Bílý Tesák

Bílý Tesák https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112194/bmid_bily-tesak-2EX-112194.jpg 4 1840 257

Bílý Tesák je poutavě napsaný příběh o zrození a životě křížence vlka se psem, odehrávající se nejprve v divočině severozápadní Kanady a později na jihu USA...

Marekh
11.06.2018 5 z 5

Kniha se mi líbila a určitě knihu doporučuji.

Thrawn

25.04.2018 5 z 5

Naprosto úžasná kniha❤️

Szekynka
18.04.2018 5 z 5

Povinná četba, která by ale vůbec neměla být povinná.
Kniha se čte sama. Perfektně popsaná divočina a příběh.

Marbo
01.04.2018 3 z 5

Příběh jednoho psa. Avšak krom toho,London vykreslil tehdejší svět a někdy to není věru nejhezčí čtení.
Hezký návrat do dětství.

Šedávlčice
22.02.2018 5 z 5

Bílý tesák je úžasný. Mám ho moc ráda. Doporočuji si
ho přečíst :-)

xxxZlatonka
12.02.2018 3 z 5

Dodnes z toho mám depresi, a to jsem Bílého tesáka četla asi před 7 lety. Nechápu, jak to může mít někdo za oblíbenou knížku od dětství, vždyť je to strašně kruté...a nebo jsem byla až moc citlivá a teď bych už na to nahlížela jinak. Přestože ve mně moc pozitivních pocitů nezanechala, dávám průměrné hodnocení, přece jen to ve mne pocity vyvolalo, šlo to číst a dávalo to smysl, a o to přece jde.

RudýOnkel
08.02.2018 5 z 5

Člověk by neměl lpět příliš na popisu přírody, ale nějak jej přeskočit a zabývat se především vztahem mezi lidmi, psy a vlky. Kniha zaujme jen někoho, který se dokáže vcítit do postav a chápání. Jednoduchá na porozumění, dobře se čte, výborný úvod a je vysvětlenmo vše, co bylo skryto

Venny345
29.01.2018 1 z 5

Tak tohle mě hodně zklamalo.
Neustále popisy krajiny byly často až zbytečné. Pořád jsem přeskakovala stránky..
Bohužel jen 1* :(

Kateshiki
28.01.2018 3 z 5

Fascinující příběh vlka na půl psa od začátku, kdy byl ještě v matčině lůnu, po zrození jeho potomků.

ninka6
27.01.2018 5 z 5

Překrásná kniha.

NinušFantasy
08.01.2018 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Nechápu jak mohli ti lidé Bílého tesáka tolik týrat. Jsem ráda že příběh dobře dopadl. Bílý tesák si to zasloužil. :)

doktorking
29.12.2017 5 z 5

Nádherná knížka pro všechny kteří miluji divokou přírodu.Myslím že knížka ani s věkem neztrácí na kráse a dala by se přiřadit k nesmrtelné klasice.

teeyinka
27.12.2017 5 z 5

Nádherná kniha o divočině, zákonech přírody, svobodě, ale i lidské krutosti a lásce.

ThrisaManx
29.11.2017 3 z 5

Už jsem dříve slyšela, že knihy z edice Omega jsou špatné. Teď jsem se o tom mohla přesvědčit. Překlad Bílého Tesáka se velmi nevyvedl a to množství chyb bilo do očí a naprosto kazilo zážitek z knihy. Slova navíc, chybějící slova, chybějící písmena....Kniha mě nebavila. Pokud po ní ještě někdy sáhnu, pak rozhodně v jiném vydání, protože jakkoli se obálka vyvedla, o obsahu se to nedá říci. Příběh je jinak pěkný, i když příliš drsný a pro mou citlivou duši to bylo občas až moc.

Gustik5
10.11.2017 5 z 5

Jedna z nejmilejších knih mého dětství. Moc hezky a neuvěřitelně uvěřitelně psaný příběh z pohledu věrného, majestátního zvířete. Klasika, jež však baví.

Dominik106
02.11.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila a doporučuju

Ledvi
30.10.2017 4 z 5

Knihu jsem přečetla již podruhé, poprvé mi bylo nějakých devět let a pamatuji si jak jsem to prožívala.
Tento rok jsem se k ní vrátila a nebylo tomu jinak. Tím spíš si myslím, že jsem do příběhu pronikla zdaleka víc.
Osud se s Tesákem vůbec nemazlí, což můžeme odvodit také z Londonova života, krásné prolínání pocitů a touhu po životě, i přes všechny pády a nesnáze.
4 hvězdy, jelikož konec knihy mi přišel maliko jako klišé.

jani.ruzicko
07.10.2017 5 z 5

Tuhle knížku miluji už od dětství !!! *_* Pro mě je to velká srdcovka a příběh je pro mě věčný! =)