Pád

Pád https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56720/bmid_pad-QJm-56720.jpg 4 1899 364

Andělé / Padlí anjeli série

Některým andělům je souzen Pád. Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé – v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý krok sledují bezpečnostní kamery, znamená Daniel pro Luce jediný světlý bod. A přestože on s ní očividně nechce mít nic společného – a dává to jasně najevo –, něco ji k němu přitahuje jako můru plamen svíčky. Luce musí zjistit, co se Daniel tak zoufale snaží utajit... i kdyby ji to mělo zabít.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Fallen , 2009

simi.vy
21.06.2013

ahoj,
koukala jsem se, jestli není pád zfilmovaný a narazila jsem na stránky, kde jsem viděla ukázky filmu. Chci se zeptat, jestli ho už dávají i u nás nebo jestli ho budou dávat.

Teressa
21.06.2013

Tato kniha má jediné štestí v tom, že má úchvatný obal. Obsah totiž nestojí za nic. Děj se neuvěřitelně táhne, ani s odstupem času nechápu, o čem kniha vlastně byla. Hlavní postavy se chovají divně, přijde mi, že autorka sama nevěděla, jak příběh dopadne, a tak prostě psala, co jí napadlo. Nemá to hlavu ani patu. Dějí se tam naprosto nesmyslné, zbytečné věci, viz. smrt Luceiny kamarádky. Příběh je navíc tak hrozně chaotický a těžko uvěřitelný, že jsem se musela přemáhat, abych knihu vůbec dočetla. Jednoduše děsná slátanina s přehnanou reklamou! Rozhodně nedoporučuji!

Terezk-a
10.06.2013 4 z 5

Kniha se mi moc líbila. Občas jsem se nudila, ale ke konci knihy jsem pochopila, že i tyto nudné části tam musely být jinak bych knihu nepochopila :-) Konec byl příjemný a s malým nástupem do dalšího dílu.

Griotka
03.06.2013 5 z 5

Krásná knížka, nemám, co víc dodat.:)

YuukiMichiCross
18.05.2013 5 z 5

super kniha .. :-) Těšim se až si přečtu další díl

MagdalenaHalow
12.04.2013 3 z 5

Komentář obsahuje spoilery!
Vůbec se nemůžu rozhodnout, jaké hodnocení mám dát. Když jsem Pád četla poprvé, byla jsem naprosto nadšená. Když už jsem ho ale četla po třetí, začala jsem si všímat různých věcí, které mi vadí. Tak třeba nechápu, proč autorka nevysvětlila (ani v dalších dílech), proč se o Luce tak moc zajímá i Cam. Další co mi vadilo, byla na konci válka andělů. Podle mě byla zbytečná. Stejně tak i smrt Todda a Penny. Taky je divné, proč byli na jednom místě všichni andělé a vůbec se spolu (až na vyjímky) nebavili. V celku byl příběh chaotický a nevysvětlený. Po tomhle shrnutí už vím hodnocení. 3 hvězdičky, na víc to asi Pád nedotáhne.

JajaAP
04.04.2013 4 z 5

Je to sice první knížka o andělích, co jsem zatím četla, ale určitě mě děj upoutal natolik, že dám šanci dalším dílům. Jen doufám, že budou alespoň tak dobrý jako první díl. Ten jsem přečetla jedním dechem. A určitě bych tu knížku doporučila.

DariDerek
31.03.2013 5 z 5

Tak....zase kniha o nadpřirozenu, zase andělé, ale přitom podané tak, že se to nepodobá ničemu, co jsem kdy četla. Tahle kniha má spád, trochu jsem se bála, přemýšlela u té knihy a i brečela.... Má všechno, co vždy od knihy očekávám :)) A teď hurá na Muka :-))))

RouZuše =P
09.03.2013 5 z 5

nádherná knížka! :) .. doporučuju! :)

Lira
06.03.2013 5 z 5

Kniha je úžasná a přečetla jsem jí už asi pětkrát.

Kikuška1
04.03.2013 1 z 5

Tuhle knížku bych si nekoupila, ale protože si ji koupila sestra(které jsem to vymlouvala) tak jsem si ji přečetla. Když jsem četla začátek, tak jsem si řekla, že jsem se spletla,protože první tři stránky byly úžasný. Zbytek mě ale zklamal. Oproti začátku byl nudný.A ani sestra, kterou okouzlil vzhled knihy a říkala, že ji určitě bude bavit, knihu nedočetla.

ter3
24.02.2013 5 z 5

Já si myslím, že tato knížka je skvělá :) Každá knížka má své čtenáře :) Nádherná obálka, za 2 dny přečtená, četla se mi nádherně... Krásný příběh.. Těším se na další :)

Kamilajznik
11.02.2013 5 z 5

Mě se teda knížka moc líbila. Přečetla jsem jí jedním dechem a hned si šla koupit další díl.

~.Lucy.~
10.02.2013 3 z 5

Hezké.. Ale na mě to bylo až moc "sladké"... Jinak obálka byla jako jedna z mála úžasná.

Jitulisko
05.02.2013 3 z 5

Kniha byla klasický románek Luce a dva kluci... Na mě malinko přeslazené , ale ne že by zklamala uplně... Na valentýnskou náladu pro mladši idealni :)

Bet
29.01.2013 5 z 5

Moc zajímavá kniha,hezky se četla.

Enefersis
28.01.2013 2 z 5

Obálka je dokonalá. Příběh je taky úžasný, ale podle mě velmi nudně zpracovaný a navíc jsem si nedokázala oblíbit žádnou z postav. Kdyby to skončilo tak, že všichni zemřou, ani by mi to nevadilo.

kasulka
28.01.2013 4 z 5

Byla to moje první knížka o andělech...a musím říct, že se mi líbila. I Když mi to ze začátku přišlo zbytečně táhlé, ale ten konec tomu dal víc šťávy. Určitě si přečtu celou tetralogii. Je to takové oddychové romantické čtění, a to já můžu :) Doporučuji :)

veronique.ka
30.12.2012 2 z 5

Obálka krásná, nápad na příběh ještě krásnější, ale kniha je napsána naprosto příšernou formou. Celý příběh nemá hloubku, logiku, hlavní postavy jsou nesympatické.

manau
30.12.2012 5 z 5

Velmi hezka kniha, zajimavy napad a hezky napsane. moc se mi libila