Alfa samec

Alfa samec https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367763/bmid_alfa-samec-sz3-367763.jpg 4 1238 250

Tu noc, kdy Emerie poprvé potkala Drewa, myslela si, že se vloupal do její nové kanceláře na Park Avenue. Než stihla zavolat 911, ukázalo se, že tenhle arogantní a pekelně pohledný chlapík je skutečným majitelem kanceláře a ona jen naletěla podvodníkovi. Drew nečekal, že se bude po návratu z dovolené dohadovat s touhle temperamentní mladou ženou. Taky nečekal, že ji nebude moct dostat z hlavy. Zvlášť potom, co dovolil, aby v jeho kanceláři zůstala, než si najde něco jiného. Jak se velmi rychle ukazuje, ti dva by nemohli být rozdílnější. Zatímco Emerie zachraňuje lidem manželství, Drew je namyšlený lamač srdcí. Zatímco ona je zamilovaná do jiného, on se neplánuje zamilovat nikdy. To jediné, co je spojuje, je prostor jedné kanceláře a odzbrojující přitažlivost, která sílí každým dnem…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (ČR)

Egomaniac , 2017

Lexie321
15.04.2022 4 z 5

Hoci viem, že by sa nemalo súdiť knihu podľa obalu, zo začiatku ma naozaj kniha odradzala prave preto. Veľmi mi obal pripomenul 50 odtieňov na, čo mam do dnes PTSD. Som ale rada, že som sa nenechala odradiť a knihu som prečítala. Napisana bola dobre, ľahko a rýchlo sa čítala. Bola maximálne úsmevna a vtipná čo je štýl písania, ktorý mne osobne vždy sadne. Drew bol ako postava trochu viac drsný, ale práve take postavy vedia najviac zabaviť lebo robia veci, čo by si iny netrufli čím pobavia. Emerie bola zase zlatíčko a jej počiatočná neopätovná laska k Baldwinovi ju urobila o to viac ľudskou a realnou aspoň v mojich očiach. Okrem romanticky, priateľstvo medzi Romanom a Drewom bolo milé a zábavné. A celá záležitosť s Beckom bola zaujímavá na čítanie. Pre milovníkov romantických príbehov s trochou erotiky určite odporúčam.

Pasadenka
08.04.2022 4 z 5

Alfa samec byl opravdový samec. :D Tento pár se k sobě dokonale hodil a milostné tango, které tančili bylo skvělé. Kombinace mizantropického rozvodového právníka a vztahové psycholožky se snoubila v moc hezké dialogy a opravdu živočišný sex. Zvrat ke konci Vi hezky vybudovala a působil celkem přirozeně, co bylo po několika předchozích knížkách moc osvěžující. Je to tak sedmá knížka a pořád mě to baví. :)

MAU256
03.04.2022 5 z 5

Když jsem si přečetla na obálce "erotický román" začínala jsem mí strach, že to bude jen o sexu. Ale knížka mne nadchla, toho sexu tam sice bylo dostatek, ale i také něco víc. Drew byl prostě ALFA SAMEC a Emerie, byla pro něj jak stvořená, díky bohu, že si to uvědomil, sice trochu později než bylo zdrávo, ale někdy to tak prostě chodí.

"Emerie Roseová, od chvíle, kdy ses mi vloupala do kanceláře, zdemolovala ji a ukázala mi svoji prdelku, mi vždy připadalo, že mi něco chybí, když nejsi u mě. Jsi barvou v mém černobílém světě. Než jsem tě potkal, nechápal jsem, proč mi to s nikým jiným nevyšlo. Ale teď už tomu rozumím, bylo to proto, že jsi to nebyla ty. Tak mi, prosím tě, řekni, že si mě vezmeš, protože už jsi mi dala všechno ostatní. To poslední, co mi v životě chybí, jsi ty s mým příjmením."

Knížku mohu jen doporučit, už se těším na další od této autorky.

Nika151
31.03.2022 5 z 5

U autorky nelze šlápnout vedle, zatím jsem nezažila velký výkyv a u této knížky tomu není jinak. Řeší se především začínající vztah mezi Drewem a Emerie, nejsou zde žádné vedlejší linky, trochu pohledu do minulosti Drewa. Vtipné, svěží, erotické. Odpočinkové čtení na pár dní dá aspoň trochu pocítit to, jaké je být s Alfa samcem..

