Pár nápadů na vylepšení webu


Lector
Lector 16.03.2018 v 12:53

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

LordSnape
LordSnape 16.03.2018 v 13:07

No ty bláho, to je teda brutální uspořádání. Fakt nevím, proč a komu ty recenze a blogy vadily ve vlastním... Tady to jde od desíti k pěti. Nejdřív vymazat poptávkové inzeráty z bazaru a teď tohle.

Text příspěvku byl upraven 16.03.18 v 13:07

siena
siena 16.03.2018 v 13:08

...a co na tu uprázdněné místo v liště přijde místo Článků...

Koka
Koka 16.03.2018 v 13:21

Lector,-e, odcházíte ze stránek, na nichž působí i takoví experti, kteří poznali, že kupř. Umberto Eco to spisovatelství naprosto nezvládal, a o jeho knize, kterou celý svět mylně hodnotí jako dílo století, dovedou napsat, že "Myšlenka přiblížení středověké mystiky je opravdu geniální, ale způsob provedení malinko nad autorovy síly ..."
Tak si ten odchod ještě rozmyslete, neboť tak podnětné prostředí jen tak nikde nenajdete :=))

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.03.2018 v 13:22

Pobijec: já jsem to pochopila tak, že elektronická vyšla dřív v češtině, ne že jde o situaci chlubilu, na to je diskuze. Ale pri pohledu na počet vloženych knih tazatelky si nejsem jistá, jestli šlo opravdu o tento případ a vážně tím nemyslela originál. Ten dotaz byl pochopeny z mé stt tak napůl :(
Protože potom se do toho zapojila tsal, tak Hana nemyslela tenhle případ. Protože jinak česká ekniha je v pohodě s komentářem, když vyjde dřív. Jenom ji někdo musí přidat, že? :)

Lector
Lector 16.03.2018 v 13:34

Uživatel svůj příspěvek odstranil.


Lector
Lector 16.03.2018 v 13:55

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Alienor
Alienor 16.03.2018 v 13:58

Koka - tiež som sa pobavila, len ľutujem, že nič iné sa s tým asi nedá urobiť.

pobijecmuch
pobijecmuch 16.03.2018 v 18:17

Vždyť se vám ty blogy a recenze z DK neztratili, akorát je potřeba o jedno kliknutí navíc. Pravidelný čtenář těchto rubrik si je najde a ten kdo je nečte, tak změnu ani nepozná.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.03.2018 v 18:23

Nechápu. Tak jako tak se muselo kliknout dvakrát. V liště na Články a potom vybrat jestli recenze nebo blog. Teď jste na hlavní stránce, kam se dostanete jedním kliknutím, ať jste kdekoliv a tam si vyberete buď článek nebo recenzi, což je druhé kliknutí. Vyjde to stejně. Jenom si musíte zvyknout na změnu...

siena
siena 16.03.2018 v 18:24

Otázka je, proč by si, ausgerechnet, měl čtenář hledat recenze v Novinkách? V tom je jaký smysl? Jak jsem napsala, nevidím důvod, proč by tu nemohly být jen ty Novinky, proč by se pod nimi nakonec nemohla schovat celá lišta:)

Text příspěvku byl upraven 16.03.18 v 18:35

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.03.2018 v 18:26

Možná to nemělo bejt napsány tak blbě, úplně poprvé v rámci "Novinky na webu". Je to prostě na "Úvodní straně"...

siena
siena 16.03.2018 v 18:27

To jsem vážně jediná, která intuitivně nehledá Blogy a Recenze v Novinkách? Která má tak omezenou představivost, že si pod slovem Novinky představuje pouze aktuality, něco, na co se chce upozornit, atd...:)

Petass
Petass 16.03.2018 v 18:30

Mně to třeba přijde lepší... Recenze jsem cíleně nevyhledávala, ale na Novinky občas ze zvyku kouknu a třeba si časem zvyknu i prohlídnout poslední recenze, když tam na mě pokaždé vyskočí... Každému vyhovuje něco jiného a nelze se zavděčit všem...

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.03.2018 v 18:31

Siena: já byla zmatená formulací téhle novinky, protože se tam uživatel dostanete úplně stejnou cestou z hlavní stránky jako dřív. Jenom zmizela ta záložka...
Myslím, že formulace upozornění na tuto změnu byla jaksi nešťastně zvolená :(

siena
siena 16.03.2018 v 18:31

No, na úvodní straně tedy nejsou...Na úvodní straně byly, docela logicky v rubrice Články...

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.03.2018 v 18:35

Siena: na úvodní straně je napsáno "Doporučeno z recenzí". Když se klikne na obrázek knihy, zobrazí se ta konkrétní recenze. Když se klikne na odkazove červeně zvýrazněne slovo recenze, najedou recenze. Stejný princip funguje u blogu...

Koka
Koka 16.03.2018 v 18:40

Na úvodní straně zůstaly rubriky Doporučeno z recenzí a Doporučeno z blogů. Hlavně ta druhá je vysloveně divná, neboť cca 80 % času se tam doporučuje něco, co žádný blog není, totiž soutěž obálek.
Ale zbytečné nad tím dumat, podobně jako Lector_ovi, i mě to začíná být čím dál více jedno. Dneska jsem přidávala jednu novou knížku naší malé, a když jsem byla v polovině procesu, zarazila jsem se, jak jsem blbá, že ještě vůbec tuto databázi něčím obohacuji. Dokončit vložení té knížky mě přinutilo pouze vědomí, že je to pro to dítě, které snad, jednou .... to tady najde a vzpomene si. Jinak po všech těch zdejších eskapádách a zatvrzelé ignoraci majitele DK, který nereaguje ani na přímé výzvy a dotazy letitých uživatelů, .... co už ?.... jedině zlhostejnět.

siena
siena 16.03.2018 v 18:48

Já myslela samotnou lištu a její místo na úvodní straně. Proč na ní nemohla zůstat rubrika Články...

Text příspěvku byl upraven 16.03.18 v 18:52

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.03.2018 v 18:53

No jo no, majitel měl tuto potřebu ke změně, kterou uvedl do praxe. Zvyknout si bude chvíli trvat, ale špatné to není. To tvrdit nemohu...

siena
siena 16.03.2018 v 18:58

Myslím, že nikdo nezpochybňuje potřeby majitele. Jen přemýšlím, jak například tímto krokem byla naplněna mantra všech změn, že na prvním místě je zdejší přehlednost:)

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.03.2018 v 19:03

K tomu nemám co dodat, protože nevím co a jak "on". Mě se to předtím zdálo přehledné, ale teď se to v mých očích zároveň nejeví nepřehledné...

siena
siena 16.03.2018 v 19:06

...teď už jen můžeme napjatě čekat, co s tím uvolněným místem na liště bude...:)

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.03.2018 v 19:12

Uvidíme :) snad něco pozitivního :D ;)

R.E.M.
R.E.M. 16.03.2018 v 19:13

Přidám se k těm divným, podivnou logikou stiženým, kteří by recenze a blogy nehledali pod "Novinkami". A kdyby jste se tu nezmínily o přesunu, možná bych recenze dlouho nenašla, když do rubriky Novinky moc často nechodím.



Vložit příspěvek