Přiznání

Přiznání https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251886/bmid_after-2-priznani-2V7-251886.jpg 4 1691 281

After série

Musí se smířit s tím, že Hardin navždy zůstane... Hardinem. Že by se v něm až tak moc mýlila? Rozum i nejbližší okolí jí radí, aby se Hardina už navždy vzdala, nebyla by první, kterou ponížil a odkopl. Kvůli Hardinovi odstavila na vedlejší kolej všechno, na čem jí záleželo – školu, kamarády, matku, přítele... další zklamání by nezvládla. Měla by si zachovat zdravý rozum a nechat tuto kapitolu už být, dřív než se spálí ještě víc. To se ale lehko řekne, navíc při představě na vášnivé noci strávené v jeho náručí... Elektrizující dotyky... Nenasytné polibky... Hardin se před ní kaje. Ví, že se dopustil nejhorší chyby ve svém životě. Dokáže se ale opravdu změnit? Tessu čeká jedno z nejtěžších rozhodnutí. Pokračování světového bestselleru a literárního fenoménu AFTER – Polibek úspěšné autorky Anny Todd.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

After We Collided , 2014

jitka7
13.01.2017 odpad!

Tak si to shrňme, autorka umí psát jen o tom, jak se milujou, sexujou, hádaj a rozcházej. A furt, už budu lepší, nezasloužím si tě a ona zase... já odcházím, fakt odcházím. Vždyť je to trapné. Je to furt dokola.

kristileta
18.12.2016 4 z 5

Já osobně si myslím že už to člověka dokáže naštvat když se furt hádají a pak usmiřují a pak vášnivá erotika (sex) .Chápu že Hardin má výbušnou povahu a je jako časovaná bomba ,ale furt to stejné dokola .Jelikož jsem já četla tenhle díl a až pak první a až pak třetí tak nevím jak ostatní ,ale nějak se mi už nechce číst ten poslední je to to trochu ohrané ...Škoda ale možná si ho i přečtu ..I přesto že díly navazují se mi tenhle líbil nejvíc ...

Lalina3
21.11.2016 5 z 5

Úžasné. Takhle emotivní knížku jsem celkem dlouho nečetla. Pocity popsány naprosto perfektně, některé pasáže mě chytly za srdce.
Je fakt, že se mi někdy nelíbilo chovaní Tessy, samozřejmě ani Hardina, ale oba se narozdíl od prvního dílu zlepšili, a myslím, že k lepšímu.
Co nejdřív si seženu třetí díl. :D
Super, doporučuju!

PS: Jsem jediná, která neví, co je to OMH HARTYSH SHJD? :D

sarahmoon
13.11.2016 4 z 5

Musím přiznat, že je o trošičku slabší než první díl ... ale stále dost dobrá.
Hodně se mi líbilo, že je druhý díl psán jak z pohledu Tessy tak i Hardina. Aspoň občas člověk pochopí jeho chování. Celá série je zaměřená na vztah mezi nimi ... z toho důvodu nelze očekávat, že jejich vztah bude procházka růžovou zahradou. Velmi se mi líbí, že je to mezi nimi tak emotivní (hádky) ... čtenář s postavami více souzní, jelikož pociťuje tu změnu která se v nich odehrává ... převážně v Hardinovi :o)

Dee.Grusova
23.10.2016 3 z 5

Tak z prvního dílu jsem byla úplně nadšená, bohužel takové nadšení už se dostavilo u toho dílu. Hrozná láska, zklamání, trápení a zas do kola. No nevím, vážně uvažuji nad tím, zda má smysl kupovat další knihu (asi si jí stejně koupím, jsem zvědavá, jak to bude dál :D). Každopádně dávám 3*, protože jsem i přesto knížku dočetla během tří dnů, byla napsaná velmi čtivě.:)

kalinka99
21.10.2016

Skvělý další díl! Líbí se mi, že je to tentokrát i z pohledu Hardina, kdy byl citlivější než bych čekala :D A opět takový konec, kdy se hned musím pustit do dalšího dílu.