Dela90
25.03.2022 5 z 5

Když se řekne Vi Keeland automaticky si každý vybaví eroťárnu. Jenže u Vi Keeland je to sázka na jistotu, že dostane knížku, která Vás chytne za srdce, vtáhne do děje, který má smysl. Není to jen přeslazená pohádka. Je to realita. A tohle opravdu byla. Drew se mi líbil už od začátku, sice byl arogantní, sprostýma slovy moc nešetřil, byl prostě svůj. Postupem knížky ho začnete poznávat víc a víc - miluju autorčinu retrospektivu do minulosti, kdy vlastně pomalu zjišťujete, proč se stal tím kým je dnes. Podle mě byl úžasný člověk a chlap. To, jak staral o všechny kolem, konkrétně o Em a Becka. Bohužel, je to tak pravdivé. Jak Vás jedna události v minulosti může poznamenat na celý život. O to víc, jsem jim fandila, to jak to mezi nimi jiskřilo, to jak jim opadávaly zdi okolo srdce, to jak jim to spolu slušelo. Ano, tady jsem té romantické lince, prostě věřila - mělo to šťávu, příběh, který měl hlavu a patu, boží erotické scény, které prostě do takového knihy patří. Tahle knížka se mi prostě trefila do noty, byla to bomba! A doporučuji ji všem, kteří si chtějí odpočinout, ale zároveň chtějí kvalitní příběh se špetkou erotiky.

“Rodičovství je volba, ne právo.”

“Takže mi opravdu dovolíš, aby do tvého života vnesla více barev? To už jsi přece udělala. Jsi rudá v mém černobílém světě.”

“Když lidé někoho milují, tak ho neopouští, ale drží při sobě navždycky.”

Sarkak94
25.03.2022 5 z 5

Upřímně mě od přečtení docela odrazovala obálka knihy
Ale nakonec jsem ráda, že jsem se do ní pustila. Knihu jsem přečetla jedním dechem, dokonce mě vytáhla ze čtecí krize. Je to skvělá, jednoduchá oddechovka, u které opravdu vypnete. Příběh byl naprosto čtivý, zajímavý a opět jsem tu dost nasmála.
Celkově seznámení hlavních hrdinů bylo originální a dost i vtipné :D Mezi hlavními hrdiny to nádherně jiskří. Líbilo se mi střídání kapitol z pohledu hlavních hrdinů, kde byly ještě kapitoly z Drewovi minulosti. Trošku jsem doufala v to, že Drewova ex to víc zamotá, ale i tak to byla zajímavá zápletka.
Sprostým slovníkem se tady moc nešetří, ale za mě to tam pasovalo a bylo to i celkem vkusné. Přeci jenom je to erotický román.

Turquoise
17.02.2022 5 z 5

Ta Drewova arogance a jeho starostlivost byly dokonale vyvážené. Moc se mi líbily ty střípky z minulosti, díky kterým jsem skvěle pochopila, proč se chová tak, jak se chová. Úplně jsem si ho zamilovala a Em taky. Dokonale se mi k sobě hodili.

rampapa
12.02.2022 5 z 5

No tak tohle bylo boží....miluju tuhle knížku. Skvělý sexy příběh s božím Drewem. Emerii byla naprosto úžasná. Knížka přečtená ani ne za tři hodinky. Miluju tenhle žánr knih. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

uminaa
01.02.2022 4 z 5

Je úplne jedno, koľkokrát som túto knihu čítala, moje pocity z nej sa nemenia :) Ide o naozaj dobrý príbeh, pri ktorom sa zasmejem, aj nejakú tú slzičku zotriem z líca... a ani moja chuť Alexu vyťahať poriadne za vlasy sa nezmiernila, pretože rodič, ktorý z akéhokoľvek dôvodu dokáže svoje dieťa zneužiť k citovému vydieraniu (v tomto prípade kvôli peniazom), je u mňa totálny úbožiak.
Nakoniec však všetko dobre dopadlo a to je hlavné

Artep071
25.01.2022 5 z 5

No to bylo parádní .... juuuuu skvělý příběh, vtipný , milý, sexy a pěkně gradoval až do samozřejmě pohádkového finále... Mezi hlavními hrdiny to jiskřilo a jejich vtipné přestřelky mě opravdu dohnaly k hlasitému smíchu... Peprnější výrazy Drewa mě v tomto případě překvapivě sedli a vlastně to bylo místy docela rajcovní :) xi xi

Tohle se povedlo Ví ! :)

Michelleee
26.12.2021 5 z 5

Skvělý, vtipný, oddechový příběh. Romantický i vášnivý. Prostě právník s psycholožkou.

ctuvnoci
20.12.2021 5 z 5

Romantická oddechovka, ale čtivá, s nápadem, bez nereálných pitomostí, erotiky nijak přehnaně a trapně, dobře jsem se bavila.

martina1797
03.12.2021 5 z 5

Za mě výborná oddechovka v předvánočním šílenství. Prostě taková milá romantika s dobrým koncem. Mně se líbila.

