Vodopád

Vodopád https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/201207/mid_atlantida-vodopad-FAi-201207.jpg 3 223 47

Atlantida (Lauren Kate) série

< 2. díl

Strhující milostná sága plná ničivých tajemství a temné magie o dívce, jejíž slzy mají sílu vynést na povrch ztracený kontinent Atlantidu, pokračuje. Eurečiny slzy zaplavily zemi a nyní Atlantida roste a s ní i moc zlého vládce Atlase. Eureka je jediná, kdo ho může zastavit, ale nejprve se musí naučit, jak bojovat. Ku pomoci jsou jí naštěstí přátelé. Vydává se na cestu přes oceán s kamarádkou Cat, její rodinou, Anderem a rovněž oslňujícím, ale i tajemným Sadařem, který Eurece přislíbil, že jí pomůže najít Solona. Ten totiž jako jediný ví, jak porazit velkého Atlase. Eureka má šanci zachránit svět, ale co všechno bude muset obětovat? Nebude právě její láska k Anderovi zároveň největší překážkou? Druhý díl úspěšné série Slza od bestsellerové autorky série Andělé. (www.bux.cz)... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

Waterfall , 2013

rachel4439
28.10.2015

U téhle série pokračuje mé naprosté zmatení. Když jsem rozebírala jendičku, celé se mi to líbilo, ale závěr to zabil. Původně jsem do dvojky jít nechtěla, ale nevzdala jsem to a zkusila, že třeba to byla jen chyba v matrixu a bude to lepší. A bylo to lepší, bylo to vcelku super, až na závěr, ten to zase zabil. Byl naprosto šílený, ale asi ne úplně v dobrém slova smyslu. Jak kdyby autorka před tím něco popila a pak zapomněla co kdy kde které postava, tak to prostě nějak dopíšu. Ale vzhledem k tomu, že to stejné se stalo na konci Slzy, tak možná to dělá schválně a ve trojce to rozsekne a konečně pochopíme, o co šlo. Ale podotknu, obálka nádherná.

akimamat
10.09.2015 5 z 5

Mohu říct jen... WTF... kde na to ta ženská přišla? Do teď nevím co si o knize myslet.
Ale čte se dobře a za originalitu a nepředvídatelnost dávám 5*.

Markett
08.08.2015 5 z 5

Teda, tak teď ani nevím, jestli nebude hloupé se hned zeptat: "To je konec???" Naprosto mě tahle kniha, ale celkově tahle série, dostala. Pááni! Autorka má opravdu bohatou fantazii a umí ji dokonale využít. Moc krásný příběh, i když mě teda mrzí, že konec měl takový rychlý spád, že se něco začalo dít, a najednou jako by se mávlo kouzelným proutkem a všechno bylo dokončeno. Ale tohle můžu odpustit, protože se mi kniha vážně moc líbila. I když se mi zdá, že konec je trošku smutný a že by vůbec nebylo na škodu, kdyby série ještě pokračovala aspoň jednou knihou. :)

Natyyy4444
28.07.2015 3 z 5

Konec jsem teda vůbec nečekala! Myslela jsem,že zůstanou spolu Eureka a Ander! Brookse jsem už od začátku neměla ráda a ono tohle! Eureka se v tomhle díle chovala jako nána,která neví koho chce. Kdyby si vybrala Brookse hned na začátku,fajn,chápu,ale aby takhle ubližovala Anderovi a tahala ho za nos? To mi u Eureky hodně zklamalo! No,čekala jsem,že to dopadne jinak,ale budiž.Spisovatelka to tak napsala a já s tím nic neudělám.

1JiTkA2
08.07.2015 4 z 5

Nádherný děj knihy, krásný obal i u Slzy.
Od knihy jsem se nemohla odtrhnout! Jen škoda, že autorka tam moc rozepisovala místa (jak vypadají atd...). A ten konec...náádherný ale i hodně smutný... :)

Praha
05.07.2015 5 z 5

Úžasná kniha s úžasným příběhem to jde prostě k sobě!
Tato kniha mně dostala. Nečekala jsem od ní vůbec nic spíš než nic to že to bude jenom nějaká kravina ale tato kniha mně překvapila hrozné moc mně překvapila a potěšila, líbila se mi.
doporučuji

Rečna
04.04.2015

to už to zase posunuly!! -_-