Booker
08.10.2016 5 z 5

Pokračování série skvěle navazuje na první díl a ani tady jsem se nenudila. Hardin stále překvapuje dál a ani Tessa nezaostává :-) Skvělá práce

tynka65
09.09.2016 4 z 5

O něco slabší než jednička, ale velkým plusem knihy je to, že když už vás přestává děj bavit stane se něco co vás zase vtáhne zpátky ... :)

Karlicechnapu
03.09.2016 5 z 5

Opět nemám co vytknout.

Kikuli
28.08.2016

Další díl úžasné série ! Na to , že kniha je druhý díl líbil se mi stejně jako první . Po dočtení prvního jsem si okamžitě stáhla druhý a opět přečtené za jeden den :) To jak Hardin soupeřil sám se sebou a snažil se být ten pravý pro Tess. Některé scény mi přišli tak hrozně emotivní , že jsem zatlačovala slzy , knihu jsem četla v práci protože jsem se od toho prostě nemohla odtrhnout :D A upřímně ?? Naprosto Tess chápu i když jí Hardin je strášný ignorant panovačný a není zvyklý na lásku asi bych mu taky odpustila všechno :D :D Nemůžu se dočkat na to jak to celé skončí :)

kejss044
13.08.2016 5 z 5

Ano pravda, první díl byl o něco lepší, ale i tak. Jen to, že Vás baví číst jak se dva lidí pořád dokola hádají a pak se usmiřují zvrhlejšími způsoby je prostě geniální :D
Anna Todd si Vás jednoduše získá a bavil by Vás od ní i telefonní seznam- netuším proč, ale tak to prostě je :3
Jen doufám, že se v příštím díle Tessa trochu probere, protože se chovala jako husa -_-

eve62
12.08.2016 1 z 5

Na začátku příběhu láska proti své vůli, proti svému přesvědčení. Pak následuje zklamání - zrada, která v budoucnosti vykrystalizuje v nejistotu na druhou. To všechno se smíchá s několika odstíny šedi v minulosti hrdinů, přidá se několik zrnek touhy po otcovské lásce, několik kapek hořké lásky matky.
No a máme zde docela slušný koktejl, který však musíte upíjet pomalu, jinak hrozí dlouhodobá otrava. Mně nepomohla ani přísada ,,úžasného sexu" a nadobro zkroceného a polepšeného bouřliváka Hardina. Já pro jistotu s konzumací končím na 239 straně.
Jedna hvězda za snahu? Možná za psychologii lásky proti své vůli.
Poznámka: Po přečtení téhle knihy jsem alergická na slovo LÍČENÍ. S tím neustálým líčením - odličováním mně Tess lezla na nervy, že bych ji nejraději kopla...víte kam :-)

Na druhou stranu: Chtěla bych být takto milována? Chtěla bych potkat naklonovaného Hardina s tetováním a piercingem...?
Mě ale fakt tahle kniha hrozně nudila. Je mi líto, i když fantazie pracovala.

AjinQa
03.08.2016 odpad!

Polibek se mi líbil, ale tahle kniha byla podle mě odpad. Upřímně musím říct, že lituji těch peněz co jsem za tuhle knihu utratila. Dokonce jsem to ani nedočetla celé. Nedalo se to. Ani nechápu jak tahle série může mít 4 díly. Co tam autorka chce řešit? Hádky, sex a jiné pitomosti jak v zatím dvou dílech?
Tessa se pořád chovala jak naivní husa a Hardin jako, s prominutím, hajzl. Někdy mě i udivovalo jak hrozně se choval. Byl to prakticky stalker. Já být Tessou, podám na něho trestní oznámení. On prostě nechápal slovo "Ne". Místy jsem byla fakt vyšťavená. Tessa nejdříve: "Nesnáším Hardina, je to zmetek." A o pár chvil později už se s ním válí v posteli. Holka probuď se!
A abych nezapomněla, ten jejich "vztah" není vůbec v pořádku. Je to pravý opak toho být v pořádku. Nejsem žádná Feministka, ale to, jak autorka udělala Tessu submisivní, mi hrozně vadilo. A jak už tady předtím psali, tato kniha uráží ženy.
Nikomu nebudu bránit v tom, aby si koupil tuto knihu, ale raději radím aby si jí stáhnul nebo přečetl na WattPadu.

