Až léto skončí

Až léto skončí https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446308/bmid_az-leto-skonci-np8-446308.jpg 4 688 142

Co uděláte, když si letní dům vaší rodiny pronajme sexy starší muž? No, očividně se ztrapníte – a opakovaně. S Noahem Cavallarim jsme nevykročili správnou nohou. Naše první setkání skončilo jako jeden velký trapas. Když moje máma onemocněla, bylo na mně, aby bylo o naše hosty dobře postaráno. Měla bych být na vysoké. Místo toho prožívám to nejlepší období svého života… jako pokojská. Pohledný a tajuplný Noah je pro mě zapovězený. Vím, že tu nezůstane natrvalo. Vím, že je pro mě nejspíš moc starý. A přesto mě přitahuje. Navíc se mě pokusil zachránit, když se mylně domníval, že se topím. Dala jsem mu najevo, že ho chci. A on mě před sebou varoval. Začali jsme si po nocích povídat na břehu jezera. Naše přátelství se však brzy změnilo v něco, z čeho se možná nikdy nevzpamatuju. Protože až léto skončí, odjede. A já netuším, co na konci srpna budu dělat.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

When August Ends , 2019

Janík511
04.02.2022 3 z 5

Docela slabé bez nějakého erotického jiskreni.

avalonek
01.02.2022 2 z 5

Já asi nemůžu číst dvě knihy po sobě od této autorky.Tohle pro mě bylo teda velké zklamání.Nuda,ani ta přitažlivost tam nebyla,pořád same dilema a řešení blbostí.Takze pro mě to nebyla nejlepší volba..

TerryDee
26.12.2021 5 z 5

První kniha od Penelope Ward a muzu říct, že to vůbec nebyla špatná volba. Kniha mě už od prvních stránek zaujala a vytáhla do příběhu. Určitě tomu pomohli dva sympatičtí protagonisté, a to Heather a Noah. Kdy Heather vystupuje, jako dívka co na mysli, to na jazyku. Zároveň to nebyla žádná naivní a namyšlená slečinka, ale starostlivá, laskavá a milují osoba. Noah byl od samého začátku sympaťák a zlatíčko. Líbilo se mi, že tu nebyl klasický scénář - že na to musí hned vletět, jakmile se spatří. Ale že tu bylo postupné poznávání a sbližování a vytváření silného pouta.
Za mě velmi příjemné a oddechové počteníčko, které pohladí romantickou duši.

dooky
01.10.2021 5 z 5

Knihu jsem přelouskla již podruhé. Moc se mi líbí ten jejich postupně se vyvíjející vztah. Super.

moudivlacek
28.09.2021 5 z 5

Nádherná oddechovka, u které jsem se krásně odreagovala.
Láska - ta prokletá, ta vzývaná, tak plánovaná, tak nečekaná. Každý si ji představuje jinak a každý ji vidí jinak.
Zde je mladá žena na rozpuku svého života a starší muž v nejlepších letech. Má smysl jejich vztah? A proč ano a proč ne? Mohou se vzájemně něco naučit? Mohou se zničit nebo si dát něco nádherného?
Já si na konci odpověděla zcela jasně. Třeba budete mít ten samý názor, až si knihu sami přečtete. Povedla se!

Nattali.ka
05.09.2021 1 z 5

Kniha mě skoro vůbec nezaujala. Když pominu jasný konec, který je zřejmý hned od začátku, tak jako to u tohoto typu knih bývá a jen je otázkou času, kdy se jeden z nich podvolí, tak se mi nelíbilo chování hlavní hrdinky. Styl psaní mi na začátku knihy přišel strašně křečovitý a dialogy zvláštní a nepřirozené. Mám sice ráda tenhle typ oddechového čtení, ale za mě tohle moc poutavý příběh, od kterého bych se nemohla odtrhnout, nebyl.

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Krásná oddechovka...začátek se teda strašně táhnul,ale zbytek jsem si užila

Aileena
20.08.2021 4 z 5

S ohledem na trošku slabší hodnocení jsem nic moc nečekala, a možná právě proto jsem byla spokojená. Narozdíl od jiných jsem se dobře popasovala i s Heather. Jak se říká s postavou se čtenář nemusí ztotožnit, ale měl by ji pochopit.
Znovu se mi potvrdilo, jak moc záleží na rozpoložení a načasování, kdy knihu čtete a zda do sebe jednotlivé dílky mnoha okolností dobře zapadnou. Nemít přehnaná očekávání určitě pomůže a u mě se to tentokrát zkrátka všechno povedlo.

aquaver
28.07.2021 4 z 5

Tohle je moje první kniha od Penelope Ward. A jako oddechovka se mi to opravdu moc líbilo. Heather byla trošku švihlá a Noah byl prostě skvělý. Už nějakou dobu mi ji doporučovala kamarádka, za což ji moc děkuji.

