Až léto skončí

Až léto skončí https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427666/bmid_az-leto-skonci-CYe-427666.jpg 4 688 142

Co uděláte, když si letní dům vaší rodiny pronajme sexy starší muž? No, očividně se ztrapníte – a opakovaně. S Noahem Cavallarim jsme nevykročili správnou nohou. Naše první setkání skončilo jako jeden velký trapas. Když moje máma onemocněla, bylo na mně, aby bylo o naše hosty dobře postaráno. Měla bych být na vysoké. Místo toho prožívám to nejlepší období svého života jako pokojská. Pohledný a tajuplný Noah je pro mě zapovězený. Vím, že tu nezůstane natrvalo. Vím, že je pro mě nejspíš moc starý. A přesto mě přitahuje. Navíc se mě pokusil zachránit, když se mylně domníval, že se topím. Dala jsem mu najevo, že ho chci. A on mě před sebou varoval. Začali jsme si po nocích povídat na břehu jezera. Naše přátelství se však brzy změnilo v něco, z čeho se možná nikdy nevzpamatuju. Protože až léto skončí, odjede. A já netuším, co na konci srpna budu dělat.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

When August Ends , 2019

Petra38
15.07.2020 4 z 5

Kniha se hezky cetla,zadny sileny zvraty az na zdravotni stranku ke konci ale jinak pohoda,prectena za den ???? k lenoseni jako délaná....

helenkan
15.07.2020 4 z 5

I když mi ze začátku Heather moc sympatická nebyla,stejně jsem to přelouskla dost rychle. Jsem si jí pak přeci jen oblíbila. :-) To jejich sbližování,odhánění,škádlení se mi líbilo. Přesně ta správná romantika pro dobrou náladu.

prcek19
14.07.2020 4 z 5

Kniha přečtená za jeden den, což o něčem vypovídá..četlo se to velmi příjemně, nerada sem knihu odkládala..jen mě čím dál víc začíná štvát, kolik chyb v knize je..strašně mě to při čtení deptá..poslední dobou si říkám, jestli vůbec knihy čtou nějací korektoři..byla bych radši, kdyby místo kvantity se vydavatelství zaměřili na kvalitu, i když by to znamenalo méně vydaných knížek..u této knihy mě to hodně otravovalo, když sem si musela sama domýšlet slova

jaspis
12.07.2020 3 z 5

Pěkný příběh, ale první půlku jsem fakt myslela, že zavřu. Nebavilo mě to a s láskou jsem myslela na knihu Láska online, která mě vtáhla hned a nechtěla pustit.
Neuměla jsem si zvyknout na hrdiny, pořád mi na nich něco vadilo. Naštěstí v ději vyskočilo i nějaké to překvapení. Vracet se ale k příběhu už nebudu.

hana1039
11.07.2020 4 z 5

Takové lehké, odpočinkové čtení, žádné wow to sice není, ale taky neurazí, prostě relax...

Nuttelka
11.07.2020 4 z 5

Příjemná oddechovka na léto :-)
Nic světoborného v tom nehledejte...

Knihomolka97
09.07.2020 5 z 5

Ano, ano, to je přesně ono! Perfektní čtení na letní dny. :)
Samozřejmě je to předvídatelný, jednoduchý příběh, ale veelmi romantický a vtipný. Navíc s postavami, kterým musíte fandit. Noah a Heather. ❤ Moc se mi líbilo jejich sbližování a jak si k sobě tvořili silné pouto. Věřila jsem jim všechno a přiznám se, že jsem chvílemi měla i slzy na krajíčku...dojetím! Já vím, jsem hold cíťa.

lucie3944
08.07.2020 3 z 5

Ale jo, celkem to jde. Není to kniha, ke které bych se někdy vracela, ale rozhodně mě nemrzí, že jsem ji přečetla....

wielka
07.07.2020 4 z 5

Taka mila, sympaticka, zalaskovana letna oddychovka ♡

Zuzana207
07.07.2020 5 z 5

Pekná letná oddychovka. Kniha je prudko čitateľná, vtipná a romantická. Postavy sú sympatické a v tomto pribehu si vás získajú dokonca aj zvieratá. :-)

