Svedená

Svedená https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/231564/bmid_barvy-lasky-svedena-231564.jpg 4 353 50

Barvy lásky série

< 5. díl

Sophie je zpátky v Londýně - sama a se zlomeným srdcem. Nemůže zapomenout na úžasné dny, a především noci, které prožila s Matteem v Římě. Touží po něm stále víc a víc a trápí se. Nakonec se rozhodne do Itálie vrátit - a Matteo je rád, že se znovu vidí. Svádí ji k ještě odvážnějším erotickým hrátkám než dříve. Jeho minulost ho však vytrvale pronásleduje...... celý text

Amneris
11.12.2022 5 z 5

Tak poslední díl ze série se mi líbil nejvíce, nemohla jsem se od čtení odtrhnout. Sophii i Mattea jsem si velice oblíbila už v minulém díle a byla jsem ráda, jak to s nimi dopadlo :-)

Rapeh
02.10.2022 4 z 5

Hezký příběh, který se četl jedním dechem. Pohodové odpočinkové relaxovani

Kristy.Seb
05.07.2022 4 z 5

Někdy je potřeba věci vyzkoušet, abys zjistila, jestli fungují.

Příběh nahoru a dolu, ale líbil se mi. Celá série se povedla.

georginaa
26.05.2022 5 z 5

Celá série konečně dočtena. Každá kniha měla něco do sebe. Seznámení, nadbíhání, splněný přání, spojení, plno sexu....vždy je to nádherné v začátcích a je to fascinující pozorovat, kde se a jak vlastně dva poznají i s jejich kamarády. Je to nepřeberná studnice možností a je to skvělé ve všech těch příbězích to prožívat znovu a znovu.

terikus
15.03.2022 5 z 5

Bylo to zajímavý...jak na houpačce

dooky
13.08.2021 4 z 5

Nebylo to zlé, celkem jsem se bavila.

petraj30
11.12.2020 2 z 5

Moc jsem od tohoto dílu neočekávala.
Jejich vztah byl jako sinusoida - nahoru, dolů a pořád dokola. Mattea bych poslala na nějaké léčení k psychologovi nebo rovnou na nějakou psychiatrickou léčebnu. Sophiina naivita a blbost se projevila už minule a nic se nezměnilo. Tady ještě figurují příbuzní ze všech stran, což má za následek umělé prodlužování děje.
Už mi to nepřišlo ani tak čtivé jako ty první díly, strašně jsem přeskakovala, protože tam byl opět popis jejího neštěstí.
Ten konec byl sice pěkný, ale v tom všem to jaksi zaniklo.
Jsem ráda, že jsem to dočetla a jsem v jistém obraze, ale znám mnohem lepší série než je tato. Možná to mělo skončit třetím 50ti stránkovým dílem, to by nebylo až tak marné, ale poslední dva díly byly omyl. Je mi to líto, ale jsem asi jediná, která jde proti proudu.

wendy944
16.08.2020 5 z 5

Fantastická jako. Ty předchozí. Moc se mi líbí to jak autora.popisuje charakter a i minulost postav paráda

Chvilkasnění
24.03.2020 5 z 5

Povinná četba.! :D

Myška43
15.03.2020 4 z 5

Pro mě je celá série velmi zajímavá.

Shanib
18.12.2019 3 z 5

Co se mi na knize líbilo nejvíc? Ten malý ústřižek ze života Grace a Jonathana. U toho jsem se rozplývala a byla jsem zároveň zklamaná, že nám toho autorka nedala víc. Jinak se děj neuvěřitelně táhl a já si místy už přála mít knížku přečtenou, abych se mohla posunout dál.

Ivanka83
10.07.2019 5 z 5

Zase jsem se nedokázala od knihy odtrhnout. Je mi až líto, že to končí. Sophii i Mattea jsem si oblíbila. A milé bylo i nahlédnout do pokračování vztahu Grace a Jonathana a Sarah s Alexem.
Za mě perfektní série.
Kathryn Taylor opět nezklamala.

Maruš.D
25.03.2019 3 z 5

V tomto díle se neodehrává nic jiného než že se hlavní postavy rozcházejí, poté mají vášnivý sex, dají se dohromady, Matteu ji odežene a pak znova. Asi čtykřitát se to opakuje a pak tu máme Happy End.. Nelituji přečtení, ale ke knize se nevrátím.

avalonek
13.02.2019 5 z 5

Druhý díl je zase nádherný a krásně zakončený..Ale pro svou vlastní potřebu bych byla radši pro ještě nějaký ten delší dodatek..Čtení jsme si znovu naprosto užívala.Kathryn Taylor je mistr..

1259
15.11.2017 5 z 5

Nedá se říct, že by poslední díl byl špatný, ale než se hlavní postavy rozhoupali k něčemu tak to trvalo hrozně dlouho. Ale i tak můžu doporučit, jako odpočinkový čtení.

a.nnysek
05.06.2017 5 z 5

Romantická oddechovka, proč ne?

Elčokča
16.05.2017 3 z 5

Tak nevím... První část (Ztracená) mě nadchla, zejména kvůli uměleckému zaměření a taky proto, že miluju Řím, ale pokračování (Svedená) se strašně táhlo. Pořád dokola - chce ji, odstrčí ji, chce ji, odežene ji a ona se sebou nechá zametat. A nakonec se zázrakem vše vyřeší, Matteo se na počkání změní a Sophie se jen tak všeho vzdá, opustí nemocnou matku a přestěhuje se do jiného státu. Každopádně jsou dny, kdy potřebujeme věřit v happyend, a tehdy je dobré si knihu přečíst.

havrmoni
11.04.2017 4 z 5

I toto pokračování bylo pěkné,ale Matteo.. No asi bych opravdu na jeho nálady neměla sílu i když to byl drahoušek :). Stále se vracet,aby se on stále mohla rozcházet. No láska dělá divy. Celá série byla hezky oddechová a celkově svižná a čtivá.

sarahmoon
20.03.2017 4 z 5

:o) no Niko, do teď jsem si myslela, že já ;o)
Jsem ráda, že Matteo byl tak trochu netypický Ital. :o)

Zakončení... jak jinak než kouzelně sladké.
PS: Palec na horu za střípky ze života Grace, Jonathana, Sarah a Alexe.

nika7948
26.10.2016 5 z 5

Musím říct, že mě všechny knihy něčím zaujali a bavili mě :) :) sice jenom kdo by odolal Italovi žeeee? :D :D

Kathryn Taylor
německá, 1969