Technické potíže?


Marthas
Marthas 14.09.2016 v 19:22

To Dan: "A komentář ode mě se objeví u mého profilu v záložce komentáře, ale chybí u dané knihy, kde zmizí ihned poté, co stránku zavřu a opět ji otevřu.Spolu s odstraněním komentáře mizí i připsané body." To taky? Když jsem naposledy hodnotila povídkovou knihu, musela jsem si pro jistotu hvězdičky psát na papírek, protože pokaždé, když jsem stránku opět otevřela se vyzmízíkovaly... Jak to souvisí s řazením komentářů, proboha... Podotýkám, že já mám stále řazeno od nejnovějších...

Hugomil
Hugomil 25.09.2016 v 10:26

Pokud v archivu odstraním všechny zprávy od určitého uživatele, stejně se mi na hlavní stránce archivu daný uživatel zobrazuje i se zněním zřejmě poslední zprávy. Nejde to nijak vymazat. Chybí např. tlačítko "odstranit z archivu" . Děkuji za řešení problému.

tenax
tenax 25.09.2016 v 14:03

Opět nejde pomocí Hlášení chyb upozornit na chybu. Když zakliknu, že kniha na DK nepatří, přestože vložím ještě slovní komentář do Podrobností, nejde odeslat a neustále se vrací do původní podoby formuláře.

Dan
Dan 25.09.2016 v 14:13

to tenax: A píše to nějakou chybu? S formulářem jsem dlouhou dobu nic nedělal.

Marthas
Marthas 25.09.2016 v 14:13

Nechápu tenaxi, mně to normálně šlo odeslat, není problém u tebe?
Ještě to zkusím jednou...

M:

Marthas
Marthas 25.09.2016 v 14:19

To tenax: Dávala jsem si pozor, zda dělám vše správně a opět systém v pohodě odeslal. Je to divné...


tenax
tenax 25.09.2016 v 14:21

Nepíše to žádnou chybu, pouze když vyplním formulář a kliknu na odeslat, místo obvyklého oznámení o přijetí požadavku se mi opět zobrazí mnou již vyplněný formulář. Konkrétně u knihy http://www.databazeknih.cz/knihy/schritte-1-international-313375. Zkoušel jsem to opakovaně několikrát, také tak, že jsem knihu opustil a znovu navolil a vyplnil formulář, se stejným - tedy nulovým - výsledkem.
A přitom ještě včera mi to u jiných knížek normálně fungovalo a žádné nastavení jsem neměnil.

Marthas
Marthas 25.09.2016 v 14:25

To tenax: Přesně na této knize jsem to zkoušela, po té co sis postěžoval a normálně se to odeslalo...
Pak ještě na tom Hedwayi, co tu je - s naprosto stejným výsledkem, úspěšným odesláním ... To fakt nechápu...

tenax
tenax 25.09.2016 v 14:30

To Marthas: Vlastně tu anglickou knihu jsem po ránu taky ještě úspěšně nahlásil, ale ta němčina byla nějaká tvrdohlavá a vzdorovala :-). Ale hlavně že je nahlášená.
Shakespeare měl pravdu, že jsou věci mezi nebem a zemí...

Marthas
Marthas 25.09.2016 v 14:33

To tenax: Bez urážky k Danovi, IT by řekl a "zkoušel jste to vypnout a zase zapnout".-))

Koka
Koka 02.10.2016 v 18:01

U knihy
http://www.databazeknih.cz/knihy/posledni-poklona-sherlocka-holmese-64564
chci chybně přiřazeného překladatele Jan Zábranu nahradit v knize uvedenou překladatelkou Evou Kondrysovou. Systém se mě po kliknutí na křížek u Zábranova jména zeptá, zdali opravdu jej má odstranit, a když na znamení souhlasu kliknu na OK, tak místo jeho odstranění mi jenom nabídne rubriku - formulář pro vložení dalšího překladatele. Evidentně jde o nějakou technickou nedostatečnost.

Marthas
Marthas 03.10.2016 v 18:12

To Koka: To mi systém už dělá věky, pokud chci opravit něco, co jsem nepřidávala já, tak jelikož nejsem jistý tip uživatele, tak musím tuto chybu nahlásit přes hlášenku... A samo pak za to nedostanu body, ale za chybu mě to ještě nenapadlo považovat...

Trip
Trip 06.10.2016 v 07:56

Chcem ohodnotiť starší obchod, ktorý som úspešne uzavrel:
kliknem na "dokončiť" - "Ano, obchod dokončen" - "Nemůžete hodnotit uživatele, se kterým jste nikdy neobchodovali!" - kde sa stala chyba?

Koka
Koka 06.10.2016 v 08:25

Trip - to je mi ale novinka! Jak může systém vědet, s kým jsem obchodovala a s kým ne? Už několikrát se mi stalo, že žádost o koupi knihy mi nějaký uživatel poslal ne jako reakci na zveřejněný inzerát, ale přes osobní zprávy. A pak přes osobní zprávy a cestou osobního předání proběhla i další komunikace. Tak co o tom DK ví?
Možná že toto technické omezení bylo zavedeno ve snaze zabránit tomu, aby si zde ti četní zdejší "velkoobchodníci" navzájem nepsali do rubriky "hodnocení v bazaru" ty nejapné vzkazy a vzájemná obvinění - jak se to někdy stává. Pár jsem si jich přečetla a nestačila jsem se divit, jaké války mezi nimi zuří, současně jsem se však několik užitečných informací dozvěděla.

JustWomen
JustWomen 07.10.2016 v 14:25

Od včera nemůžu dávat like ke komentářům, kde je chyba?

siena
siena 07.10.2016 v 16:31

JustWomen, když pojedete kurzorem vlevo od hodnocení, hvězdiček, tak dáte palec. Došlo ke změně a místo "to se mi líbí" je ikonka "palce", který se mi také nezobrazuje...

Text příspěvku byl upraven 08.10.16 v 07:42

siena
siena 11.10.2016 v 20:53

Do e-mailu mi přišlo oznámení o nových zprávách, ale ty jsem tu nenalezla...?!?

Koka
Koka 11.10.2016 v 21:04

Tak se těš, neboť v poslední době zde platí: žádné zprávy = dobré zprávy.

siena
siena 11.10.2016 v 21:06

Vidíš a zrovna tyhle mohly být dobré...dle odesílatelů:)

Koka
Koka 11.10.2016 v 21:10

Aha. To ti tedy chybí avizované zprávy od jiných uživatelů? Asi se mění jejich grafické vzezření, a až se vypasou a zakulatí, tak možná budou doručeny.

siena
siena 12.10.2016 v 07:06

Beru zpět, jedny se předběhly s druhými:)

Kulaté? Můj starý prohlížeč uchoval hranaté tvary, takže z profilů vidím o něco více:)

Text příspěvku byl upraven 12.10.16 v 07:08

bamba
bamba 20.10.2016 v 09:47

Nejde mi - mať knihu rozčítanú a zároveň ju mať v knihotéke. Asi nejaký problém so škrtacími políčkami.

Naias
Naias 20.10.2016 v 09:52

Mne to ide.

esherlock
esherlock 20.10.2016 v 18:06

Dobrý den,
mám v prodeji 5 knížek a 3 rozpracované, chci ještě vložit 2 knihy a neustále mi to píše, že již nemám volné kredity ???? Proč, když se může prodávat 10 knih.
Děkuji za odpověd.

Dan
Dan 20.10.2016 v 18:14

To esherlock: tech 10 volnych kreditu je jednorazove. Nyni prodavate 5, tak jste musel uz predtim frive take prodat 5.



Vložit příspěvek