Pár nápadů na vylepšení webu


pobijecmuch
pobijecmuch 16.03.2018 v 19:18

Dole odkaz - Novinky na webu - tam Dan vždy oznamuje každou změnu, takže není nutné dlouho hledat na DK.

eraserhead
eraserhead 16.03.2018 v 19:24

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.03.2018 v 19:33

Eraserhead: mě nevadí zvykat si na nové. Na lepší alternativu jinde jsem nenarazila. A jelikož mi ony změny nepřivozují špatné sny, neřeším je...

Text příspěvku byl upraven 16.03.18 v 19:33

LordSnape
LordSnape 16.03.2018 v 23:10

Přesně tak. Člověk, co je jen kolemjdoucím to tam nikdy najít nemůže...

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 17.03.2018 v 07:02

Souhlas, přes Novinky to najdou pouze dlouhodobý uživatelé (a beru to jako přehled nového, včetně recenzi, takže kdo to nečeká, logicky neví, ale když čeká, tak ví). Ale.jestli se mi někdo snaží nakecat, že tou drouhou cestou přes hlavní stránku to nenajde ani nováček, tak přestaňte. Je to blbost. Z hlavní stránky je k nim logická cesta, jako dřív. Jenom zmizela záložky nahoře. Ale kdo se psychicky zasekne, nenajde nic....

Text příspěvku byl upraven 17.03.18 v 07:02

pobijecmuch
pobijecmuch 17.03.2018 v 07:59

Uživatel "kolemjdoucí" sem zajde jen za určitou věcí. Jeden pouze kvůli knižním novinkám, druhý pouze kvůli bazaru a další třeba pouze, jen kvůli tomu, aby u 160 knih napsal do komentářů větu: "Super,jako vždy přečtené jedním dechem". Někdy se až divím, proč někteří uživatelé se tu vůbec registrují, když svoji potřebu na DK stačí vyřídit offline. No a potom jsou tu uživatelé, kteří po zaregistrování prozkoumají všechny kouty DK, vyzkouší všechny možnosti a časem si vyberou to co potřebují. A nemají problém si tu svoji věc vždy najít, i když dojde ke kosmetické úpravě.


Lector
Lector 17.03.2018 v 08:31

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

pobijecmuch
pobijecmuch 17.03.2018 v 08:42

Lector - respektuji tvůj názor, každý má právo se vyjádřit.
Jinak ti doporučuji používat méně cizích slov, jsme přece DK pro české a slovenské vydání. :-)

bubka
bubka 17.03.2018 v 08:48

podle mne vyjadřovat se k tomu nemá smysl, protože co pamatuju, každá změna byla k horšímu a přinesla méně snadno dostupných informací, a vždy, když se zvedla vlna kritiky, bylo to k ničemu.
Já sama už knihy nepřidávám, ani autory, přestala jsem si už dávno připadat jako součást DK, jsem jen spotřebitelka, jen zákaznice a zajímám se jen o něco, když se přede mnou něco schová, vykašlu se na to, DK není jediná, která má informace.

Dokonce se mi zdá, že některé funkce DK naleznu snadnějí než na jejích stránkých tehdy, když zadám dotaz na normálně fungující vyhledavač jinde a on mi ten kousek DK nabídne.

Text příspěvku byl upraven 17.03.18 v 09:56

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 17.03.2018 v 08:54

Na úvodní straně je odkaz na recenze i bez toho, aby jste lezli do Novinek. Červeně svítí. Ale nemrká. Možná proto všichni tvrdí, že ho nevidí. Protože se neprodává jako laciná děvka. To jsem tady fakt jediná, která nemá strach nahlas přiznat, že ho tam vidí i tak?!
Ale podle nicku v diskuzi je evidentní, že si stěžují ti stejní, co si stěžují pokaždé, když je změna. To jste opravdu tak netvární nebo to děláte už jenom z principu?

Petass
Petass 17.03.2018 v 08:59

Lenka.Vílka Vidím ho taky a změna mi nevadí, na liště mi nechybí. Recenze vyhledávám stejně u konkrétní knihy... Souborně byly předtím na dvě kliknutí, teď taky, kdybych je náhodou potřebovala. Další diskuse mi přijde zbytečná, je nás tu moc, každý využíváme DK jinak, nikdy se neshodneme všichni...

