Jack London

americká, 1876 - 1916 statistiky · web

Nahrávám...

Nová kniha

Tulák po hvězdách

Tulák po hvězdách - Jack London

Když vyplujete katamaránem z městečka Larkspuru, zanedlouho se objeví panorama San Francisca, jehož stříbřité věže pronikají mlhou, do které se většinou halí průliv Golde... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 130 knih

Komentáře (12)

Přidat komentář
jprst
24.08.2019

Knihy tohoto autora mám prostě rád a občas se k nim vracím. Trochu mne mrzí, že vnoučata si k jeho příběhům zatím cestu nenašla, výjimkou je jen "Bílý tesák". Ale lze předpokládat, že s postupujícím věkem názory upraví.

intelektuálka
20.02.2019

Ano, je to tak ... já jsem Bílého tesáka vytáhla pro vnuka, se kterým už druhý týden marodíme ... a vím, že mne nezklame ...

prasák
28.09.2017

Knihy od Jacka Londona nemusí číst člověk pouze v mládí. Je mi 55let a nyní čtu od něho knihu Mořský vlk, ze které jsem velmi nadšen.

Lessana
22.04.2017

K tomuto Pánovi spisovateľovi som sa dostala po kdejakých (treba povedať absolútne neinšpirujúcich) "anotáciách" o ňom a jeho diele ako takom, po kadejakých (teraz už viem, že totálne mylných a scestných) zaškatuľkovaniach, ktoré sa "normálne" o ňom učia na školách. Avšak opäť som, vďaka tejto stránke, objavila pre samu seba ďalšieho človeka, čo sa narodil pre písanie. Vďaka za to.
Priam strhujúcim pre mňa bol jeho Tulák po hviezdach, Volanie divočiny a Biely tesák.

Mercatino
28.03.2017

Mám rád tohoto autora. Je mi blízký skrze své knihy, které považuji za věčné. Jack London umí vtáhnout čtenáře do příběhu takovým způsobem, který já nazývám vcucnutí. Ke knihám Jacka Londona mám velký respekt. Je jasné, že to musel být génius, a vlastně je i bude. K jeho příběhům se vždy můžete vrátit jako ke svým přátelům.

pif69
24.02.2015

Hodně let jsem žil s tím , že romány od Jacka Londona jsou pro kluky , lačnících po dobrodružství a čtou je děti ve věku -náct. Ale jak jsem se mýlil - není to tak dlouho , co jsem vytáhl z knihovny Martina Edena , ometl pavučiny , a ejhle , od knihy jsem se nemohl odtrhnout . A tak následoval Bílý den , Volání divočiny , Bílý tesák , a nelze než konstatovat , že London byl Pan spisovatel .

Peter.Melon
19.11.2014

Tento autor byl docela pilný.Četl jsem jeho dílo jako malý.Mám rád
knihy jako Volání divočiny či Bílý tesák...

Pawlisman
25.09.2014

Top 3 autoři s největším přirozeným talentem, kteří se skvěle čtou? Steibeck, London, S.Zweig.

1