Pád

Pád https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56720/bmid_pad-QJm-56720.jpg 4 1899 364

Andělé / Padlí anjeli série

Některým andělům je souzen Pád. Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé – v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý krok sledují bezpečnostní kamery, znamená Daniel pro Luce jediný světlý bod. A přestože on s ní očividně nechce mít nic společného – a dává to jasně najevo –, něco ji k němu přitahuje jako můru plamen svíčky. Luce musí zjistit, co se Daniel tak zoufale snaží utajit... i kdyby ji to mělo zabít.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Fallen , 2009

NicolettaViolet
27.03.2014

Tato kniha mne již od začátku velice překvapovala. Bylo až nevídané, jak jsem se dokázala nádherně vcítit do situací, které autorka v knize popisovala. Ve své podstatě jsem se i s hlavní postavou ztotožňovala, což mne mile překvapilo. Tuto knihu a další zbylé díly mohu jen doporučit. :-)

ghostly
17.03.2014 3 z 5

Tato kniha mě ze začátku docela nudila a trvalo mi dlouho než jsem se do ní ponořila... Ale pak to stálo za to!!! Vážně moc pěkný příběh... Prostě se člověk nesmí nechat odradit začátkem :)) A stydím se za to že to musím říct i když se říka "Nesuď knihu podle obalu!" opravdu mě tím obalem zaujala :))))

Ree.
15.03.2014 3 z 5

Nebylo to špatný. Mám docela ráda knihy o andělech, ale že bych měla potřebu si kupovat další díl to asi zrovna ne. Až na ně jednou přijde řada, možná zakoupím, ale zas tak mě to nedostalo. =)

Marthas
08.03.2014 3 z 5

U nás rozhodně nejčtenější kniha, bez rezervace jsem na ni čekala dva a půl roku od vydání ale bohužel...
Nedá se říct, že by mně kniha zklamala, to rozhodně ne!!! Jen mě nezaujala natolik, abych si z ní něco pamatovala!!:)

claryssa
28.02.2014 5 z 5

Upřímně, ikdyž jsem hodně ujetá na anděle, atd.. nebýt obálky, té knížky bych si nevšimla..,))
Ale ani trochu nelituju toho že sem si ji přečetla.. Hvězdiček plný počet, co dodat? Úžasně napsaný, děj trošku ošemetný a začáteční kapitola.. ta mi hlavou vrtala celý 1. i 2. díl!:DDDDD Pak jsem se k ní dostala ve trojce a říkám si: Joooooo, mám toooo!xDDD A Arr, bože jak já sem ji milovala!:'DDDDD Naprosto úžasná knížky, všechny díly..!:'33333 Musím to číst znova!:')))

monnika88
11.02.2014 4 z 5

První díl knihy se mi líbil...mám doma i další díly, ale ještě jsem se k nim nedostala. Tak doufám, že mě nezklamou.

Mikeira
10.02.2014 3 z 5

Zajímavý nápad, spousta romantiky, pěkná obálka, styl psaní má sice svoje mouchy, ale přečtu si další díly, protože chci znát osud hlavních hrdinů... Pro holky na odreagování doporučuju :)

Sapphire
05.02.2014 4 z 5

Ze začátku mě knížka docela nudila..ale pak! Opravdu krásný příběh plný zvratů! už se těším na další díl :)

Megi67
05.02.2014 5 z 5

Kniha se mi opravdu moc líbila. Jedna z mých nejoblíbenějších sérií. Opravdu super.

angelbooks
17.01.2014 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, není to teda jedna z nich co mají velké zápletky takže je jednoduchá a krásně čtivá. Hrozně mě překvapil Cam ale líbily se mi tam vlastně všechny postavy až na Molly, tu prostě nemůžu vystát :D nikdy :D, ale je super že v té knize mám svoje oblíbené i neoblíbené postavy.
Knihu doporučuji k čtení o víkendu ( pokud si najdete čas ) a pokud jste jako já tak se vám to bude líbit že dáte i 5 hvězdiček :)))
akorát smůla že druhý díl budu číst až po polovině února :/ no nic kdo si počká ten se dočká :))) ale rozhodně se na druhý díl těším.

