Tajemství ekniha

Tessa a Hardin jeden bez druhého nedokážou existovat. A zároveň nejsou schopní žít spolu. Poté co Tessa potkala po celých devíti letech svého otce, všechno se v ní svíjí a přehodnocuje své dosavadní vztahy k blízkým. Přestože Richard pije a stal se z něj bezdomovec, chce se s ním Tessa sblížit a lépe ho poznat.

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/298228/big_after-tajemstvi-R0Y-298228.jpg 4990

After 3.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: (ekniha), Yoli

After We Fell, 2014

Kniha Tajemství

Pitbullka
01. listopadu

Já vím, že to není nic převratného, ale nemůžu si pomoct. Mě tahle série prostě baví. Hardin je občas idiot, ale zároveň jsou pak scény, kdy se neubráním úsměvu. Když chci nějaké odpočinkové romantické čtení, After mi dá přesně to, očekávám. A ten zvrat na konci? To jsem nečekala.

Lexa123

Ve třetím díle jsem se do této série už doslova zamilovala. Dokonce jsem si kvůli tomu koupila pár klasických knížek jako Pýcha a předsudek nebo Na větrné hůrce a další... Konec mě hodně šokoval a jsem zvědavá na reakci Hardina. Myslím, že i Tessa bude zaskočená a taky bude dost zmatená, protože neví, zda se v Seattlu vůbec udrží. Podle mě by měla odjet s Hardinem do Anglie. Nejprve jsem si myslela že by měla být v tom Seattlu, ale teď to tak už nevidím. Ti dva bez sebe nemůžou být. Jsou jako den a noc. Nemůže být jedno bez druhého. Jejich nesmírná přitažlivost, pokrytectví, naděje, touha a sebedůvěra je dál vede k tomu ať jsou spolu. Jen doufám, že Hardin změní názor na manželství i na děti... Jinak mě občas zaskočil způsob některých výrazů.... v jistých částech mi občas přišlo, jakoby to autorka chtěla mít rychle napsané, a tak použila občas až nelibá nebo vulgárnější slova či slovní spojení. Mohla tam vymyslet smysluplnější slova a dávala by tomu ne tak hrubý tón. Možná je to ale chyba překladatelů. Každopádně mě kniha uchvátila stejně jako 2 předchozí díly. Už mám doma celou sérii a těším se na další zapeklité líčení jejich sbližování, hádek a rodinných záležitostí.

Lucynell

Třetí díl už mi přišel trochu slabší, nicméně i tak super

Kniholenka9

Tessa s Hardinem nejsou schopní žít spolu, ale bez sebe také ne. Rozkrýváme další rodinná tajemství. Tessa se snaží najít cestu ke svému otci, který je bezdomovcem a alkoholikem.

Kniholapka

Po zklamání z druhého dílu to ten třetí trochu vylepšil. Těším se až uvidím i filmové zpracování. Nicméně třetí díl, ač přes tloušťku, mě začal bavit. Ano kniha je rozsáhlá, opět jsou zde rozchody, hádky, usmiřování a naděje, že už jich bude méně. Což se vlastně nestane...dle mého to v toxickém vztahu bez nich nejde. Líbí se mi nová tajemství, která vyplouvají napovrch a jsem zvědavá na další díl.

Lenča411

Mé hodnocení bude pravděpodobně dost ovlivněné filmovou adaptací, kterou jsem viděla dříve, než jsem přečetla knihu a jsem za to neskutečně ráda, protože se mi opět potvrdilo, že některé příběhy je lepší prvně vidět, a až poté číst, aby člověk filmem nebyl nakonec zhusený a zklamaný. Film mě nudil. Kniha mě nutila se smát, nevěřícně kroutit hlavou, byla vzrušující a plná napětí, stránky mi ubíhaly pod rukama. Není to žádný výkvět moderní literatury, rozhodně se vždy budeme bavit o knize jako o brakové literatuře. Ale přesně to jsem od ní čekala a dostala mírou více než vrchovatou. Jsem spokojená a těším se na další díl. (který tedy musí počkat do chvíle, než ho uvidím tentokrát už asi ani ne v kině... Ale tradice se musí dodržovat.)

Jita160

No konečně musím uznat,že se to ve třetím díle trochu,ale opravdu jen trochu rozjíždí.
Hlavní hrdinové jsou sice pořád na ranu...jsou spolu vzápětí už zase ne, děsně mě to prudí,ale rozkrývá se tam rodinná zápletka.
To je snad jediný důvod proč budu pokračovat.

clarkens

Na mě až moc rozchodů a hádek a následných znovu usmíření. Pořád člověk doufá, že se Hardin začne chovat jako člověk, aby se za něj Tessa nemusela stydět, to se bohužel nestane. V příběhu se ale odkryvaji paralelně další rodinná tajemství.