Tajemství

Tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/298228/mid_after-tajemstvi-R0Y-298228.jpg 4 1259 174

After série

Tessa a Hardin jeden bez druhého nedokážou existovat. A zároveň nejsou schopní žít spolu. Poté co Tessa potkala po celých devíti letech svého otce, všechno se v ní svíjí a přehodnocuje své dosavadní vztahy k blízkým. Přestože Richard pije a stal se z něj bezdomovec, chce se s ním Tessa sblížit a lépe ho poznat.

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Yoli (ČR)

After We Fell , 2014

Petraj365
17.06.2020 5 z 5

Prostě úžasný knížky. Hned se jdu vrhnout na další díl

ElikaS
29.05.2020 5 z 5

I třetí díl jsem si užila, i když občas mi přišlo, že se některé situace jakoby opakují a knížka je zbytečně natahovaná,

Vendula0808
12.05.2020 3 z 5

Pekne se mi cetla.. "Holcici cteni " :)

Maruk
22.04.2020 4 z 5

Za sebe musím říct, že třetí díl je snad nejlepší. Je tak na stejné úrovni jako čtvrtý díl. Hodně čtivé, scény se často mění (takže ne jako v prvním dílu kolej, párty, kolej...) Tento díl jsem si vážně zamilovala. A myslím, že i díky němu mám chuť si knihy přečíst znovu.

LadyAlena
19.04.2020 4 z 5

cca od strany 280 zjistíte, že to má smysl dočíst :-)

knihomolka78
07.04.2020 4 z 5

Když jsem dočetla druhý díl, sáhla jsem po třetím jen z nudy a taky trochu proto, že nemám ráda, když začnu nějakou sérii číst a pak ji nedočtu (i když i to se občas bohužel stává).
Nicméně tohle byl asi nejzajímavější a nejakčnější díl série, plný zvratů, konečně se dělo i něco jiného, než jen sex a hádky. Hrdinové konečně začínají trochu dospívat.

Pralinka1910
04.04.2020 4 z 5

Vzájemný vztah hlavních hrdinu se začíná konečně vylepšovat a navíc není nouze o prekvapeni. Autorka chytila před závěrečným dílem druhy dech.

domihruzkova
20.03.2020 4 z 5

Asi zatím nejzajímavější a nejakčnější díl série, konečně se děje i něco jiného, než jen sex a hádky.

Nicolka77
19.03.2020 5 z 5

Zatím asi nejlepší ž dílu, plný zvratů. Ten konec to jsem fakt jako nečekala!!Velke prekvapeni! Docela mě překvapuje jak se to v knize stále zamotava.
Ale je pravda, že v knížce se mi líbí jak se Hardin kvůli lásce k Tesse opravdu meni, snaží se kvůli ní. Jediné co bych vytkla jsou ty jejich nekonečné hádky. :)

Petra024
14.03.2020 5 z 5

Když jsem dočetla druhý díl musela jsem začít hned ten třetí. PRO NĚKOHO SPOILER!!!!! Samozřejmě by to nebyl Hardin kdyby se na rodinném výletě nechoval jako dítě a nepřinutil Tessu žárlit na jeho kamarádku Lilian ale uznávám Tessa mu to dobře oplatila. Bylo hezký od něho jak se kvůli ní stále mění k lepšímu, samozřejmě sem tam někde vybuchne ale to by nebyl on ale zvládl se ovládnou. Také bylo hezké že se staral o jejího otce když zjistil že její otec je feťák a kolikrát se jim vloupal do bytu. Nemusel to dělat ale nechtěl aby Tessa byla zase z otce zklamaná. Rozhodně nejlepší rozhodnutí bylo od Tessy když se odstěhovala do Seattlu. Hardin si aspoň uvědomil co pro něj Tessa znamená a začal si ji víc vážit. Ale nejvíc mě dostala Steph když uspořádala party na rozloučenou a mezitím ji tam chtěli zneužít a vše ukázat Hardinovi jen proto že si Hardin vybral Tessu místo Steph a kvůli tomu že využil Danovu sestru ale čím mě autorka dostala bylo že Tesse pomohla Molly. Samozřejmě konec zase skončil otevření takže vás to nenechá dlouho čekat a musíte číst další. DOPORUČUJI!!!!

Myška43
13.03.2020 5 z 5

Další díl, super čtení. Je zajímavé, jak hlavní postavy pomalu dospívají a snaží se bojovat za svoji lásku.

nikol140988
06.03.2020 5 z 5

Čekala jsme, že se nakonec Hardin do Seatlu přestěhuje za Tessou. Je krásné číst jak se Hrdin k vůli Tesse snaží změnit. Ve světě je málo takovích, kteří se změní kvůli své polovičce změní. A to, že je Christian Vanc Hardinův otec by mě ani ve snu nenapadlo. Možná strýc ale určitě ne otec!!! Už se nemůžu dočkat, až si přečtu další díl.
Vřele doporučuji!!!

SimiGSXR
06.02.2020 3 z 5

Tenhle díl mě už tak moc nebavil. První polovinou knihy jsem se vyloženě prokousávala, ale pak to konečně dostalo nějaký spád a kniha mě začala bavit. Určitě sérii dočtu, zajímá mě jak to s nima dopadne. Doufám, že další díl mě chytne hned od začátku.

