Aristokratka ve varu

Aristokratka ve varu https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177395/bmid_aristokratka-ve-varu-Yxg-177395.jpg 4 3504 678

Aristokratka série

Aristokraté jsou v ohrožení, ale situace Marie Kostkové z Kostky je o to těžší, že denně potkává členy své bláznivé rodiny a k tomu několik střelených zaměstnanců „nejchudšího zámku v Čechách“. Otec je skrblík, americká maminka se chce podobat princezně Dianě a největší událostí na zámku Kostka za posledních tři sta let byla svatba Helenky Vondráčkové. Kastelán Josef nenávidí lidi, hospodyně paní Tichá kleje jako dlaždič a celý den nasává ořechovku přímo z lahve a chvílemi příběh rozdrnčí i charakteristické ráčkování Karla Schwarzenberga. Pokračování Poslední aristokratka, nejúspěšnější humoristické knížky roku 2012 oceněné Cenou Miloslava Švandrlíka, nabízí další porci bláznivých situací a gagů, při nichž je hlasitý smích zaručen na 100%.... celý text

marketa8129
21.10.2016 5 z 5

Pokud se chcete umlátit smíchy, doporučuji. Chlap si ji vzal do práce na noční a nepotřeboval ani kafe. Přečetl ji jedním tahem a ráno ho bolelo břicho od smíchu.

Yaruschka
18.10.2016 5 z 5

Masakr Nr. 2 :)):))

Sim_Va
16.10.2016 5 z 5

Druhý díl úplně nenaplnil moje očekávání, příběh se dle mého názoru příliš nerozvinul. I přesto jsem se dost nasmála a proto nechávám 5*. Uvidíme jak se autor popasuje s dílem třetím.

Ladislav.Knap
14.10.2016 5 z 5

Úžasná zábava jako v prvním díle, některé hlášky Josefa či paní Tiché jsou přímo úchvatné, nejde se nesmát.

Zdenulkaa
10.10.2016 5 z 5

I u druhého dílu jsem se dobře bavila a opět se smála i nahlas. Už se těším na díl třetí.....

Pjater
07.10.2016

Na knihu jsem se moc těšila a nezklamala. Musim však opět zopakovat, že je to pro lidi, kteří se dívají na svět s nadhledem a nevadí jim, že se sem tam autor opakuje. Ideální odpočinková četba. Pokud chcete od knihy víc, přečtete si Nabokova nebo Tolsteho!!!!

tess.de.veles
29.09.2016 odpad!

Vite co mi nejde do hlavy? Autor zrejme napsal tuhle knihu uz pred delsi dobou (viz. Diana tam je stale jeste pri zivote)...a proc s knihou vyrukoval AZ ted?.....Diana je mrtva skoro 20 let....a on to psal jeste za jejiho zivota....Na co cekal? Nebo to je o tom,ze kniha kvalitou moc neoplyva....pro me tedy vubec....a 20let mu trvalo,nez nekoho ukecal,aby mu to vydal??? Pro me oba dily nevkusnej kousek....neco jako Troskovy Babovresky....moc tlaci na pilu...Zlatej Saturnin :)

Jelen51
27.09.2016

Tak tohle jsem precetla velmi rychle.. abych to uz mela za sebou. Porad jsem cekala co bude.. hmm a sok.. nebylo nic.. neni to vtipny, nema to zadny dej a nebyl zas ani konec.
Nejvic me na tech vsech postavach bavi ti jejich čoklici :-)

Deena_
22.09.2016 4 z 5

Kniha je stejně humorná jako předchozí dil takže jsem ji přečetla za den.. myslela jsem že se to někam pohne ale zakončení bylo takový nijaky :(

Takco
22.09.2016 5 z 5

Děkuju, děkuju, děkuju, no zase paráda...

Tevik
20.09.2016 5 z 5

Na tuto knihu jsem v knihovně dlouho čekala,nezklamala.Trochu mě mrzí její štíhlost,více stránek by se hodilo.V dnešním světě je smíchu málo a já si ráda prodloužím život a tyto dvě knihy to nabízí.

Dadula118
12.09.2016 4 z 5

Opět jsem se bavila.Miluju hlášky paní Tiché,tatínka skrblíka,Josefa proletáře,pana Spoka.....
skvělá knížka

roso.mak
08.09.2016 5 z 5

Smála jsem se nahlas. Dovedu se smát i potichu, ale nevím proč bych to dělala. Ať každý ví, že je to skvělá kniha.

Chytuš
05.09.2016 5 z 5

Nemůžu si pomoct, ale já se zase báječně bavila. Je to prostě letní oddechovka, u které jsem se znova smála nahlas - obzvlášť při líčení školních výletů :-) Těším se na další pokračování, hlavně mě zajímá, jak to bude s Marií a Maxem ;-)

anntine
31.08.2016 3 z 5

Knížka nebyla zas tak dobrá, jak jsem podle recenzí a rad okolí očekávala. Některé situace byly docela vtipné a celkově atmosféra mě zaujala. Jen jsem čekala možná nějakou hlubší pointu, lepší zakončení příběhu. K odpočinku je ale knížka vcelku dobrá.

stehlicek
12.08.2016 4 z 5

Přiznám se, že první díl mě zas až tak extra nezaujal, asi jsem nebyla ve správném rozpoložení. Ale tuhle knihu jsem zhltla na jeden zátah, dokonce jsem každou chvíli propukla v hlasitý smích, což se mi stává málokdy. Až mi slzy tekly :-) Jasně, občas je to humor trošku prvoplánový, ale na dovolenou ideální kniha. Doporučuju!

Zoombyk
12.08.2016 5 z 5

Jedno z mála pokračování, které je stejně dobré jako přechozí díl. Těším se na další.

SBH
07.08.2016 2 z 5

Kniha ztratila veškeré kouzlo prvního dílu, dokonce i potrhlou nereálnost. Nahlas jsem se zasmála sotva jednou, Marie těžce konvertovala k úpornému katolicismu, zápletka i děj na nule. Autor jednoznačně vytlouká peníze z bývalého úspěchu. Kniha v rozsahu sta stránek nenabídne posun v charakterech postav (zmíněná Marie k víře nedospěje, prostě na mše a ke zpovědi pravidelně chodí a basta!), ani v příběhu. Nedoporučuji!

Odehnalka
05.08.2016 3 z 5

Nemůžu se rozhodnout, zda dát 3, nebo 4 hvězdičky. Stejně jako u prvního dílu jsem se zasmála, kniha pobavila, ale měla jsem pocit, že je vlastně již trochu zbytečná. To vše mohlo být v prvním díle. Nebo tuto knihu prodloužit, autor smysl pro humor neztratil. Na oddech a na jedno odpoledne ale dobré.

sabca
01.08.2016 3 z 5

Tak jak jsem se u prvního dílu bavila kdy jsem dala 5 hvězdiček, tak tady to budou bohužel jen 3. Myslím, že první díl stačil a tohle byla pouze nastavovaná kaše, kde už se tomu nedalo tolik smát.