Zuza276
06.07.2020

Přečtena za 2 dny, jednim dechem. Úžasný příběh.

georginaa
06.07.2020 5 z 5

(SPOILER) Docela jednoduchý příběh, škoda že nebyl vyjasněn důvod sestry, proč to tak udělala. Třeba v tom dopise. Co ji k tomu vedlo, že si vybrala zrovna Noaha. Je fakt, že člověk když pozná toho druhého, přilne mu k srdci tak nebo tak. Záleží co s těmi všemi pocity udělá a jak si sám v sobě řekne jak chce žít dál.

Kudík
06.07.2020 4 z 5

Přečteno doslova za chvilku. Lehké a ideálně letní čtení. Noah akorát "dozrál" a pronajal si na léto loděnici, kde se setká s Heather, která je naopak na svůj věk vyspělá. Částečně jsem vytušila důvod jeho příjezdu.
Řekla bych, že autorka má lepší díla, ale za Teddyho + Bonnie a Clydea zaokrouhluji nahoru.

Maruš.D
05.07.2020 4 z 5

Dvě slova- Krásná oddechovka.
Naprosto roztomilý příběh o dvou lidech, kteří schytají ten jeden Amorův šíp pěkně rovnou do srdce. Přečteno za chvilku, bez komplikací a nějakého stresu. :-))

JanaSustr
05.07.2020 5 z 5

Moc hezká knížka. Velice jsem si to užila. Přečtené během pár hodin.

petulkapeta
04.07.2020 5 z 5

Tak s touhle autorkou nikdy neudelam chybu...pribeh jsem zhltla jako malinu,bavil me a dost nejake udalosti jsem trosku predvidala,ale vubec mi to nevadilo..

pipa36
03.07.2020 3 z 5

Neurazí, nenadchne. Knihou vás provází jednoduchý a nekomplikovaný děj, který rychle ubíhá a díky celkem sympatickým hlavním postavám tak nějak "plyne". Mezi mladinkou hrdinkou a starším fešákem to sice skoro celou knihu jiskří, ale tak nějak se do ničeho nechtějí pouštět (teda alespoň on). No, ale jak to tak bývá, stejně neodolá...
Místy to bylo i vtipné, ale něco tomu chybělo.

luzajickova
03.07.2020 5 z 5

Tahle kniha byla prostě perfektní
Noah a Heather moc se mi spolu zamlouvali ♥
Noah a to jak se opravdu snažil vydržet a nedávat najevo city..
Heather byla opravdu odvážná a říkala vše na rovinu což každý člověk nedokáže a je opravdu málo takových co to zvládnou.. a hlavně to jak byla praštěná se mi na tom hrozně líbilo..
Knížka se četla opravdu rychle jednoduše a hlavně co na knihách miluju byla i vtipná nemám asi ani co podotknout hlavní hrdinové mě nijak extra neštvali což se moc u knih nevidí..
Každý má svůj vkus ale za mě je to tentokrát 5 hvězdiček :)

Ivet1990
02.07.2020 3 z 5

Začátek knihy se na můj vkus táhl a měla jsem problém se začíst. Něco tomu chybělo, těžko říct jestli to bylo tím stylem psání nebo hlavními postavami, ale začátek mě vůbec nebavil. Za půlkou knihy se to zlepšilo a dokázala jsem se do toho více začíst a konečně si příběh trochu více užít.

wvanilka
02.07.2020 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila, neotřelý příběh - on starší a odmítá jí a ona mladá, na svůj věk vyspělá. Určitě se k této knize ráda vrátím jako k oddychovce, kde nemusíte přemýšlet, co tím chtěl hlavní hrdina říct??? A jak už se psalo předem, tak ten závěr je fakt překombinovaný... Jako fakt, že on znal její sestru??? Tohle bylo celkem ujeté a myslím, že by se kniha obešla bez této zápletky :)