Bez naděje

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Je lepší zjistit pravdu, nebo věřit lžím? Když se sedmnáctiletá Sky seznámí s Deanem Holderem – možná jediným klukem, jehož provází ještě horší pověst než ji – něco se v ní změní. S ním poprvé ucítí něco, co v ní všechny povrchní známosti předtím probudit nedokázaly. Holder ji uchvátí i vyděsí už během prvního setkání, ale hlavně ji dokáže probrat z citové otupělosti, kterou už začala považovat za součást své povahy. A vyvolat v ní vzpomínky na minulost... vzpomínky tak bolestné, že by si přála nechat je dál hluboko pohřbené....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182778/bez-nadeje-bez-nadeje-xSL-182778.jpg 4.42034

Bez naděje 1.

Vydáno, Yoli

Hopeless, 2012

Kniha Bez naděje

Soulmate

Kniha je neskutečně čtivá a dobře se čte. Autorka umí skvěle na čtenáře přenést emoce. Přečteno jedním dechem a opravdu mě to bavilo, ačkoliv to bylo místy smutné, ale i vtipné.

anngelina

První polovina psaná hodně teenage stylem, asi už dávno nejsem cílovka. Vadila mi dlouhá přímá řeč hlavní mužské postavy, což se blíží sci-fi. Ale nakonec příběh zpracovává velmi zajímavé téma, jako YA doporučuji.

Janaves

Dávám 5*, pěkný příběh, napínavý smutný i vtipný. Možná bych ubrala toho "cukrování" a "postelových a líbacích" scén.

Ella161

Skvělý příběh, u které si popláčete, ale i usmějete :)

Raislin

Tak tohle jsem vůbec nečekala. Jako vážně? Zase sedím a přemýšlím o knize, kterou jsem právě jedním dechem dočetla. Co k ní napsat... Nádherný, silný příběh se spoustou ran osudu! Zase slza ukápla a ne jen jedna! Ale nemůžu si pomoct. Knihy této autorky jsou prostě návykové!

RonnieSmithx

Prvních sto stránek jsem si říkala, že tuhle knížku bych si více užila, kdyby mi bylo dvanáct, ale jak se příběh rozjel, tak jsem pochopila, že by to možná bylo na moje dvanáctileté já moc. Na začátku jsem opravdu vzpomínala na to, jak jsem četla příběhy na wattpadu, protože dialogy a děj byl velmi podobný. V jednu chvíli jsem přemýšlela, jestli by nebylo knihu lepší i odložit, protože jsem zjevně z young adult literatury vyrostla. Ale jak šel příběh dál, tak jsem si buďto zvykla anebo přestal být plný šílených puberťáckých řečí, takže jsem bez výčitek pokračovala dál.
Autorka tedy píše docela čtivě, ale její text je mířen na náctileté, což není úplně můj šálek čaje. Příběh byl dobře promyšlen a nejsmutnější na tom je, že takhle nechutní a zvrácení lidé opravdu jsou. Na druhou stranu je zase Dean až moc dobrý na to, aby by existoval, i když ty jeho výkyvy nálad by mě pravděpodobně odradily hned na začátku. Bez naděje je hezká knížka a určitě si od autorky ještě něco přečtu, abych viděla, jestli jsou všechny její knížky tak okatě pro náctileté a taky proto, že už na mě dávno čekají v mé knihovničce.

Kalima206

Prokousávám se textem s tím pocitem, že je kniha spíš pro náctileté, ale nakonec se zakousnu tak, že čtu jedním dechem. CO, mě ale zarazilo (a řekla bych, že ta romantika už mě začínala trošku nudit) tak v tu chvíli, se to začalo hroutit, přišlo drama!

Občas už mi to přišlo trošku sci-fi, ale na druhou stranu, proč ne :)

Příběh je hodně zajímavý, líbí se mi i ta myšlenka a nakonec po uvážení dávám s klidným svědomím plný počet hvězdiček :)

Peslik

Jéje to bylo bylo velmi čtivé, ke knize jsem přišla jak slepý k houslím a jsem za to moc ráda. Byl to takový relax pro mozek, občas jsem měla i problém knihu odložit a hlavně ubránit se pak slze bylo těžké.