Tajemství

Tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/298228/mid_after-tajemstvi-R0Y-298228.jpg 4 1259 174

After série

Tessa a Hardin jeden bez druhého nedokážou existovat. A zároveň nejsou schopní žít spolu. Poté co Tessa potkala po celých devíti letech svého otce, všechno se v ní svíjí a přehodnocuje své dosavadní vztahy k blízkým. Přestože Richard pije a stal se z něj bezdomovec, chce se s ním Tessa sblížit a lépe ho poznat.

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Yoli (ČR)

After We Fell , 2014

lucie4345
26.10.2019 2 z 5

Kdyby byla poloviční me hodnocení by bylo vyšší. Dle mého názoru plno zbytečných scén

chriss074
16.10.2019 5 z 5

Za me pecka!! Konecne se pribeh netoci jen kolem Hardina a Tessy, ale zabloudi i do rodinnych vztahu... Treti dil opet nabral grady, ktere druhy dil postradal.

baruska6061
07.10.2019 2 z 5

Neberte mě špatně, příběh Tessy a Hardina miluju, ale...Přijde mi, že autorka už zbytečně prodlužuje jejich příběh a to mě začalo nudit. Pořád to bylo o tom, že Hardin něco podělal a Tessa je na něho naštvaná a pak mu nakonec odpustí. Při čtení už jsem si říkala, kdy to skončí. Autorka to uměle natahuje místo toho aby vymyslela bombový a fantastický konec.

luzajickova
10.09.2019 5 z 5

♥Hardin a Tessa♥
Autorku Annu Todd sem si strašně oblíbila a díky ní jsem začala číst knihy
Kniha se četla velice rychle a příjemně... Určitě někdy zase přečtu jelikož je to moje jedna z nejoblibenějších serii♥

martina5069
07.09.2019 4 z 5

Konečně dočteno, nemyslím to ve zlém ale znáte to ... prázdniny a hlavně práce, prostě nebyl čas.

Co se týče třetího dílu tak po zklamání z dvojky jsem nadšená, konečně nějaká akce. Co jsem četla tady dole komentáře tak hodně lidí netuší co to tajemství vlastně bylo a po dočtení mě došlo , že to tajemství tam není jen jedno ale je jich tam několik ale to si už musíte přečíst sami. Hodně mě dostal konec knihy a vlastně tak nějak posledních asi 200 stránek no jo přece jen je to kniha o 728 stránkách svým způsobem o jednom a tom samým ale vás prostě nutí číst co bude dám i když víte, oprava TUŠÍTE, co bude následovat jelikož se tam vždycky něco nečekaně zvrtne. Pří čtení si hodně uvědomuju jakou to má podobnost a 50 odstíny šedi ( textově myslím) , jelikož to má stejné vsuvky ( koupelna, mluvení mezi sebou, jeho povaha, sny atd). Líbí se mi že je Hardin pořád stejně psychicky zdeptaný minulostí a proto se chová jakoby zle i když je vidět že se jeho postava v 3tím díle značně změnila a to i Tessa, což je super. No a na závěr bych řekla malinkatý spoiler.

SPOILER: Na konci knihy, kdy jsou Hardin a Tessa ve sprše tak mají nechráněný sex přitom jí gynekolog přece řekl, že po injekci má 3 dny počkat a tak dlouho v tý Anglii nejsou přece takže čekám že čtvrtý díl který nese název Pouto vypovídá o tom,že bude malej Hardin nebo Tessa a skončí to nejspíš tak jako v pohádkách. A žili šťastně až do smrti.
Konec spoileru.

Přemýšlím, jestli si mám dát chvíli od After oddech a číst něco jiného nebo pokračovat v jízdě no uvidíme, i když ono to tak strašně láká dozvědět se konec .....

Ivanka83
05.09.2019 4 z 5

Přečteno během několika málo dní. Opět jsem se velice rychle začetla a nedokázala přestat...
Už hltám poslední díl.

Summer7
02.09.2019 3 z 5

No tak konečně dočteno. První dva díly jsem přečetla během týdne, tady první půlka ještě celkem jde, ale pak přišel zlom, nebylo moc času vlastně a knihu jsem na 14 dní odložila a vlastně zjistila, že už tak moc zvědavá nejsem, jak to dopadne. Protože 500 stran se děje pořád úplně, ale úplně to stejné dokola..
Plus teda za scénu se Steph, která knize dodala trošku akce a závěrečné stránky v Anglii. I když pokud trošku přemýšlíte a dáte si dohromady 1+1 tak vás to tolik nezaskočí.
Nicméně díky konci jsem celkem zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál, takže šáhnu po posledním dílu, díky bohu, že ten už nemá 600 stran, protože dalších 600 stran popsaných jen rozchodem a usmiřovacím sexem bych nezvládla.

leuska
31.08.2019 5 z 5

WOW TEN KONEC?!?!?!

