Pád

Pád https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56720/bmid_pad-QJm-56720.jpg 4 1899 364

Andělé / Padlí anjeli série

Některým andělům je souzen Pád. Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé – v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý krok sledují bezpečnostní kamery, znamená Daniel pro Luce jediný světlý bod. A přestože on s ní očividně nechce mít nic společného – a dává to jasně najevo –, něco ji k němu přitahuje jako můru plamen svíčky. Luce musí zjistit, co se Daniel tak zoufale snaží utajit... i kdyby ji to mělo zabít.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Fallen , 2009

danca044
16.12.2012 3 z 5

Čekala jsem něco víc. Přečetla jsem všechny čtyři díly a že by ve mně zanechaly nějaký dobrý dojem, to se říci nedá. Lauren Kate se nezařadila mezi mé oblíbené spisovatelky.
Hlavní hrdinka mi byla od začátku nesympatická a pořád jsem čekala, kdy se v příběhu konečně objeví něco nečekaného. Nebyly to tam žádné zvraty, ani napětí.

Kelíns
06.12.2012 1 z 5

Obal je nádherný ten mě na knize od začátku zaujal. Bohužel mě moc zklamal obsah, všechno bylo tak slátané. A přiznám se, že jsem často odhadla co přijde. Hlavní hrdinka mi je naprosto nesympatická. Jediné co mě překvapilo bylo, když se ukázalo, že knihovnice je záporná. Ale když se snažila Luce zabít musela jsem se tomu smát. Buď to autorka napsala pouze pro peníze nebo zkrátka neumí psát!

Kate.S
02.12.2012 4 z 5

Obaly jsou úžasné. To bylo první, čeho jsem si u knížky četla. Jinak vnitřek knihy je taktéž úžasný. Mě se moc líbila a knížku jsem slupla ani ne za dva dny. Oblíbila jsem si postavu Luce a samozřejmě Daniela, ale i ten mi občas lezl krkem.

Majulinek
20.11.2012 5 z 5

Tuto knihu jsem si přečetla ze zvědavosti, nečetla jsem anotaci, takže jsem nevěděla, o čem tato kniha je a co mě čeká. Můžu říct, že je to zajímavě zvolené téma, ale nejvíc napínavé to bylo na konci, ale jsem zvědavá na druhý díl :)

Nikka07
04.11.2012 4 z 5

Tuto knížku jsem četla asi 3krát. Pořád mě baví :D. Kniha je ze začátku taková hm... obyčejná, ale ke konci to začne být napínavější a skončí to otevřeným koncem, což nenávidím, ale díky tomu že už jsem měla koupenou i druhou část, s chutí jsem se do ní pustila. Zkrátka: romantická fantasy knížka, a to je, alespoň pro mě, vražedná kombinace. Takže doporučuji :D

Eryl
30.10.2012 4 z 5

Ke knížce jsem se dostala přes kamarádku, která chtěla vědět můj názor. Vůbec se mi do toho ze začátku nechtělo, když jsem si přečetla o čem je děj, ale pro blaho vesmíru a kamarádky jsem se do toho pustila. Jak jsem očekávala. Hrůza, chaotický styl psaní a i když pominu záměry postav, některé pasáže vůbec nedávaly smysl. To se naštěstí zlepšilo přibližně v polovině a začlo mě to i celkem bavit. Ovšem největší překvapení čekalo na konci, kdy jsem se konečně (uf!) prokousala k jádru pudla a pochopila celý děj knížky. Byla jsem opravdu příjemně překvapená a hlavně zaskočená. Úplně to zvrátilo celý můj pohled na knihu a už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Někdy se hold vyplatí vydržet až do konce :)