Jita160
27.11.2021 5 z 5

Kdo máte načteno od této autorky tak víte že to bude příjemná romantická oddechová pohádka. A kdo jí ještě nezkusil tak se určitě pustě do čtení. Drew rozvodový právník a Emerie trhla psycholožka ktera naopak radí jak ve vztahu pokračovat a řešit problémy. Dva naprosto odlišní lidé, kterým bylo souzeno sdílet společnou kancelář.
Krásný příběh, který měl šťávu...moc jsem se bavila
Konec jako vždy pro nás holky srdcervoucí :-D:-D:-D

Vendulik
06.11.2021 2 z 5

Kniha mě moc neoslovila. Zatím nejslabší knihy této autorky. Začátek příběhu je velice nudný. Prostředek knihy je malinko lepší ale konec ten to zabil úplně.

avalonek
05.11.2021 4 z 5

Ale jo,tohle bylo zatím asi nejlepší,co jsem od autorky četla..Takže je někdy dobré dát znovu šanci něčemu

petraj30
03.11.2021 4 z 5

Začátek byl jen o velice milé, zato o velice naivní dívce. To je ve všech erotických románech stejné (ale pochybuji, že jsou všechny holky tak naivní). Skoro do půlky se nic zásadního nedělo a já jsem si začínala říkat "proč tak vysoké hodnocení?" Naštěstí ta druhá půlka nabrala na obrátkách i s hořkosladkým nádechem. Ten konec jsem čekala, ale to asi každý. Bylo to rozhodně pěkné a vtipné čtení, ale ničím mě to nepřekvapilo, protože jsem na něco podobného již narazila.

Koudynka
30.10.2021 4 z 5

Zatím ze všech málo knih co jsem od autorek četla, je tahle slabší. Asi málo drama nebo nevím. Takže doufám že v další knize to bude napínavější. Ale každopádně je to příjemné čtení když chce člověk vypnout.

Siwan
28.10.2021 3 z 5

Zjistila jsem, že už jsem to četla, když jsem si přečetla obsah. Ale asi mě to moc nebavilo, protože si vůbec nepamatuju jak to dopadlo (samozřejmě, že dobře). Vybavují se mi ty citáty, které si psala Emerie na tabulku a že je Drew vtipně přetvářel. Takže asi dobrý, ale nic co bych si zapamatovala.

knihomolka_eli
24.10.2021 4 z 5

Kniha Egomaniak je príbehom psychologičky Emerie, ktorá sa venuje manželským poradniam a rozvodového právnika Drewa. Ich zoznámenie bolo veľmi vtipné od toho, ako Emerie padla sukňa až po to, ako sa ručne stručne chcela vysporiadať s vlamačom. Počas celého príbehu sa mi páčilo ich vzájomné doťahovanie. Boli absolútnymi protikladmi, už len z toho hľadiska, že kým sa Emerie naozaj snažila dávať ľudí dokopy a pomáhať im riešiť nezhody, Drew na dlhodobé vzťahy, vernosť a pod. neveril. Citáty, ktoré si pre svojich klientov na bielu tabuľku zapisovala Emerie boli naozaj veľmi pekné, no vždy som sa tešila ako ich vtipne ,,poprerába" Drew.
Ako každá kniha od autorky, aj táto niesla niekoľko posolstiev. Niektoré boli ukryté v citátoch, ktoré písala Emerie, mňa najviac oslovil tento: ,,Keď sfúkneme sviecu inému, naša nebude žiariť jasnejšie. Dnes pomôžem žiariť svojej polovičke tým, že..."
Ďalším posolstvom bola aj téma rodičovstva. Stotožňujem sa s tým, že rodič nie je ten, kto dieťa len splodí, ale ten, kto ho vychováva a nadovšetko ľúbi. Aj táto téma spájala Emerie a Drewa, keďže sa týkala oboch, i keď každý to zažil z opačnej strany. Drewov kamarát Roman mi tiež veľmi sadol, škoda, že nemal v knižke väčší priestor, no bol to muž so srdcom na správnom mieste. Pri Drewovej bývalej manželke sa mi rozum zastavoval...ona bola stelesnenie vypočítavosti a riadne pokriveného charakteru. Záver bol dojímavý, ako pri každej autorkinej knihe. Pre mňa bola kniha peknou romantickou oddychovkou.