Abych tě milovala

Abych tě milovala https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337997/bmid_abych-te-milovala-yyl-337997.jpg 4 186 38

Robert Whitworth a lord Dominic Wolfe si odedávna šli po krku, ale jejich nekonečné půtky, rvačky a souboje už prince regenta unavují, a tak jim přikáže, aby odložili spory a spojili rodiny manželstvím. Ten, který odmítne, přijde o veškerou půdu i majetek. Když už si nemůžou vzájemně usilovat o život, spokojí se oba muži s tím, že alespoň připraví toho druhého o jmění. Figurkou v jejich nové hře se má stát Whitworthova mladší sestra Brooke, jenže ta má vlastní plány. I kdyby byl úhlavním nepřítelem jejího bratra sám kníže pekel, pro ni tento tajemný šlechtic představuje vysvobození od nemilující rodiny, a proto je odhodlaná ho přimět, aby ji miloval.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Make Me Love You , 2016

HaniSebi
04.03.2018 5 z 5

Určitě hezký příběh a velmi pěkná kniha, která svůj účel rozhodně splňuje. Oddechové, romantické, milé. Ale jak už se tady psalo, chybělo trochu víc z pohledu Dominika. Ze začátku jsem si nebyla úplně jistá, co si o něm myslet. I tak moc pěkná harlekýnka. Dala bych 4,5* a doporučuji.

ketvin
02.02.2018 5 z 5

Úžasně vykreslené hlavní postavy - Dominik prostě chytí za srdce a Brooke byla skvěle svá a přirozená. Příběh mírně předvídatelný, ale hezky napsaný. Škoda že autorka některých situací lépe nevyužila, mohlo to být napínavější. I tak ale krásný románek :)

Eeli
11.01.2018 3 z 5

Vkusná červená knihovna. Místy přeslazený příběh s dějem typickým pro tento druh literatury, ale jinak příjemná oddechovka.

Ajwy
21.12.2017 5 z 5

Trochu mi v knize chybělo více z pohledu Dominika. Jinak velmi příjemné čtení. Vlk je prostě vlk.

hrosulik
11.11.2017 5 z 5

Romantický příběh, pěkné odděchové čtení.

miruska1
08.11.2017 5 z 5

Autorka ako vždy nesklamala...

LilianaFalcon
10.10.2017 5 z 5

To bylo opravdu povedene po vsech strankach. Ale abych popsala, co se mi na tom vsem tak libilo, musela bych strasne moc spoilerovat a to se mi nechce.
Hlavni hrdinove byli proste svezi, bojovali proti svym vlastnim predsudkum i predsudkum toho druheho. Vyrovnavali se s neblahymi okolnostmi, ale co me nejvic potesilo byl prekvapivy zaver.

Evaho73
06.10.2017 5 z 5

Krásna historická romanca, ktorú vrámci svojho žánru hodnotím 5*. Príbeh so zaujímavou zápletkou mal svoj spád, humor, sympatických hlavných predstaviteľov a neboli tam hluché miesta. Odporúčam !!!

Ivusak7
06.09.2017 5 z 5

Další ze skvělých knih od této autorky. Výborný s román krásným romantickým dějem. Ke knize se jistě vrátím.

Adelin239
28.08.2017 5 z 5

Naprostá nádhera! Tahle kniha mě jak bavila, tak i dojímala. Některé části byly opravdu vtipné, takže jsem smích neudržela :-D
Děj byl zajímavý a už vůbec ne nudný. Podobný historický román jsem prozatím nečetla, takže se k této spisovatelce určitě vrátím. Už teď se těším na další její knihy :-)

zuzana2599
16.08.2017 4 z 5

Čtivá a milá historická romance, která mě při čtení těšila a bavila.

helenkan
13.08.2017 5 z 5

Opět autorka nezklamala. Romantika se vším, co k ní patří. Bezva čtení a relax.

avalonek
10.08.2017 5 z 5

Zase krása.Johanna prostě umí,a její knížky mám moc ráda a vždycky,budu

alzbeta4340
21.07.2017 5 z 5

Krásná historická romance. Určitě bych jí mohla zařadit mezi top knihy svého žánru. Zábavné, čtivé a romantické čtení s mírně překvapivým koncem.

havrmoni
21.07.2017 5 z 5

Nádherná romantika. Tato spisovatelka umí. Více nových knih od ní bych přivítala.

andrea4315
30.06.2017 4 z 5

Velmi dobré, jen těch happy endů bylo trochu moc.

jaja10
17.06.2017 5 z 5

Musím napsat, že jsem měla problém se od knížky odtrhnout. Jsem z ní nadšená,miluji knížky od J.L. a do této bych se klidně hned pustila znovu. Doufám, že z toho bude série a dočtu se i o dalších hrdinech knihy.

ptavichripkaa
30.05.2017 5 z 5

Klasika od J. Lindseyové. Miluju její příběhy.