Bez naděje

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Je lepší zjistit pravdu, nebo věřit lžím? Když se sedmnáctiletá Sky seznámí s Deanem Holderem – možná jediným klukem, jehož provází ještě horší pověst než ji – něco se v ní změní. S ním poprvé ucítí něco, co v ní všechny povrchní známosti předtím probudit nedokázaly. Holder ji uchvátí i vyděsí už během prvního setkání, ale hlavně ji dokáže probrat z citové otupělosti, kterou už začala považovat za součást své povahy. A vyvolat v ní vzpomínky na minulost... vzpomínky tak bolestné, že by si přála nechat je dál hluboko pohřbené....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/182778/bez-nadeje-bez-nadeje-xSL-182778.jpg 4.51777
Série

Bez naděje 1.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Yoli
Orig. název

Hopeless, 2012

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (402)

Kniha Bez naděje

Přidat komentář
Petra-1
23. ledna

Knihy od této autorky jsou velmi oblíbené, ale já jim bohužel nemůžu přijít na chuť. Příběh se nějak vleče a působí na mě dost nepřirozeně. Navíc mě tato kniha odradila na nějakou dobu od čtení, nevím, na mě působila až depresivne a rozhodně jsem z ní neměla dobrý pocit.

Kacennnka
22. ledna

Tahle kniha je mišmaš tězkých životních událostí bez adekvátní emocionální a psychické odezvy. Je to přemrštěný příběh, ve kterém se samy řeší problémy, zasahuje ruka osudu a navíc dějová linka ustupuje sexuálním scénám, které jsou vzhledem k tématu knihy (i zasazení do událostí) více než nevhodné. Tahle kniha je pro mě velké ne.

NightShade
04. ledna

asi už nejsem cílová skupina, kdy bych tady věřila autorce každý slovo. Rozhodla jsem se dát 3* za plynulost čtení

Leniii
25.12.2019

Nemohla jsem knížku odložit a tak jsem otáčela stránku za stránkou, až jsem ji přečetla za jeden den!
Knížka měla velmi silný podtext, ale to podání Colleen je opravdu neskutečný!

Bibi23
23.12.2019

Nešlo ji odložit. Romantická a přitom s nečekaným dějem.

KaMal
22.12.2019

Zpočátku klasická teen romantika, která se v poslední třetině změní na obstojný thriller odhalující temná tajemství minulosti.
Nečekala jsem to, místy mi to až připomínalo mého oblíbeného Kinga. Tak jsem zvědavá, jaký bude druhý díl...

vikyna9
12.12.2019

Úžasné, krásné. Jde to vůbec napsat o knize, která má tak silný podtext? Kde celou dobu ten strašák je? Bravurnost, lehkost, tvrdá realita, cit, láska, bezmoc s jakou je kniha napsána, to nejde popsat. Jedna z nejhezčích knih, co jsem četla. Nedalo se jinak, než hned číst Ztracená naděje.

Kekik
04.12.2019

Bez naděje, Ztracená naděje

Vždycky si připadám jako absolutní blbec, když o knize, která zpracovává závažné téma, napíšu, že je krásná. Jenže ono to jinak popsat nejde. Ty knihy jsou nádherné. Srdcervoucí. Ale nádherné.
Autorka je opravdu nejlepší ve svém oboru. Její knihy jsou psány s láskou.
Nechybí jim humor, napětí, vášeň. Postavy jsou tak sympatické, že si je okamžitě zamilujete.
Bez naděje a Ztracená naděje jsou knihy, která mají ode mě obrovské DOPORUČENÍ !!!

Obě knihy jsem přečetla během několika hodin.
BEZ NADĚJE vypráví příběh o dívce Sky, která se setká s klukem jménem Holder. Její život se tímto setkáním změní. Sky mi byla od počátku velmi sympatická. Její minulost je opravdu tragická, smutná, šílená. Přesto se během čtení najdou okamžiky, kdy jsem se usmívala od ucha k uchu. Autorčiny styl psaní je jedinečný.
Dean Holder získal moje srdce.

ZTRACENÁ NADĚJE je psána z pohledu Holdera. Vracíme se zpět na začátek příběhu a prožíváme jej znovu. Jeho život poznamenaly dvě velmi tragické události, které si vyčítá.
Občas jsem si říkala, jestli jsem neudělala chybu, když jsem se do příběhu pustila hned po dočtení Bez naděje, jelikož tato kniha obsahuje mnoho scén, které jsem četla pár hodin předtím. Rozhovory jsou popsány slovo od slova stejně jako v první knize. Ovšem tentokrát nám myšlenky sděluje Holder. Nakonec jsem uznala, že to bylo správné. Intimní scény z Holderova pohledu se mi více vryly pod kůži. A více jsem pochopila Holderovo chování, když jsem mu teď viděla do hlavy.
Dean Holder získal moje srdce podruhé a navždy.
Připravte si kapesníčky a ponořte se do jednoho z nejemotivnějších příběhů.

1 ...