Polibek

Polibek https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/2506/polibek-2506.jpg 4 136 22

87. revír série

Dva vražedné útoky přežila manželka milionáře Martina Bowlese. Nejprve se ji neznámý dobrodinec pokusil srazit pod přijíždějící vlak metra a zanedlouho poté se ji kdosi vytrvale snažil přejet autem. Jednal vrah na vlastní pěst, nebo ho kdosi instruoval a dobře mu zaplatil? Když však detektivové z 87. revíru najdou pronásledovatele, kterého paní Bowlesová identifikovala, mrtvého, situace se komplikuje. Náhle není jasné, kdo je vrah a kdo měl být obětí. Na koho vlastně čekal zabiják před vypáčeným trezorem v ložnici manželů Bowlesových? ... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

Kiss , 1992

Darf...
11.10.2017 4 z 5

Asi tak od půlky knihy jsem předpokládala konec, ale vlastně mi to ani nevadilo, že se moje tušení potvrdilo. Kniha je malinko předvídatelná, ale nevím, jestli to není tím, že už jsem od autora pár knih přečetla, nebo že obecně tento žánr zbožňuji. Není to nejlepší, co jsem kdy četla, ale bylo to zase nadprůměrné.

Skripi
15.04.2013 5 z 5

Knihu som si vypočul nahovorenú. Zatiaľ jedna z najlepších od Eda McBaina. Koniec je dosť prekvapivý a považujem ho za jeden z mála vydarených ak ho porovnám s inými koncami. Výpovede pred súdom sa niekomu môžu zdať zdĺhavé, ale mne nevadili. Vrele odporúčam. :)

vraždy

Ed McBain