Bílý Tesák

Bílý Tesák obálka knihy
Mé hodnocení:

Bílý Tesák je poutavě napsaný příběh o zrození a životě křížence vlka se psem, odehrávající se nejprve v divočině severozápadní Kanady a později na jihu USA...

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112194/bily-tesak-2EX-112194.jpg 4.51550
Literatura světová, Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno, SNDK - Státní nakladatelství dětské knihy

Colmillo blanco, 1907

Kniha Bílý Tesák

Nora759

Je to pěkná knížka

den_i

Silný příběh, věrnosti, oddanosti, poslušnosti, násilí a běh života ....
Bílý tesák bude součástí připomínky jaké strasti, ale i radosti může život přinést. Jsem ráda, že mám knihu přečtenou v době kdy jsem do zrála v tenhle příběh.

Chillia

Tahle knížka mě ve školním období minula (nebyla jsem bůh ví jaký čtenář). Ovšem musím říct, že jsem ráda, že nyní si mě knížka "našla", myslím si, že tehdy by mě tolik neuchvátila, jako dnes. Je to nádherný příběh o oddanosti, věrnosti a lásce zvířete k člověku, v dobrém i ve zlém... Neuvěřitelně podrobně, pečlivě a pěkně popsané myšlení a chování Bílého Tesáka, ať už v tamní přírodě nebo u ohně u lidí. Rozhodně stojí za přečtení!

Kontryhelka

Hezké čtení. Četli jsme společně při hodině literatury na prvním stupni ZŠ. Ráda na knihu a příběh vzpomínám.

StewieGriffin

Bohužiaľ, nedočítané. Ale potenciál táto kniha určite má, len škoda, že je tam príliš veľa opisov a dosť nudných pasáží.

Selve

Knihu jsem sice četl před mnoha lety, ale neskutečně mě bavila. Příběh o týkající se věrnosti zvířete k člověku je dojemný. Rád si knihu připomenu a uvidíme, jak mne osloví po delší době. Každopádně vřele doporučuji ;)

VeruMalfoy

Nádherný příběh věrnosti zvířete k člověku, za každé situace, ať už špatné či dobré. A krásně to ukazuje, že za naši dobrotu a lásku pro nás náš mazlíček udělá vše, co nám jen na očích uvidí. Když tedy někdy vidíme špatné zacházení se zvířetem, musíme vždy zakročit, protože i to má duši a srdce, jež se nám poté odvděčí.

Johana
31.12.2020

Tohle jsem kdysi dávno nedočetla - a ani teď. Jak tam Šedý Bobr pejska brutálně mlátí - kdysi jsem u toho odpadla a pak jsem na to zapomenula, abych teď odpadla znovu.
Jinak pana Londona má ráda, Tulák po hvězdách a Žízeň po životě jsou mezi mými nejoblíbenějšími knihami.