Guenevra
28.10.2012 4 z 5

Až v průběhu čtení mi docvaklo, že kniha je určena zřejmě poněkud mladším čtenářkám než jsem já. V pubertě by mě ten příběh nadchnul, teď už je to o kapku horší, ale nápad to je určitě zajímavý. A když už jsem se do toho dala, tak si přečtu i další díly :)

lakme
26.10.2012 4 z 5

příjemná oddechovka pro dlouhé cesty vlakem

Kristie-Sophi
21.09.2012 5 z 5

Ze začátku mě to celkem nudilo, ale od půlky jsem se nemohla odtrhnout :)
Kateová vymyslela skvělý příběh, ale po přečtení knihy se mi hlavou hemžila jedna otázka za druhou - a nedostávaly se mi odpověďi, tak doufám, že je v druhém díle naleznu :)

ajtynka
18.09.2012

Skvělá knižka, skvělý děj, který je ze začátku těžkopochopitelný, ale nevadí, protože se veškeré záhady postupně odhalují a vysvětlují. Nápinavé..romantické no prostě úžasné

Aní*
29.08.2012 5 z 5

Název skvělý, obálka skvělá, děj skvělý, ale jak je to psané se mi moc nelíbí.. U takových knížek se mi tohle právě nelíbí:(

kokoa
20.08.2012 3 z 5

Tato kniha mě zaujala obálkou i názvem a i dějem. chtěla bych si přečíst i 2 i 3 díl... Jenže to vypravění nebo prostě jak je to poddané se mi nelíbí jak je to napsané
ale chtěla bych vědět jak to skončí

Eneo
30.07.2012 3 z 5

Ani půl roku po dočtení si nejsem jistá, jaký mám na knížku názor. Příběh docela poutavý, ale na můj vkus až moc sentimentální. Konec mě bohužel od čtení dalších dílů odradil.

ValKing
23.07.2012 2 z 5

Pro mě tedy jedna z nejhorších fantasy s romantickým podtextem. Téměř od začátku jsem nechápala o co vlastně jde, čekala jsem, že na konci nebo v průběhu bude většina vysvětlena, ale světě div se, nestalo se tak. O.o Záhady v knížce jsou sice fajn, ale jen pokud jsou taky někdy objasněné.

Nause
12.07.2012 2 z 5

Námět bych řekla celkem dobrý, andělé, to tu ještě moc nebylo. Obálka je také velmi poutavá, ale jinak? Začátek byl slibný, střípek minulosti, avšak potom - nevysvětlitelná smrt, která jí odsoudí na internátní školu, kde jim vlastně nikomu neřeknou, co je zakázané, a je tam nevyslyšená hrozba "červených." Holka o kterou stojí na začátku milý kluk, který se ke konci tak změní ale ona místo toho chce jiného, který o ní zjevně nestojí ale ve skutečnosti stojí, SPOILER: děj se moc nehýbe až na další neobjasněnou smrt Todda v knihovně, stíny, které tam prostě jsou a další věci. Příjde mi to trochu moc přitažené za vlasy a celkově neobjasněné.

Lenny33
10.07.2012 1 z 5

Nechala jsem se zlákat obálkou a to byla chyba. Kniha totiž nestojí za nic. Jediné co mě tak trochu zaujalo byly některé vedlejší postavy, ovšem to je tak všechno. Děj chaotický, nezáživný a pochybuji, že to v dalších dílech bude lepší - nehodlám to zjišťovat. O hl. postavách se ani nezmiňuji. Tu 1* dávám jen a jen za tu obálku, která je prostě úžasná. :)

Charley
03.07.2012 4 z 5

Vybrala jsem si tuhle knihu jen jako oddechovku, ale byla jsem mile překvapená. V poslední době už nemám chuť číst takový druh knih, jelikož jsou úplně všude, ale tahle byla opravdu zajímavá. Žádné zbytečné popisy. Líbila se mi i změna v chování Gabbe :) No nezbývá mi nic jiného než si přečíst další díl :)

zdenulii
26.06.2012 5 z 5

Tato kniha se mi velmi líbila. Moje první o andělech. Přečetla jsem ji během dvou dnů. Bavila mě víc než druhý díl Muka.

Kikušák
10.06.2012 5 z 5

Tak tahle kniha mě moc nenadchnula...spíš až druhý díl, tam se konečně něco dělo:)

ajkin
05.06.2012

Dobrá knížka, ale mě přijde že hlavní hrdinka si pořád na něco stěžuje....