Muka

Muka https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56721/bmid_muka-4lY-56721.jpg 4 1219 147

Andělé / Padlí anjeli série

Nebezpečné, vzrušující a tajemné romantické dobrodružství Padlých andělů pokračuje v knize Muka. Druhou část série, ve které láska nikdy neumírá, napsala opět Lauren Kateová. Luce prožívá peklo na zemi. Trvalo dlouho, než našla svou pravou lásku, padlého anděla Daniela. Ten teď tvrdí, že ji musí opustit. Jeho úkolem je jít a bojovat proti Vyhnancům, nesmrtelným, kteří Luce usilují o život. Daniel ji ukryje ve škole na skalnatém kalifornském pobřeží. Jejími spolužáky jsou nezvykle nadaní studenti – Nefilim, potomci padlých andělů a lidí. A Daniel odchází hledat nesmrtelné… Luce se ve škole konečně dozví, co jsou ony záhadné stíny, které vídá od dětství, a jak může s jejich pomocí nahlédnout do minulých životů. Ale čím více se rozšiřují její znalosti, tím víc podezřívá Daniela, že jí neprozradil všechno. Něco skrývá, něco nebezpečného. A co když jí lhal o minulosti? Luce začne mít podezření, že ve skutečnosti je její osud jiný. Předurčeným vyvoleným nemusí být právě Daniel.... celý text

Literatura světová Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Torment , 2010

Kamilajznik
19.02.2013 5 z 5

Tak i druhý díl se mi moc líbil a hned se jdu vrhnout na třetí. Akorát mi v tomto díle trochu vadila Luce a její nedůvěra v Daniela. No snad se to v dalším pokračování změní....

kasulka
14.02.2013 4 z 5

Druhý díl byl zajímavější a čtivější než první, aspoň pro mě. Těším se až si přečtu ty zbývající dva a konečně se dozvím, co se to tam vlastně děje :) Nevím, ale začíná mi být sympatičtější Miles než Daniel, ale to jen, co se týče tohoto dílu. Třeba se ty postavy ještě nějak vybarví.

SPOILER: Jo a to, že ten expřítel od Shelby bude nějakej padouch mě napadlo už ze začátku, jak se zmínila o tom, že se pořád na Luce ptá... :)

Jinak fakt oddechové čtení a doporučuji.

Bet
04.02.2013 4 z 5

Moc pěkná knížka. Napínavá až do konce. Pořád se tam něco děje . Prostě je super super ;o)

manau
01.01.2013 5 z 5

Nádherná knížka. Souhlasím s Majulinek že tento dil byl mozna trochu poutavější. Líbilo se mi, že na rozdíl od nekterých jiných knížek se moc nedalo predvidat co přijde. Například ten konec... to jsem vůbec nečekala... =D takže musím říct že velmi hezka a puotava knižka.

Majulinek
28.12.2012 5 z 5

Taky jsem toho mínění, že Muka byla lepší než Pád. Ale četlo se to velmi dobře, velmi to zpříjemnilo volný čas.

danca044
16.12.2012 2 z 5

Tak tohle byl ze všech dílů asi ten nejslabší. Ano, zase jsem čekala že se konečně něco stane. Bohužel se ukázalo, že autorka mě zřejmě nikdy ničím nepřekvapí.
Nejvíce mi asi vadí to, jak Luce pořád mluví jenom o Danielovi. Nic jiného ji nezajímá. Co to má sakra být? Jak někdo jako ona může být někomu sympatický?

Kelíns
06.12.2012 1 z 5

Obálka je opět krásná to musím uznat. Ale ten děj to je prostě děs. Přečetla jsem si to jen protože mě zajímalo jestli to nebude o něco lepší, ale nebylo. Byly chvíle kdy jsem si říkala: "No tak už jen pár stránek a budeš u konce..". A to by se u knížek nemělo dít.

Kate.S
02.12.2012 4 z 5

Druhý díl Andělů byl stejně napínavý jako první. Akorát zde bylo více zklamání a nejistoty, kterou jsem vycítila v každé kapitole. Sice mi její čtení trvalo déle než první, ale i přes to se mi kniha velice líbila o obálce nemluvě:)

Eryl
02.12.2012 4 z 5

Rozhodně lepší než druhý díl. Kniha opět postupně nabírá na síle a na konci vyvrcholí. Jediné, co mě trochu zklamalo je nesrozumitelný vztah mezi hlavní postavou a jejím protějškem. SPOILER: Nesmírně se milují a během pár vteřin se všechno zhroutí a dokonce několikrát. No doufejme, že se to zlepší :)

Nikka07
04.11.2012

V druhé části jsem konečně více méně dostala odpověď na mé otázky, stejně se tvořily další a další. Ale stejně. Průběh knížky dobrý. Luciino chování mě někdy vážně štvalo, stejně jako ten konec a nechal na vážkách. Nu což. Pěkné :D

Guenevra
28.10.2012 3 z 5

Po prvním díle celkem zklamání. Já nevím, ale pokud už píšu o nehynoucí lásce, tak proč je to plné nedorozumění, komunikačních problémů apod. Navíc, hlavní hrdinku bych za její chování občas prohodila oknem :D

Kristie-Sophi
30.09.2012 4 z 5

Uff, ze začátku super, pak jak se Luce dostala do té akademie a Daniel vždycky přišel - pohádali se - odešel, tak to mě moc nebavilo, ke konci se to rozjelo, ale autorka to utla v celkem napínavé chvíli :(
Škoda, Kateová to mohla v tom druhém díle více rozvinout např. proč vůbec byli ti andělé ve škole Meče&kříze atd...
I mě to štvalo, že jí Daniel nechtěl pořád nic říkat!!!
Ale jinak bylo čtení fajn :)

ajtynka
18.09.2012

Díl od dílu lepší, jen jěště dost chaotické a málo vysvětlivek k Danielovo a Luci spolešné minulosti a osudu...nebaví mě už sakra, ale čekat až se vše dozvím...

ValKing
23.07.2012 1 z 5

Opět jsem nepochopila, o co jde, navíc mě to ukrutně nebavilo, znova a znova se umíralo v pekelném ohni, spousta zmatku... Ale možná, že jsem díky prvnímu dílu zaujatá, každopádně tuto sérii vzdávám.

zdenulii
26.06.2012 4 z 5

Moc dobrá, příběh se rozvinul, postavy jsou skvělé, ale stejně se mi první díl líbil více, což jsem asi jediná:D

Kikušák
12.06.2012 5 z 5

první díl mě nadchnul a tak to pokračuje i druhým dílem.

Maragad
01.06.2012 5 z 5

Líbil se mi už i první díl, ale tenhle byl ještě mnohem lepší a některým situacím jsem se opravdu zasmála :-)..

Lenka 13
10.04.2012 4 z 5

Druhý díl se mi také moc líbil,těším se na Vytržení.

trynitrix
28.03.2012 4 z 5

Mno konečně tohle bylo o 90% lepší šálek čaje než první díl. Svým způsobem už trochu i Luce přemýšlela na tím co se děje a nevypadala jako schizofrenička jak působila v prvním díle :-D. A i postavy se mi líbily Shelby a Miles prostě pecka ty dva :-) Jen mě zklamal Daniel nevím dělal tam ze sebe akorát debila v celým díle :-D Mno sem zvědavá na třetí díl jak to teda všechno bude :-)

mis22
25.03.2012 4 z 5

Moc pěkný díl. Končí to ale tak zajímavě, že se nemůžu dočkat dalšího dílu:D. Jsem zvědavá, jak se to ještě vybarví.