DancerAnnBooks
29.08.2019 5 z 5

Knihu jsem přečetla strašně rychle . Vážně jsem se do tohoto příběhu zamilovala . Autorka mně stále ohromuje nečekanými zvraty a zádrhely . Vždy se proti dokonale nedokonalé dvojici Hardina a Tessy vynoří nepříjemná tajemství a problémy . Doufám že všechno zvládnou a už se hodně těším na bohužel poslední díl . Knihu opět hodnotím 5/5 bodů .

Nikyna8
24.08.2019 5 z 5

Super čtivá kniha, se zápletkou.Už se těším na poslední díl jak to dopadne.

RosMeggie
18.08.2019 4 z 5

Musím přiznat, že při čtení třetího dílu už mě začínalo docela štvát to neustálé opakování situací, problémů, které mělo vždy stejné zakončení - usmiřovací sex, na druhou stranu si ale upřímně řekněme, že dnešní vztahy na takové bázi dost často fungují, takže já oceňuji autorčino vykreslení dnešního moderního vztahu, i když to pro některé čtenáře nemusí být zrovna záživné.

Když to ale vezmeme kolem a kolem, kniha se opět četla rychle a i když se situace opakovaly vtáhla Vás do děje a mě osobně tam i udržela. Není to žádná kvalitní četba, ale na léto k moři je to ideální.

Xoxo,
Rose

genikuxik
08.08.2019 2 z 5

Viděla jsem film a ten nebyl špatný, tak jsem si řekla, že zkusím knížky...přečetla jsem všechny a katastrofa...1-3. díl se pořad opakovalo to samé - hádky - usmíření - opuštění - přilezení zpět. Pořad dokola...

LauraNoah
03.08.2019 3 z 5

Třetí díl "mile" překvapil... Naštěstí nebylo celých 700 stran jen o tom, jak se Hardin schází a rozchází s Tessou, protože jsem se bála, že zvládnu max. další 2 trapné rozchody a končím se sérií... Naopak konečně alespoň jedna ne zcela čekaná zápletka Tessa vs. Steph. Trojku rozhodně hodnotím lépe než druhý díl, po kterém jsem měla dojem, že Anna Todd zvládne popsat jen pubertální randění.

DitaP6
01.08.2019

SPOILER❗️ Pro ty z vás, kteří četli knihu. To tajemství bylo odhalení toho že Christian je Hardinův otec?
Na obalu knihy je napsáno, že se objeví Hardinovo tajemství z minulosti, které možná vztah Hardina a Tessy neustojí. Tajemství o otci ale s jejich vztahem nemá nic společného. Takže to jsem moc nepochopila. Bylo tam nějaké jiné tajemství?
Celá série After jako celek ale byla skvělá a doporučuju všem čtenářům young adult.

lily_maleckova
30.07.2019 5 z 5

Skvělá kniha, hrozně čtivá :) jenom ten Hardin mě vážně vytáčel :D

Verunka926
28.07.2019 5 z 5

Já to prostě miluju! Ano, je to jedno velké klišé, ale já mám takovéto knížky ráda, a proto asi není divu, že se mi to líbilo...

dancav28
22.07.2019 4 z 5

Další super díl, hned se jdu vrhnout na poslední

kklepkaa
21.07.2019 2 z 5

Můj masochismus pokračuje... Jako celkem dost pochybuji o svym duševnim zdraví, ale nedá se nic dělat.

Dost jsem se zamýšlela nad oběma postavami a co se mi líbilo, že Hardin, jako bad guy jím více méně zůstal. Autorka ho po prvnim díle nevykastrovala a neudělala z něj zamilovaný štěně. Tesse bych občas dala po hubě... A i když se točí v kruhu, je i vidět mírnej posun kupředu de facto u obou.

Je to k nevíře, ale vim, že s touhle sérií prostě nemůžu jen tak skončit a i když už vim, jak to skončí, musim to prostě dočíst. A co mi fakt hlava nebere, tak ta dýlka. Jako jo, dalo by se to brutálně zkrátit, ale co je nejhorší, člověku to ani nepřijde a jen hltá další a další stránky.

VAnna
19.07.2019 5 z 5

Ze začátku už mě nebavily ty hádky, ale pak se děj rozjel a zase mě úplně pohltil.
SPOILER
Že je Christian otec Hardina mě napadlo, když je Hardin nachytal a Christian řekl: "Já jsem...", takže konec pro mě nebyl až tak překvapivý.

Petty244Bhad
17.07.2019 5 z 5