Bílý Tesák

Bílý Tesák je poutavě napsaný příběh o zrození a životě křížence vlka se psem, odehrávající se nejprve v divočině severozápadní Kanady a později na jihu USA...

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112194/big_bily-tesak-2EX-112194.jpg 4.51664

Kniha Bílý Tesák

Marcello_zbb

Super čítanie, skvele napísané a preložené. Oddýchol som si od rôznych detektívok a pozrel sa na svet spred vyše 120 rokov očami Bieleho Tesáka. Neľutujem!

Jave

Krásná vzpomínka na moje dětství. Prostě nezapomenutelný příběh.

Mickhesh

Dnes již klasická dobrá literatura. 100%

Ophelie
31.12.2021

Dílo patřící mezi povinnou četbu mých mladých let se četlo velice dobře. Dobrodružství míšence vlka a psa se četlo skoro samo, zaujalo mě od první stránky. Krásné vyprávění z pohledu vlka/psa zaujme nejen mladé, ale i starší čtenáře.

Verucha
18.12.2021

Bilingvidní verze, po letech přečtení klasické. Doporučuji

danny_21
29.11.2021

Bílý Tesák byl povinnou školní četbou mého mládí a samozřejmě patřil mezi ty oblíbené kousky než klasická, nezáživná díla některých pisálků ze Sovětského svazu. Dobrodružství vlkopsa, kterého sledujeme na cestě od zrození v kanadské divočině, přes první lovecké úspěchy k setkání s Bohy až ke smíření s lidským pokolením v civilizovaných Spojených státech - 85 %

Ava365
28.11.2021

Krásná kniha pro děti i pro dospělé.

janka2000
14.09.2021

Řekla bych, že to je celkem drsná kniha pro děti. Ukazuje, co dokáže láska a co nenávist a touha po penězích.
V tomto vydání jsou úžasné ilustrace.