Ani832
30.01.2020 4 z 5

Tady byly konečně pořádné zvraty! I tak bych ale knihu alespoň o trochu zkrátila. Příběhu se opět nedá upřít čtivost. Opět se zde opakuje oblíbený vzorec “hádka, sex, usmíření”, ovšem ne v takové míře jako v prvním dílu. Jedním z plusů je i fakt, že se obě hlavní postavy začaly chovat víc dospěle, už nejsou tak impulzivní. Zase nakoukneme do Hardinovy minulosti a v knize odhalíme nejedno tajemství. Také lépe poznáme Tessina otce. Tento díl je rozhodně lepší než dvojka.

~ Shrnutí ~
+ čtivost
+ ZVRATY
+ lepší než druhý díl
+ dospělejší chování hlavních postav
− délka
− vzorec “hádka, sex, usmíření”

Zvíďa
26.01.2020

SPOILER
Za mě nejlepší díl. Samozřejmě zase se opakuje děj typy : hádka,sex, usmíření ale upřímně ten kdo četl 1 i 2 díl to musel čekat. Dějově je pro mě nejvíc zajímavá a nejvíc se tam toho stalo.
Jenom tak pro nápad podle mě by bylo zajímavé kdyby se Tessa vyspala třeba se Zedem... . Jediné co mě na knížce nejvíc unavuje je to že Tessa Hardinovi všechno odpustí, když se Tessa dozví co Hardin zase podělal tak zuří on ji potom svede a ojede a ona mu odpusí a to je pořád dokola. Upřímně takhle si pravou lásku nepřestavuju. No už dočítám 4 díl tak uvidíme

Tracyenka
02.01.2020 4 z 5

Trochu zábavnější díl, než byla dvojka. Hardin je pro mě s tím věčným odmítáním Seattlu na pěst, ale budiž, má své důvody. Konec trošku předvídatelný, jsem zvědavá, jak to celé dopadne.

Laf
19.11.2019 4 z 5

Skvělé pokračování, ale často se mi jevila některá část úplně zbytečná nebo to bylo zbytečně protahované. Jinak super...

LucySmile
17.11.2019 4 z 5

Super :)

knihomolka_eli
12.11.2019 2 z 5

Zatiaľ mám prečítané 3 diely...a tento tretí je podľa mňa zatiaľ najlepší. Tessa a Hardin ma stále vedia naštvať, ale už som sa s tým nejako zmierila :-). Hardin ma štve tým neustálym privlastňovaním Tessy...povedala by som, že až chorým privlastňovaním. Mne osobne by sa nepáčilo, keby sa môj partner ku každému mužovi, kamarátovi v mojom okolí takto správal a už vôbec, že by sa im chodil vyhrážať. Je prirodzené mať kamarátov a kamarátky aj keď sú dvaja vo vzťahu, no Tessa a Hardin si v podstate zakazujú všetko a nemajú anilen spoločných priateľov. Na Tesse mi zas prekáža to ako Hardinovi káže, čo sa týka alkoholu a sama sa podľa svojich slov nespráva...v podstate si myslím, že jemu ten alkohol nespôsobuje také stavy ako jej. Je mi veľmi ľúto Landona, ktorý je v podstate až príliš dobrá postava a jeho súkromné problémy si proste nezaslúži, dúfam, že záverečný diel mu pripletie do cesty tú peknú a milú susedku :-). Nuž a záver bol ozaj napínavý, aj keď z tej scény pred koncom som bola sklamaná. Hardinova mama je už predsa zrelá žena a to čo a ako sa stalo v minulosti pre mňa nebolo dostatočným ospravedlnením tej celej situácie. Kimberly mi bolo tiež ľúto, tiež je mi sympatická, i keď trochu klebetná :-). No a Tessin otec síce prekvapil, ale zrejme to dobre dopadne a som zvedavá, ako sa ďalej bude správať jej mama. Napriek tomu,že mi knižka ako aj tie predchádzajúce prišla až zbytočne dlhá a hlavný príbeh dosť prehnaný v každom smere, číta sa rýchlo. Tak za mňa 2 *

niced
01.11.2019 5 z 5

Napětí od začátku do konce. Pořád si říkám, že ten svůj vztah už vyřešili, všechno bude ok a budou se řešit jiná dramata, ale chyba lávky, je to pořád nahoru a dolů.
Hardina zbožňuju ale už mě to jeho chování začíná štvát, ta bomba na konci ho bohužel asi zase stáhne zpátky.
Tessa... je podle mě strašný pokrytec. Po Hardinovi neustále vyžaduje nějaké zlepšení ale sama mu dělá zbytečné naschvály. Sama má podle mě sklony k alkoholismu, jakmile si dá jednu skleničku tak nemůže přestat a pomalu neví co dělá. Scházení se Zedem je vrchol těch jejích schválností. Snad aspoň s těmi "kamarády" už skončila, v tomhle mi přišla od začátku strašně naivní, nevím proč vůbec nabyla dojmu, že je někdo z nich její kamarád..
Na poslední díl se stejně těším, že nemůžu ani dospat :)