Lector
Lector 17.03.2018 v 09:01

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lector
Lector 17.03.2018 v 09:10

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 17.03.2018 v 09:15

Lector: vážím si vašich názorů, protože mají hlavu a patu. A jsou logické. Zmínila jsem netvárnost v rámci přijímání změn. Ale proč v debatě o změně cesty k recenzim zmiňujete psaní komentářů?! To je na jinou diskuzi. V jiném vlákně...a na přečtení pravidel DK.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 17.03.2018 v 09:24

Petass: děkuji. Dvě kliknutí jako předtím (už jsem to sem psala já i pobijec). Ale podle výkřiků to zní jako kdyby ony změny visely jenom na deseti uživatelích, kteří přispívají svými "nápady" do diskuze. Petass má ale pravdu v hlavní věci. Každý z nás využívá DK jinak. Proto mi vadí, že tady křičí stále ti stejní uživatelé. Působí to potom tak, že jim vadí snad úplně každá změna :(

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 17.03.2018 v 10:45

Tsal: úvodní otázku nechápu. Nebo proč je směřována reakcí na mě. Nic takového jsem nepsala. Ani nenaznačila. Jenom jsem napsala, že je to sice v Novinkách, ale není třeba prskat, protože je to i na hlavní stránce. Ale to jsem nepsala jako jediná. Pár lidiček to taky zmínilo. Ale asi to zapadlo v ostatních negativně reagujících příspěvcích na změnu...

pobijecmuch
pobijecmuch 17.03.2018 v 11:01

Lector -nebudu se raději už k tvým příspěvkům vyjadřovat. Jsi zbytečně negativní, prostě přesně tvůj nick.

Lector
Lector 17.03.2018 v 11:16

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

pobijecmuch
pobijecmuch 17.03.2018 v 11:30

Lector - to je dobře, že jsem tě pobavil, o to šlo. :-)

siena
siena 17.03.2018 v 11:34

Lenka.Vílka, dobře, pro příště se zaváži, že budu jen nadšeně jásat, abych vyvážila mé negativní příspěvky. Jen nevím, jak mám přimět ty jásající, ale skrytě, aby začali psát do diskuzí, abyste neměla pocit strachu přispívat. Nezlobte se, ale přijde mi to směšné. Domnívám se, že ti "dnes" kritizující, napsali a popsali, proč se jim tato změna, změny, které jsou v poslední době, nelíbí, že to není jen a pouhé křičení. A že to jsou stále ti samí? Možná jim stále na DK záleží a není jim ještě úplně lhostejná...

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 17.03.2018 v 11:46

Mě nevadí, že kritizujete změny. Vadí mi argument, že teď se k recenzim nikdo nedostane...ten je mimo mísu...

siena
siena 17.03.2018 v 11:57

...ale ten tu snad ani nepadl...ne nikdo, ale ne všichni a hned, záleží na tom, jak jsou v DK zvyklí vyhledávat. Lectorův zmíněný příměr o praxi obchodních řetězců, je myslím hodně případný...

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 17.03.2018 v 12:11

Každá změna potřebuje trochu času na navyknuti. Pokud by k recenzim byl přístup jenom z Novinek, tak to je věc jiná. Ale přístup je stále stejný. Ze dvou cest jedna zůstala a druhá je jiná.
No to je toho, není tam záložka nahoře. Tak si navykneme na něco jiného. Ale uz je nuda poslouchat, já půjdu pryč, ty změny se mi nelíbí atd. Stejné řeči stejných lidí u každé změny. Chápu, proč do diskuze nelezou nový lidé. Naprosto.

Lector
Lector 17.03.2018 v 12:37

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 17.03.2018 v 12:38

No, mě to tady přestává bavit. Tahle debata je o ničem. Jdu si dát kafe po obědě a dělat potom to, proč jsem se tady zaregistrovala. Přečíst nějakou knihu. Tam bude víc mouder, než v tomhle vlakně. Číst. Číst a psát komentáře. To mě baví víc. Vy si tady brblejte, jak jsou (všechny) změny špatný. A uštípejte každého, kdo napíše, že ty změny nejsou (pokaždé) špatné.



Vložit příspěvek