Svedená

Svedená https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/231564/bmid_barvy-lasky-svedena-231564.jpg 4 353 50

Barvy lásky série

< 5. díl

Sophie je zpátky v Londýně - sama a se zlomeným srdcem. Nemůže zapomenout na úžasné dny, a především noci, které prožila s Matteem v Římě. Touží po něm stále víc a víc a trápí se. Nakonec se rozhodne do Itálie vrátit - a Matteo je rád, že se znovu vidí. Svádí ji k ještě odvážnějším erotickým hrátkám než dříve. Jeho minulost ho však vytrvale pronásleduje...... celý text

johanka1
24.01.2015 5 z 5

Celá série se mi moc líbila. Hlavní hrdinové i jejich zápletky. A zajímavé a letmé připomenutí hrdinů předchozích dílů, kteří se mihnou tímo příběhem, vidím jako dobré pozitivum- připomenutí předchozích dílů. A že měla kniha happyend? To je jedině dobře, prostě pro mne oddechovka, ke které se uričtě ještě někdy vrátím!

kacaaba
13.01.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, tak jako celá série. Doufám, že se dočkáme dalších knih od této autorky. Pěkně se mi to četlo, nenudila jsem se. Pohodové čtení.

EvaSupovic
12.01.2015 5 z 5

Celá série se mi moooooc líbila a Matteo.........hmmmm, k nakousnutí. Všechny díly jsem v podstatě přečetla jedním dechem :-)

Nuttelka
07.01.2015 5 z 5

Jo, tak to mě fakt bavilo :-) Oba dva jsem si moc oblíbila a opět šťastný konec, dle mého gusta :-) I když tedy ten konec byl až moc pohádkový, na to, jak ji totálně odpálkoval a pak se objeví - dokonce i letí - u ní doma a vyzná se jí ze svých citů... Ale děj parádní, chci se podívat do Říma :-) Takže za mě knihu moc doporučuji, samozřejmě i s předešlým dílem ;-)

Beni
28.12.2014 5 z 5

No prostě Barvy lásky - krásné, čtivé, oba hrdinové úžasní....

Veronika.C
25.12.2014 5 z 5

Moc hezký druhý díl. Strašně jsem si Sophii i Mattea oblíbila a boudou mi chybět. Také mě potěšilo že se zde objevili další postavy z předešlých dílů a mohla jsem vidět jak jejich životy pokračují. Zkrátka krásná série se zajímavým dějem ke které se budu ráda vracet a doufám že ještě nějaký díl vyjde ;-)

Péťa11
22.12.2014 5 z 5

moc pěkný díl.. doufám že bude nějaké pokračování :)

MisuleB
20.12.2014 5 z 5

Úúúžasná knížka. Suprové zakončení. Hrozně jsem se těšila na pokráčko a nezklamalo. Sophii a Mattea (a nejen je) jsem si hrozně oblíbila nechce se mi věřit, že už je konec. Taky mě potěšila (leč minimální) účast Grace s Johnatanem a malou Felicity a Sarah s Alexem. Autorku jsem si hrozně oblíbila a doufám, že se chystá napsat něco dalšího.

JajaAP
04.12.2014 5 z 5

Moc pěkné, emocemi nabité pokračování a ukončení příběhu Sophe a Mattea. Byla jsem unešena od začátku do konce,

Samira
04.12.2014 5 z 5

Na pokračování jsem si musela dlouho počkat, ale stálo to za to. Zápletka byla originální. Děj měl celkově hodně bavil a dotvořit, tak celkový obraz o mé oblíbené dvojici. Na konci ji tedy trápil hodně, ale ne tak, aby mě to rozčilovalo. Jsem moc spokojená a oba díly o Sophii a Matteovi nepochybně nečtu naposledy:)!
Doporučuji!

Kathryn Taylor