Technické potíže?


Koka
Koka 20.10.2016 v 19:51

Ano, přidávám se k Hance, mám totéž. Ani opakované psaní na tu do archivu spadlou adresu nepomáhá, z archivu to zpět nevyleze (poslední zkušenost před 10 minutami).

hanka.hradkova
hanka.hradkova 22.10.2016 v 08:45

Dobrý den, dost často se mi stává, že se na tyto webovky vůbec nemohu dostat, prostě se to sekne a tyto stránky se mi nezobrazí, nebo se mi ty stránky normálně načtou, přihlásím se a chci odepsat na zprávu z bazaru, dám odeslat, najednou se to sekne, zpráva se neodešle, tak musím internet. prohlížeč vypnout, pak zapnout a znovu se přihlásit sem, ale kolikrát se mi to povede až delší dobu se sem dostat. Je zvláštní, že vše na internetu mi funguje normálně bez problému, jen s touto webovkou mám neustále problémy se sem dostat, tedy aby normálně fungovala, má s tím taky někdo takové problémy?

Koka
Koka 22.10.2016 v 08:49

Mám s tím podobné problémy a přičítám to jednak svému ne zcela rychlému internetu, ale také tomu, že tyto stránky (i mnohé další) se čím dál více přizpůsobují různým mobilním aplikacím, fejsbůku a podobným věcem, a že "klasické", obyčejné internetové připojení ze stolního PC to jaksi nepobere. To je jen moje teorie, která vychází z toho, že podobné problémy se mi vyskytují i u jiných stránek, ale zas u některých, které nemají přístup z telefonních aplikací, takové jevy nezaznamenávám.

Makropulos
Makropulos 22.10.2016 v 10:48

Já mám také potíže s tím, že se třeba najednou ztratí možnost zobrazit vlastní profil, nebo novinky a vypozorovala jsem, že to je vždycky po nějaké místní aktualizaci. Pak musím vymazat cookies, čímž si je zruším i na ostatních stránkách a zase to chvíli funguje, ale jen do další aktualizace.

vladimir3043
vladimir3043 26.10.2016 v 09:28

Občas se mi stane, že se při zadávání knih do bazaru inzerát duplikuje. Tudíž platím 2x za vystavení stejnou knihu, kterou mám jen jednou (viz. knihy Cvokyně, ,K´ znamená Kennedy stále k vidění a ještě minimálně 2 další, které už jsem ty duplikované odstranil). Já to tam 2x nikdy nezadal, nejsem blbej. Jinak pokud píšu za den víckrát stejnou zprávu, že jsem knihu dotyčným uživatelům odeslal, nechce mi to pustit dále, že je zde podezření na šíření spamu. Dále se mi stalo, že jsem posílal a odpovídal jednomu uživateli, ale zpráva se sama odeslala někomu jinému. Patrně to bylo tím, že jsem ji měl na jednom PC rozepsanou a z druhého PC odeslal mezitím někomu zprávu jinou a ta rozepsaná se odeslala také jemu, ačkoliv jsem jasně odpovídal tomu prvnímu. Úžasné :-)

Text příspěvku byl upraven 26.10.16 v 15:11

pobijecmuch
pobijecmuch 29.10.2016 v 11:47

Dnes dopoledne mně stránky DK neustále nejedou - opakované výpadky. Nevím zda jsou to nějaké technické potíže, nebo se provádí na stránkách nějaká údržba. Nebylo by lepší udělat na půl dne úplné odstavení - výluku, nebo to provádět raději v nočních hodinách?


R.E.M.
R.E.M. 29.10.2016 v 12:08

Asi by stačilo upozornit uživatele, že může docházet k výpadkům. Důležité je to hlavně pro aktivní uživatele, kteří právě vkládají data na DK.

Koka
Koka 29.10.2016 v 14:43

Připojuji se k upozornění uživatele vladimir3043 - opravdu je zřejmé, že systém některé inzeráty buď "sám o sobě" zveřejní dvakrát, nebo vyžaduje na zadavateli inzerátu další kliknutí, jakoby ten zadával dva inzeráty. Výsledkem je, že inzerát nabízející tutéž knihu je na DK dvakrát po sobě (což by nevadilo, resp. je to snadno napravitelné), ale že i jeho zadavateli se z chudičké kvóty deseti možných inzerátů jich odečte víc, než je záhodno (a to už asi vrátit nejde, tedy to vadí).
Tolik zduplikovaných inzerátů, jak je tady v posledních dnech, jsem ještě neviděla - to nemůže být náhoda.