Annisem
20.07.2021 4 z 5

Pěkná kniha. Taková letní oddechovka. :) doporučuji

Ella161
16.07.2021 2 z 5

Na knihu jsem se moc těšila. Autorku mám ráda, patří mezi mé oblíbené. Avšak tohle se moc nepovedlo. Heather se mi vůbec nezamlouvala. Už od začátku mi přišla jako (pardon za ten výraz) nadržená patnáctka. Rozčilovala se, že jí Noah bere jako puberťačku. Mohla se mu ale divit, když se na svůj věk fakt nechovala? Štvalo jí, že o ní nemá zájem. Žárlila, kdykoliv mluvil s nějakou holkou. Prostě děs. Celkově mě kniha zklamala. Do čtení jsem se musela občas i nutit. Několikrát jsem nad hlavní hrdinkou protáčela oči, nadávala jí a bylo mi za ní trapně. Noah byl fajn chlap s nohama pevně na zemi. Věděl, proč celý ten vztah není dobrý. Avšak může chlap dlouho odmítat holku, která ho neustále uhání? Abych však nebyla jen kritická, byly i světlé stránky knížky, díky kterým nejsem tolik naštvaná, že jsem knihu vůbec vzala do ruky. I když miluju příběhy, kde je větší věkový rozdíl mezi postavami, tohle je jedna z nejhorších, co jsem kdy četla. Bože, fakt se mi to píše špatně, protože autorku mám opravdu ráda a vážím si jí. Nemohu ale knihu vychvalovat, když se mi moc nelíbila... Musím ale uznat, že kniha se četla rychle a na oddech je skvělá.

Janka90
13.07.2021 4 z 5

Hezky čtivé, jen jsem z toho necítila žádnou přitažlivost. Takové nijaké, konec byl zajímavější.

badliar_id
08.07.2021 3 z 5

Moje první kniha od Penelope Ward a musím říci, že autorka píše vážně hezky! Bavilo mě na knize všechno. Postavy, prostředí, hezky popsané situace atd.
Heather byla střelená a obdivovala jsem jí za její upřímnost. Já bych v životě takhle něco narovinu neřekla :D.. Noah byl skvělý. Občas mě tedy štval, ale jinak jsem si ho hned oblíbila. A ty scény mezi nimi? Ježiši, to jiskřilo neuvěřitelně :D... Neustále jsem se culila a čekala, co se dál mezi nimi stane.
Příběh hezky odsejpal a měla jsem ho hned přečtený. Konec jsem vůbec nečekala, hlavně to s Noahem. A závěr byl vážně hezký. Jen mi tu chybělo nějaké větší drama. Já drama miluju a tady jsem ho postrádala, ale jinak to byl moc milý příběh.
Byla to skvělá oddechovka a takhle na léto fajn čtení :) .. Už se těším na další knihy od autorky.. 3,5/5

Leniii
25.06.2021 5 z 5

Tyhle rychlovky, pohodový oddechovky mě vážně baví:)

JitulHa
30.05.2021 4 z 5

Tenhle příběh se dá definovat jako takové příjemné romantické pohlazení, stvořené pro dlouhé sobotní odpoledne. Až léto skončí zároveň dokáže vytvořit tu pravou letní atmosféru, v níž kromě přímočaré, vtipné hlavní hrdinky Heather a vlídného, byť mlčenlivého Noaha, nechybí nečekaná láska, skryté touhy, těžká rozhodnutí či špetka tajemství, a vzhledem k tomu, že nám léto ještě ani pořádně nezačalo, tak je to víc než jen dobrá kniha, po které právě teď sáhnout. Doporučuji!

hadenka
18.05.2021

Oddychovka, čtivé, přečteno za jeden den.

Raislin
05.05.2021 4 z 5

Příběh je čtivý. Ale tento mě nezaujal tolik, jako jiné od autorky. Takže za mě nenadchne ani neurazí.

lihate
15.04.2021 5 z 5

Moc jsem od téhle knihy nečekala, ale nakonec se mi moc líbila. Heather je pěkně praštěná a ze začátku se mi zdálo že její odvaha je na tenké hranici s drzostí. Ale musím ji za to jen obdivovat, byla bych na jejím místě dost stydlivá. Noaha jsem si oblíbila hned. Překvapilo mě, jak jeho postava z celé knihy vyzněla hrozně klidně. Jakoby se nedokázal rozčílit nebo zařvat a být vzteklý a nahněvaný. Není to tedy typický případ sexy drzouna, který si nikoho nepřipustí k tělu. Celý příběh byl hezký, milý a četl se skoro sám. Vždy mě u autorky překvapí, jak rychle mám její knihu přečtenou. Miluji její knihy.

"Změny se člověk bojí, ale je to jediná cesta, jak postoupit k dalšímu kroku.“

„V životě žádné chyby neexistují. Všechno, co děláš, je otázkou volby. Některé volby jsou dobré, jiné nám pomůžou růst a něco nás naučí. Volby nás vedou k věcem, které máme zažít.“

Jita160
10.04.2021 5 z 5

Určitě umí psát lepší a poutavější příběhy,ale kdo nemá slebé chvilky?
Tato autorka nas zásobuje takovou zpoustou knih,že žasnu nad tím jestli taky dělá něco jiného než,že píše.
Mě se to líbilo i když to úplně wau nebylo,ale stejně si každou její novou knížku přečtu.Ona prostě ví jak se ramantika píše.Diky

Damonka12
10.04.2021 4 z 5

4,5 klasika na kterou jsem u této autorky zvyklá, vtipné, oddechové a čtivé. Tahle autorka prostě umí psát.