Terry.89
08.01.2014 2 z 5

Všemi opěvovaný první díl ze série Andělé, který je považována za jeden ze současných bestsellerů ve světe fantasy knih, mě osobně nijak nezaujala. Kniha je velmi populární jak u čtenářů tak u kritiků a dokonce by se podle ní snad měl natočit film.
Mě osobně kniha nijak nenadchla, přišla mi i celkem nudná. .Pokud se mi do ruky dostanou knihy ve formě e-booku nebo opravdu levně, je tu šance, že bych si je někdy v budoucnu přečetla. Ala dalším přírůstkem mé knihovny se asi opravdu nestanou.

Daenerys.Tar
05.01.2014 3 z 5

Je to takové oddychové nenáročné čtení. Děj mě příliš nezaujal a ze začátku se dost táhnul, nakonec to bylo ale celkem napínavé. Kdyby mi bylo o pár let míń asi bych byla více nadšená, je to takový román pro dívky. Kdybych celou sérii nedostala jako dárek asi bych se do dalších dílů nepouštěla, takhle se tím budu muset nějak prokousat.

Mauin
28.12.2013 5 z 5

Tato knížka ve mě vzbudila velký zájem. Podle mě je tato knížka pro lidi, kterým se líbí tajemství, nadpřirozené síly a dalších. Prostě se mi líbí, a doporučila bych ji :)

Desire_Lydon
22.12.2013 1 z 5

Uff, konečně jsem jí dočetla. Měla jsem co dělat, abych tuto knihu vůbec dočetla. Neskutečně se vlekla už od začátku. Nezajímavý způsob vyprávění, jako by to psal malý školák. Příběh zrovna originalitou neoplývá. Kdyby tam byli místo andělů upíři, řekla bych, že autorka okopírovala Stmívání (a to nemám tendenci srovnávat Stmívání s čímkoliv, jako někteří lidé...). Postavy ploché jako prkno, zejména Luce. Daniel mě taky příliš nezaujal. Asi nejsem na dokonalé týpky. Oblíbila jsem si jenom Penn. Celý příběh je dost povrchní, postrádá jakoukoliv hloubku (alespoň mi to tak přišlo). Navíc se tam vyskytovalo spoustu nedořešených a nelogických věcí. Bazén v kostele? O to víc vypadal příběh směšněji a nereálněji (i na fantasy). Do dalších dílů už se pouštět nebudu.

Ivy
21.12.2013 4 z 5

Po delší době si pamatuju hlavní postavy a to jak to všechno bylo hezky promyšlené a do sebe to zapadalo. Pár, který se zamilovává a odvrací od sebe spousty let - je to originální. Prvních pár kapitol se nic moc nedělo a vrcholí to až koncem knihy, kdy všechno to podstatnější je až v další knize.

TerkaM
14.12.2013 5 z 5

Kniha se mi líbila a určitě se k ní ještě vrátím, protože jsem ji četla před delší dobou a vlastně si už nevzpomínám, o čem byl děj, ale vím, že se mi líbila. :) A že jsem tehdy v knihovně nenašla další díly... a už jsem se poučila - když čtu nějakou sérii, je lepší si knihy koupit rovnou všechny nebo si v knihovně ty díly zajistit. :)

Nikolarka
10.12.2013 4 z 5

Ze začátku nudné, trošku ufňukané, ale děj se mi líbil - i když se to mohlo urychlit. Dvojku si rozhodně přečtu, protože ačkoli první větě jsem zvědavá, jak to dopadne.... ♥♥♥ Daniel ♥♥♥

AjťačkaTýnka
09.12.2013 1 z 5

moc mě to nezaujalo.. pořád se ten děj vleče...

Iryss
29.11.2013 5 z 5

Od samého začátku jsem četla a četla :)) knížka je moc pěkná a další díly totéž.Tuhle knížku mi dal přítel mé sestry k narozeninám a hned jak jsem jí dočetla jsem si šla koupit ostatní díly.Nečekala jsem to, ale od té doby miluji knížky a několikrát mi je i sebrali učitelé ve škole (ASI JIM VADILO, ŽE SI ČTU) :D jinak se čtením v hodinách jsem pro jistotu skončila a raději si zalezu do postele a čtu si :)

Elvire Fogharty
25.11.2013 4 z 5

Na začátku mě to dost nudilo a pořád jsem čekala na nějaké to velké dobrodružství. Škoda, že přišlo až na konci.
Přesto knížka se moc hezky četla, to popřít nemůžu. SPOILER ----- A musím napsat, že mě dost zklamalo -i překvapilo- že slečna Sophie chce zabít Luce pro záchranu Daniela.------ Taky mě naprosto uchvátila obálka i název knihy, který zněl dost tajemně. :-D