Svedená

Svedená https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/231564/bmid_barvy-lasky-svedena-231564.jpg 4 353 50

Barvy lásky série

< 5. díl

Sophie je zpátky v Londýně - sama a se zlomeným srdcem. Nemůže zapomenout na úžasné dny, a především noci, které prožila s Matteem v Římě. Touží po něm stále víc a víc a trápí se. Nakonec se rozhodne do Itálie vrátit - a Matteo je rád, že se znovu vidí. Svádí ji k ještě odvážnějším erotickým hrátkám než dříve. Jeho minulost ho však vytrvale pronásleduje...... celý text

VerkaKauf
24.10.2016 5 z 5

Tato série se četla sama pohltili mě natolik že jem jednu dala za dva dny nanejvíš. Napětí mezi hlavními postavami mi nedovolo přestat číst a navíc se děj odhráva v uměleckém prosředí což je moje oblíbené. vřele doporučuji

werusx
02.08.2016 4 z 5

Tyhle knihy se čtou naprosto bezproblémově a jedním dechem. Těžce jsem jí odkládala. Jen posavy mě moc nenadchly. Sophie si všechno jen myslí a velmi málo věcí vysloví. Matteo má bordel v hlavě, takže neustále sbližování a odloučení už mě nudilo. Ráda si dočítám série až do konce, byla jsem zvědavá jak šťastně to zase dopadne :-D

Mišule_11
19.05.2016

Lepší konec a závěrečný díl celé série, který se podle mě povedl! :-) Tak jak jsem očekávala a ještě se dobře četla! Celá série je dobrá a nedá se srovnávat s jinými! :-)

petrusio
15.05.2016 5 z 5

Za mě skvělá oddychovka pro beznadějné romantiky, určitě doporučuji. Čte se jedním dechem.

Mi-šu-le
23.02.2016 4 z 5

Skvělé pokračování, akorát mi některé kapitoly přišly zdlouhavé a jiné bych zase víc rozšířila. Každopádně pěkné čtení. Oddychové, příjemné, takové neurazí snad nikdy.

avalonek
30.11.2015 5 z 5

Naprosto perfektní čtení.Děj super,akorát by mě nadchl trošku delší konec.Potěšilo mě,že se v knize psalo i o postavách z dřívější knihy.Sem za to moc ráda.Doufám,že autorka bude mít dál takhle parádní nápady na další knihy..

Haňulec
08.09.2015 5 z 5

Tato kniha mě velmi zaujala, našla jsem v ní všechno, co jsem si myslela, že najdu - lásku, cit, bolest a štěstí. Sice na konci bylo až moc rozchodů, kdy jí od sebe odháněl, ale měl k tomu důvod. Tuto knihu mohu jen doporučit. :-)

Yana-66
19.07.2015 5 z 5

Pět hvězdiček dávám hlavně za to, ze se děj odehrával v Římě :-D Rozčilující byly ty jejich rozchody, kterých je v knížce opravdu nepočítaně. Jinak nemám výtky žádné.

Denčaa
05.07.2015 4 z 5

Docela dobře se kniha četla. Je to taková ta romantická story, kde je více méně všechno předvídatelné. Trošku mě štvaly ty neustálé rozchody hlavních hrdinů, ale na druhou stranu, co jiného by se tam za drama dalo použít. Ale jinak příjemné počtení. Líbilo se mi prostředí Londýna i Říma, které dodávala na romatičnosti, ale i ponurosti. Jsem zvědavá, co dalšího vyjde od této autorky.

MartinaF
29.06.2015 4 z 5

Závěrečný díl tetralogie mě vážně bavil. Skvěle se četl a jako oddechovka úplně ideální. Je dobře, že příběh není natahovaný přes x dílů s mnoha stránkami. Tohle je prostě řešení, kterému se nedá nic vytknout.

Bet
19.06.2015 4 z 5

No kdo by si nezamiloval Mattea :) podle mě Svedená byla mnohem lepší než Ztracená. Mě tedy víc bavila. Opět jsem jí zhltla jedním dechem. Kathryn co dodat jen tak dál ať se máme na co těšit.
Vše doporučuji:)

Ellesime
17.06.2015 3 z 5

Jo, bylo to lepší než první kniha. Tu jsem četla už dávno, tak nedokážu srovnat v čem, ale dojem z knihy je lepší. Příběh "odsejpal" a ani ta Sofie mě tolik neštvala. Stejně si ale stojím za tím, že by to klidně mohla být jedna kniha a ne rozpatlané dvě...

petvet
03.05.2015 4 z 5

... krásné završení vztahu Sophie s Matteem :-)
Celou sérii BARVY LÁSKY všem doporučuji!

Katka313
01.05.2015 5 z 5

Skvělá série, všechny čtyři knížky se mi moc líbily.

jitka7
21.02.2015 3 z 5

Tento příběh se mi líbil více než příběh Grace. Mateo .... bože - ten mě fakt nadchnul :))) Přesto mi to místy přišlo zbytečně dlouhé, trošku zdržovačka. Ale kdo ulítá na tomhle tématu, tak se v tom určitě najde :)

Sonula25
17.02.2015 4 z 5

Všechny knížky od Kathryn Taylor se čtou prostě sami. Knihy mě vtáhly do děje a během chvilky byly přečtené. Doporučuji :-)

Padawán
16.02.2015 5 z 5

Co se týče celé série, tak se mi fakt moc líbila! Nejvíce se mi asi líbil první díl a na druhé místo bych zařadila právě 4. Skvělá knížka na relax, která určitě nikoho neurazí :) Otázka je, jestli byla Svedná posledním dílem celé série :)

vlcice326
11.02.2015 5 z 5

První dva díly s Grace a Jonathanam nic moc,ale tohle bylo úplně něco úžasnýho.Podle mě stačí,když se hlavní hrdina jmenuje nějak pěkně a zajímavě (jako například Mateo :3 ) a hned si jeho i knížku zamilujete.Ztracená a Svedená jsou fakt dobrý knížky :)

Ivy
24.01.2015 4 z 5

Ani nevím, proč se mi předchozí díl tak nelíbil, když si tak čtu svůj komentář k předchozímu dílu asi jsem musela mít hodně blbou náladu :D. Celá série je fajn, jsem ráda, že spisovatelka neměla potřebu ji ještě víc natahovat. Jistě není to nic převratného, ale kniha mě číst bavila, příběh by zajímavý, roztomilý a skvěle jsem si u toho oddychla.

LucyNej
24.01.2015 5 z 5

OMG! Miluju tuhle sérii! Úasná kniha... A Mateo? To jméno nikdy nezapomenu.

Kathryn Taylor
německá, 1969