Bohové Olympu – Znamení Athény ekniha

Chystá se velké setkání řeckých a římských polobohů. Posádka z Tábora polokrevných vyráží po moři na bitevním korábu Argo do Tábora Jupiter. Jejich plány však narušuje proroctví sedmi, které se začíná naplňovat. Skupina hrdinů se proto musí vydat do rodiště antických bohů, krajiny Mare Nostrum.

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215078/big_bohove-olympu-znameni-atheny-215078.jpg 4.7819

Kniha Bohové Olympu – Znamení Athény

kačuleee29

No tak tohle… tohle byla jízda. ZATÍM můj nejoblíbenější díl. Pořád se zde něco dělo, neměla jsem čas dýchat ani s tím otravovat mou kamarádku :D. Hltala jsem kapitolu za kapitolou až jsem se dostala k srdcervroucímu konci… připravte se na něj ;). Každopádně se hned vrhám na další díl a doufám, že všichni budou v pořádku.

lukaskmn1

Geniální.

zirafinec

Skvělé pokračování skvělé série.

Feliska764

(+ SPOILER) Percy a Annabeth jsou konečně spolu, i když jenom na chvíli...
Moc mi neseděl příběh z pohledu Annabeth, představovala jsem si jí víc, já nevím, asi racionální. Ale těžko říct, co s ní udělalo půl roku bez Percyho... Každopádně je to pořád moje oblíbená postava.
Piper je pořád stejně otravná a protivná a Leo jakbysmet. Jason je mírně natvrdlý (jako vážně si nakráčí po pul roce do Tabora Jupiter a "ahoj Reyno, to je moje nová holka Piper, uzili jsme si půl roku zábavy při stavbě lodi a teď jí to tady ukážu"?). Ale musím říct, že u něj vidím nějaký vývoj a možná bych ho mohla mít i ráda, i když samozřejmě ne tolik, jako Percyho.
A čím dál víc žeru trenéra :-)
Abych to shrnula, pěkně nám to nabírá obrátky.

Beltrix
22.08.2021

Akční scény byly skvělé. Vztahy mezi sedmi velmi odlišnými polobohy působily realisticky, ale chyběly mi pohledy Hazel a Franka. Ten Annabethin pohled mi ale přišel dost nepovedený. Jakožto postava, kterou známe již od první knihy první série, je už zavedená a podrobně popsaná, její myšlenkové pochody mi s ní ne vždy korespondovaly.

voody99
10.07.2021

Absolutní úžas ♡♡.... Konečně jsou všichni spolu na ceste do Mare Nostrum .... Ten konec mě prostě vždy dostane jako napoprvé ♡
Miluji jeho knihy ♡

Luigi1
30.06.2021

Skvěle napsané a je to poutavé čtení.Těším se na další díl.

Lucka20
07.04.2021

Konečně se Percy setkal s Annabeth a seznámili se Řekové a Římané. Začátek jejich společného putování za proroctvím..opravdu miluju knihy od R. Riordana.
Občas mi trochu leze na nervy Piper, jak si spoustu věcí nechává pro sebe. Občas mi také moc nesedí k Jasonovi, ale není to nic, co by knihu znehodnocovalo.