81evama
01.08.2016 1 z 5

Polibek jsem precetla razdva, ale tento dil nejak nemohu prelouskat, snad ani nedoctu, je to furt dokola. Za me zklamani.

anet8843
24.07.2016 1 z 5

Slečny, teda rozhodně nechápu tohle vysoké hodnocení. Už dlouho mě žádná kniha takhle nevytočila. Už od jedničky mi byla Tessa tak nějak nesympatická - typická slepička, co sebou nechá vorat, ztrapňuje se a je plytká jako talíř. Alespoň Hardin byl chlapák. Ve dvojce? Směšná figurka - typický ukňouraný násilník. Rozhodně nejsem žádná feministka, ale tahle kniha doopravdy uráží všechny ženy. Hlavní hrdinka jako nesamostatná slepice, co se nechá týrat (ano, společenská izolace, nesmyslná žárlivost, výbuchy vzteku, rozkazy - to je psychické týrání) a po chvilce vzteku (kdy pořád myslí na sex s ním), mu zase odpustí a bez keců mu hupsne do postele. Jediná sympatická postava je Zed a ten chudák jen dostává bídu. Jasně, všechny máme raději sexy záporáky - ale Hardin je fakt spíše směšný než sexy. Vedle něj je i Edward vyrovnaný chlapák! Promiňte, ale i Jace je více sexy než Hardin! Kniha mě nutí zamyslet se, kdo je vlastně autorka, a kde se v ní vzala tahle patetická submisivita. Po přečtení pasáže, kde Tessa přemlouvá Zeda, aby nepodával trestní oznámení, mě okamžitě napadlo, že tohle může napsat jen týraná žena nebo dítě z rodiny, kde byla matka týraná.
I když mě kniha neskutečně vytáčí další díl si rozhodně přečtu.

DK197
22.07.2016 4 z 5

Ačkoliv bych moc ráda dala plný počet, nemohu. Knihu nemůžete sobecky hodnotit podle toho, co nebo koho vám připomíná... Takže zcela nezaujatě...

Ne že by nebyla dobrá, jen už jsem neměla takovou potřebu číst ji na jeden zátah. Ačkoli jsem potěšena tím, že ukazuje jaké maličkosti a věci obecně mohou narušit vztah, kde se dva stoprocentně milují.

Hardin prošel od jedničky charakterovou změnou. Z tajemného hrubého a sebevědomého sexsymbolu se stal vzteklý vyděšený kluk. Že by to bylo tím, že už se neschovává za tu masku tajemného a nedostupného? Jasně. Ačkoli mi jeho sebevědomí chybí, nemůže za to, že se za něj jen schovával, ne? A Tess je Tess. Zmatená, ale Tess. Kdo by na jejíím místě nebyl?

Už abych měla v ruce třetí díl, ačkoli nehodlám se čtením zbytečně spěchat... Hezky pomalu. Aspoň mi ta série déle vydrží. :-)

Lucie.H
21.07.2016 5 z 5

Super kniha jen se mi nelíbili ty neustále hádky ale jinak super !!

bartosovic00
09.07.2016 5 z 5

Úžasné pokračování

Jaruce
27.06.2016 5 z 5

další díl přečtený, bavil mě stejně jako první

Ni_kita
19.06.2016 5 z 5

I když jsem si původně říkala že si druhý díl nezaslouží víc jak čtyři hvězdičky, něco mě prostě donutilo dát pět. Je k neuvěření že 600 stran, v podstatě pořád toho samého dokola, mě může tak chytnout že se ani chvilku nenudím, a jak krásně se to čte! :) A nemůžu si pomoct ale strašně jsem si oblíbila Zeda, doufám že se v objeví i v příštím díle, který mě jak už teď pevně věřím nezklame. :D