15 roků lásky

15 roků lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481656/bmid_15-roku-lasky-jwH-481656.png 4 2230 517

Realita umí být neuvěřitelná a skutečné události někdy působí nepravděpodobně. Aleš by do svých třiceti dvou let nevěřil, že jeho život bude vypadat takhle. Představoval si ho úplně jinak. Jednoho dubnového odpoledne roku 2001 se zamiloval do ženy, která na něj naložila takovou porci lásky, že by to porazilo i vola. Tento román vypráví o všem, co musel zvládnout, aby se s tou láskou naučil žít.... celý text

Simstr
15.05.2023 5 z 5

Některé rozhodnutí hlavního hrdiny nechápu, ale nemůžu soudit, nebyla jsem v takové situaci :-) ale velice čtivé jako všechny knížky autora. Píše skvěle, mohu jen doporučit.

Indianka71
13.05.2023 5 z 5

Líbilo, super se četlo a bavilo,jedna z nejlepších od Patrika Hartla

1Maja1
10.05.2023 5 z 5

Není to sranda od začátku do konce, jak by se možná od autora očekávalo. Ale je to moc milý příběh o běžných starostech života, které většinou řeší ženy - matky. Tentokrát ovšem naložená na mužská bedra.

princesse
03.05.2023 5 z 5

Prostě mě to bavilo. A asi za mě nejlepší kniha od Patrika. Začetla jsem se hned a nepustilo mě to až do konce. Samozřejmě našly by se výhrady, ale čtivost je předčila a užila jsem si. Ideální čtení pro oddech. Doporučuji.

KejtlinM
03.04.2023 3 z 5

První autorova kniha, kterou jsem s přestávkami četla neskutečně dlouho. Ono vykreslit víc jak patnáct let života, se nedá zvládnout v knize délky Krteček a kalhotky, ale víc jak 400 stránek deprese je na mě bohužel moc. Kniha je skvěle napsaná, příběh trošku předvídatelný, občas se opalující. Škoda. Třeba by se mi kniha trefila do jiné časové osy mého života, ale to už se nedozvím.

Gi-Gi
02.04.2023 5 z 5

Občas mě překvapuje, že o obyčejných věcech píše tak obyčejně a přesto se od toho nedokážete urvat.

Cheynn
01.04.2023 5 z 5

Nejdřív jsem se do knihy nemohla pořádně začíst, ale po pár desítkách stránek jsem se od ní nemohla odtrhnout. Ačkoli u posledních Hartlových knih jsem měla pocit sestupné kvality, tato knížka to vyvážila.

manasx
31.03.2023 3 z 5

První polovina knihy skvělá, turbulentní, měla spád, četlo se to prakticky samo. Od poloviny mi přišlo, že se to už pořád jakoby opakuje, vleče se to ... za mě to tou druhou polovinou více připomínalo běžný skutečný život s dětmi (který se tedy povedl dost věrně vyobrazit). Možná kdyby bylo méně stránek, víc zhuštěný děj... Ale celkově jsem si početla moc hezky.

Karinkanakari
30.03.2023 3 z 5

Předešlé Hartlovy knihy se mi líbily mnohem víc. Skvělý námět, který podle mne nevyužil potenciálu. Zbytečně zdlouhavé.

Petrasim
26.03.2023 5 z 5

Moc hezká kniha. Tolik dobrodružství na jeden život.

Miriam
20.03.2023 3 z 5

Fajn příběh, ale že bych z něho byla nadšená, to se říct nedá. Neurazí při zimních večerech, ale místy nuda.

Marcela52
19.03.2023 5 z 5

Tento román bych nazvala emocionální smrští, ve které si přijdete na své, co se týče spletitosti mezilidských vztahů, sexu i dějových zvratů. Autor velmi dobře zná oblast tzv. showbyznysu, takže ani o celebrity není nouze. Jeho velkou devizou je úžasný situační humor, takže i velmi tragické situace dokáže popsat tak, že jen zalapáte po dechu, abyste se mohli vzápětí opět bavit. Místy jsem se i smála nahlas, a to už se mi dlouho nepodařilo. Není to žádná velká literatura, ale velmi dobře napsaná oddechovka, která vás bude bavit od začátku do konce. Na odreagování v dnešní složité době ideální...

gladya
15.03.2023 3 z 5

Takové knížky se mi hodnotí těžko. Rozhodně to není žádná velká LITERATURA. Ve stejnou dobu jsem poslouchala Zaklínače a zdál se mi uvěřitelnější, hlavně postavy. Jasně, jsou žánry, kde s uvěřitelností čtenář vůbec nepočítá, ale v téhle Hartlově knize to bylo pro mě už moc. Uznávám, lidé jsou různí a život je pestrý, ale taková koncentace v něčem divných osobností a zvláštních vztahů mezi nimi? Možná je to tím, že se nepohybuju mezi celebritami a celebrity a výjimeční jedinci takoví opravdu jsou, kdo ví.
Když člověk přistoupí na autorovu hru, čte se to docela dobře. Jako oddechovka to špatné není.

dadinkaaa
14.03.2023 5 z 5

Klobouk dolů, kniha mě opravdu bavila od začátku až do konce a po dlouhé době jsem knížku přečetla za pár večerů :-).

Januli
13.03.2023 4 z 5

Kniha mě bavila a to doslova, někdy jsem se i zasmála. Příběh čtivý,někdy přitaženy za vlasy lehce, ale jako oddychovku doporučím.

ivca84
11.03.2023 3 z 5

za mně byla kniha moc vlekla jinak příběh zajímavý

le21nka
02.03.2023 5 z 5

Dlouho mě odrazovalo téměř 500 stran, které kniha má. Zbytečně.
Nuda? To ani náhodou.
Trochu přehnané? Ano, ale proč ne!
Příjemné čtení. Život s dvojčaty opravdu není snadný. Někdy dvě ruce nestačí.
Dávám plný počet hvězd.

cortina
23.02.2023 5 z 5

Tak já jedním dechem. Příběh dojemný i vtipný. A tak dlouho jsem odolávala, když jsem četla negativní recenze. A vulgární slova...? To k té knize patří !! A k autorovi dvojnásob...Patriku, jen tak dál, bavíte mě ️ A četla bych klidně dal...

jirimatejka
18.02.2023 4 z 5

Klasický Hartl, fajn čtení, ale příběh je značně přehnaný, což je u autora obvyklé. Každopádně je to čtivé, v některých věcech se jako rodič podobného věku také poznávám. Kniha splnila účel.

Nymfadora.T.
18.02.2023 4 z 5

Za mě teda typický Hartl, přehnané ,ale čtivé a dobré .

láska dvojčata otcovství

Patrik Hartl