnou lézt na nervy ty roztrhané kalhotky, kdyby nebyly, četlo by se to ještě líp.

bibi.r
01.09.2014 4 z 5

Tohle bylo vážně dost vtipné. Konečně žádná ušlápnutá pipka, ale ženská, která se umí bránit. :D Fakt jsem se bavila, jak mu to pěkně nandávala. Konec byl trošku uspěchaný.

Janičta
30.08.2014 3 z 5

I když tento žánr už nevyhledávám, jelikož po pár srážkách s jinými díly nevidím důvod proč si dál dobrovolně ubližovat, jsem se u téhle knihy pobavila.

Pokud od knihy nečekáte zázraky, budete spokojení. Je to svižné, čtivé dílo, správná oddechovka. A docela jsem se i nasmála, což se mi u erotických románů ještě nestalo.
Dialogy jsou za začátku vtipné, ale časem už je to taková rutina. A to trhání kalhotek... :-D
Časem se doufám odpracuji i k dalším dílům, protože hádám, že to nebude bolestivá srážka.

esussi
29.08.2014 3 z 5

Bylo to v celku OK, až na tu věc s roztrháváním kalhotek, to už bylo trochu moc :)

veronika8008
28.08.2014

Tak tahle kniha byla celkem pecka, přečetla jsem ji do dvou dnu. sex, výčitky, neobvyklá místa :) vše co by mělo v erotickém románu být!

Damonka18
28.08.2014 5 z 5

Je skvělá kniha, jen mě trošku vadilo jak byli až moc sprostí a skoro na každé kapitole spolu šukali. Jen jedna hláška se mi líbila jak řek: "Říkal jsem si: 'Vysoce opíchatelná stážistka na dvanácté hodině. Ústup, vojáku. Opakuji, ústup." Smála jsem se až jsem brečela. Jdu na další.

kacaaba
28.08.2014 5 z 5

Tuto knihu jsem četla už podruhé. Moc se mi líbí, fakt jsem se u ní nasmála a určitě si ji zas znovu přečtu.

Pettule
26.08.2014 5 z 5

Tato kniha mě úplně pohltila...stejně jako ostatní dvě z téhle série. Můžu jedině doporučit. Čtou se velmi dobře a já se od nich nemohla odtrhnout...

Lenka.Vílka
22.08.2014 5 z 5

Kdybych mela sestrenici, dam ji tohle k vanocum se slovy: schovej tu snehurku a sedm trpasliku a precti si tohle! Nenapada me jediny moment nebo stranku, kdy mi kniha vadila...ano, dej byl pruhledny jako pecici papir, ale na tohle se tady prece nehraje...a sakra, vazne me nenapadlo, ze se zaroven tak brutalne a od srdce zasmeju...zanrovy zastupce, ktery se nemusi za nic stydet...prijemne vypnuti s mistnim zapnutim...vadila mi jenom jedna vec v prekladu...mozna to je nova uchylka prekladatelu (nebo autoru) nebo jenom nahoda (cetla jsem to ted v druhe knize)...kotniky na rukach...ano, treba to tam bylo takhle i v originalu, ale neslo to tam frknout normalne?...jinak nemam co vytknout, urcite se pustim do dalsiho dilu...

Samira
20.08.2014 5 z 5

Úžasně svěží erotická série. První díl má šťávu a i když je povětšinou o sexu, rozhodně nemám pocit, že by knize chyběl děj. Získaly si mě obě hlavní postavy, jejich vtipné výměny a dvojí pohled na příběh. V závěru mi lehce něco chybělo, ale vše doplnila novela Božská mrcha, takže nemám nač bych si stěžovala.
Doporučuji!

narisa
20.08.2014 5 z 5

Knihu jsem četla již dvakrát a moc se mi líbila. První půlka knihy byla žhavá a nevadily mi ani sprosté výrazy - prostě mi to v té knize a k těm scénám sedělo. Druhá polovina knihy pro mě obsahovala více romantiky, a tudíž se mi více líbila. Bennetta jsem si opravdu zamilovala. Nemyslím si, že kniha je napsaná špatně. Vždycky je to o tom, jestli Vás příběh strhne či ne. Mě opravdu strhnul a proto jsem ho hned po přečtení ohodnotila nejvyšším hodnocením :).

Opravdu nechápu, proč si některé čtenářky vybírají ke čtivu takovouto knihu, když evidentně, dle obsahu jejich knihotéky, obvykle tento žánr nečtou. Myslím si že jejich kritika je nemístná. Kniha není špatná, Vy jste si jen vybrali žánr, který vám nevyhovuje.

Curly Lola
07.08.2014 4 z 5

možná mi tam ze začátku chyběl více nějaký příběh, ale jinak se kniha líbila :) doporučuji

Milca :)
07.08.2014 5 z 5

Parádní knížka. Vtipná, žhavá... simply the best (y)

Kituska
26.07.2014 3 z 5

Stačí jedna věta - "Paní překladatelko, na co jste myslela, když jste překládala tuto knihu?"....

pobijecmuch
24.07.2014 odpad!

Jestli někoho baví si číst tento literární brak, tak ho ze srdce hodně lituji.
A o čem tento román je ? Absolutně o ničem. Žádná romantika. Žádný příběh. Prostě nic, nic a zase nic. Je to pouhé porno na papíře než kniha.
A to na této slátanině pracovaly vlastně dvě spisovatelky, dva mozky, pokud vůbec nějaké mají a nemyslí jen vlhkým rozkrokem.