Text příspěvku byl upraven 29.10.16 v 14:44

Koka
Koka 03.11.2016 v 19:37

Na titulní stránce DK u Komentářů nevidím možnost kliknout na zadání "Více komentářů" (nebo tak nějak se to jmenovalo). To tlačítko zmizelo, nebo je jinde, nebo .... ?

pobijecmuch
pobijecmuch 03.11.2016 v 19:38

Koka - tak si klikni na - Nové komentáře a jsi tam.
To co se dá otevřít, tak je hnědé písmo, ostatní černé.

Text příspěvku byl upraven 03.11.16 v 19:43

Koka
Koka 03.11.2016 v 19:44

pm - děkuji za navigaci - je užitečná. A ty tedy víš o tom, že to tlačítko, co bylo vpravo dole od pravého zobrazovaného komentáře, už napořád zmizelo? Nebo mi radíš novou cestu jenom "jako záložný zdroj" ?

Koka
Koka 20.11.2016 v 21:43

V upozorňovači mi svítí, že prý u recenze
http://www.databazeknih.cz/recenze-knihy/ove-britt-mary-velka-laska-az-postel-praska-6840#cmts
přibyly dva nové příspěvky. Když si recenzi otevřu, tak tam žádný nový příspěvek není. Proč mě to tedy ukazuje tu dvojku?

Dan
Dan 20.11.2016 v 22:42

to Koka: Občas se to bohužel stane. V sekci Upozornění je vpravo odkaz "vynulovat upozornění".

Eldar80
Eldar80 21.11.2016 v 18:17

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Aleh
Aleh 21.11.2016 v 19:47

Mám stejný poznatek jako uživatel Eldar80. Dostala jsem palec za komentář, ale upozornění nepřišlo.

Koka
Koka 04.01.2017 v 19:32

Přehlédla jsem něco, nebo je to tak, že opravdu nejde smazat ani přepsat, opravit jednou vložený text v rubrice Zajímavosti?

Pavel673
Pavel673 08.01.2017 v 15:01

Dobrý den rád bych se zeptal jak je možné že "palec nahoru" který mi byl přidělen loni na podzim najednou zmizel. Nevěděli byste někdo oč jde? Děkuji.

Marthas
Marthas 08.01.2017 v 15:08

To Pavel673: Dřív bylo možné palec odebrat, když se komentář uživateli přestal líbit, jak je to teď nevím... A odkud zmizel, z profilu, kde je uveden počet přidělených palců anebo z upozornění?
To Koka: Myslím, žes nic nepřehlédla, to můžou pouze admini... Nemýlím- li se.

Text příspěvku byl upraven 08.01.17 v 15:11

Pavel673
Pavel673 08.01.2017 v 15:11

No myslím že z obojeho a mimochodem když jsem teď koukal na uživatele který mi ho udělil tak ten to má také vynulované

siena
siena 08.01.2017 v 15:13

Pavel673, nebude to tím, že zmizel samotný komentář?

Marthas
Marthas 08.01.2017 v 15:14

To Pavel673: Tak to ti ho možná odebral ale, jak to mohl technicky provést, to nevím, protože po těch úpravách designu vůbec netuším, jak se něco takového jako odebírání palců dělá.

Pavel673
Pavel673 08.01.2017 v 15:16

S tím komentářem máš možná i pravdu, protože jak tak na to koukám tak mi tam zůstal pouze jeden

Marthas
Marthas 08.01.2017 v 15:18

To siena: Jo, teď jsi asi trefila hřebíček na hlavičku, tazatel tam už nemá žádné komenty, a jako zmizí body za smazané komenty tak samo i již přidělené palce.

Marthas
Marthas 08.01.2017 v 15:20

To Pavel673: Já se teď koukala do vašeho profilu a všimla si, že u knih nemáte komentář žádný, tedy na tomto profilu.

Pavel673
Pavel673 08.01.2017 v 15:22

Moje chyba spletl jsem to se správou ale přesto jsem měl minimálně jeden komentář který skutečně zmizel



Vložit příspěvek