Technické potíže?


nightlybird
nightlybird 09.02.2015 v 00:36

Omlouváme se, ale máme malé technické potíže, vraťte se prosím později.
Toto hlášení se mi začíná poslední dobou objevovat stále častěji. Nevím, co si o tom mám myslet, každopádně to ale pořádně komplikuje doplňování a provádění oprav a rozhodně to nemá nic společného s mým připojením na net, jiné stránky běhají normálně, takhle mi "blbne" jen DK. Co s tím počít? Odletět?

siena
siena 09.02.2015 v 07:23

Také jsem zaznamenala zvýšenou četnost. I během dne...
Druhou část příspěvku jsem smazala a po pár minutách mohu opět napsat. Nejdou otevřít další "rubriky" u knížek: bazar, diskuse, recenze...Objeví se Nahrávám...

Text příspěvku byl upraven 09.02.15 v 08:21

Marthas
Marthas 10.02.2015 v 22:48

To siena: Mám úplně stejný problém jako vy, sieno, jakmile kliknu na zajímavosti, bazar, recenze nebo vydání, tak se zobrazí nahrávám a nic se neděje, ze začátku jsem si myslela, že je to chybou mého operačního systému a nebo tím, že mám málo paměti ale pokud to dělá i vám, nepochybuji o tom, že to opravdu bude nějaká chyba v programu, zrovna včera totiž danielson do novinek na webu přidal toto:
včera

Zrychleno a upraveno přepínání záložek v detailu knihy

Podotýkám, že já zrychlení nepozoruji, spíše se ještě nestalo, že by se něco tzv "nahrálo", není to tím, že pod tím, co se má nahrát zůstávají komenty, to před tím nebylo...

Nebo to není chyba, a já se mohu rozloučit s další funkcí databáze:(

To nightlybird: Také se mi stává, že databázi takto "zkolabuje server" nebo co to je, doufám, že si danielson těchto příspěvků konečně všimne a něco s tím udělá...

Leda, že bychom to napsali do jiné více viditelné diskuze...

siena
siena 11.02.2015 v 06:09

Chvíli jsem si myslela, že to mohlo být právě tou modernizací, ale ne...i po oznámení o urychlení stále Nahrávám...:-)
Možná by pomohlo, kdyby se zároveň s vylepšením uvedlo i jaký vyhledávač, či jeho verze, případně další technické parametry, je nejvhodnější...

Text příspěvku byl upraven 11.02.15 v 06:18

Dan
Dan 12.02.2015 v 13:08

Zdravím,

čtu to až zde, jinak mi nikdo jiný nic podobného nehlásil a mně to funguje v Chrome, FF i IE. Slovo "nahrávám..." má většinou do půl sekundy zmizet a zobrazit obsah záložky.

Jaký máte prohlížeč?

siena
siena 12.02.2015 v 14:16

Dane, také zdravím.
Mám IE. Chápu, trochu zaostalé, ale nějak mi už vyhovuje:)
To nekončící Nahrávám není trvalý problém. Řekla bych, že je to něco podobného jako občasné vyskakování na titulní stranu DK, při pokusu o rozkliknutí komentáře, diskuze...

Text příspěvku byl upraven 12.02.15 v 14:17


tenax
tenax 12.02.2015 v 14:54

Siena, mám podobný problém (taky jsem konzerva s IE), to přeskakování na titulní stránku se mi stává rovněž. Ale už jsem zjistil, že se mi to stává pouze v případě, že jsem moc rychlý a nepočkám na kompletní načtení reklam. Jinak je to OK.

Marthas
Marthas 12.02.2015 v 15:02

Dobrý den, danielsone, to nikdy nekončící nahrávám u mně opravdu nikdy nekončí a po půl sekundě to dál nahrává...

To tenax a siena: To přeskakování mám taky právě, když dost dlouho nečekám a jsem moc rychlá....

To Danielson: Já mám Operu 10.63, vyšší nemůžu nainstalovat, vysvětlovala jsem vám to už....

Text příspěvku byl upraven 12.02.15 v 15:02

Dan
Dan 12.02.2015 v 15:58

Přeskakování na úvodní stranu by se již nemělo stávat. Nebo jste to zaznamenali např. v posledních dvou dnech?

Marthas
Marthas 12.02.2015 v 16:11

To danielson: Já myslím, že zrovna včera, když jsem byla příliš rychlá tak se mi to povedlo, ale jelikož si nejsem jistá, zda to bylo včera nebo předevčírem, tak se mnou to neřešte, spíše počkejte, až se vám ozvou ostatní, moje bolest je spíše to nahrávání anebo to, že to hází technické potíže na síti, ale kdy to hodilo na posledy to netuším...

siena
siena 12.02.2015 v 16:41

Tenaxi, on je ten můj stařeček normálně pomalý, takže to chce ode mne ještě více trpělivosti:) "Nahrávám" zkusím pořešit stejně, uvidím. Tedy, že to má souvislost s reklamou, to mne nenapadlo:-)

nightlybird
nightlybird 12.02.2015 v 23:12

Tak nevím - to nahrávám ... v podstatě neřeším, prostě chvíli počkám. Víc mi pije krev to hlášení, které jsem uvedl jako první, protože mne to zdržuje podstatně víc. Dělá to na mne dojem , jako by ta stránka zamrzla či co, takže se prostě seberu a z DK vypadnu. Někdy se povede to ošidit - zavřu okno a okamžitě otevřu nové a načtu DK znovu (to se mi ale to, co jsem právě dělal ztratí a to je prostě k posmání- jak říká moje sestra, anžto je dáma). Jinak používám Chrome a reklamy dusím AdBlockem.

eraserhead
eraserhead 13.02.2015 v 08:58

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

siena
siena 13.02.2015 v 09:11

Ono to Nahrávám není na chvilku, včera jsem vydržela tři minuty a pak vzdala...
Mám už starší notebook, takže jsem si "nefunkční" věci vysvětlovala právě tím:)
Ale...

Text příspěvku byl upraven 13.02.15 v 09:12

Dan
Dan 13.02.2015 v 09:13

to eraserhead: Vydrž, za chvíli by to mělo být o.k.
Pokud někdo vidí slovo "Nahrávám" déle než třeba dvě sekundy, stačí stisknout F5. Pracuji ale na nápravě, aby to bylo funkční všude.

siena
siena 13.02.2015 v 09:14

Dane, díky, vyzkouším...

Dan
Dan 13.02.2015 v 09:21

to nightlybird: Jaký máte prosím prohlížeč?

Já to zkoušel na mobilu a na několika počítačích a všude mi to funguje a velmi rychle.

Text příspěvku byl upraven 13.02.15 v 09:23

eraserhead
eraserhead 13.02.2015 v 10:58

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

nightlybird
nightlybird 13.02.2015 v 22:44

Zajímavé - vyzkoušel jsem to a (ne)funguje to přesně tak, jak to popsala elfos .
Jinak jako browser používám Chrome, verze 40.0.2214.111

Dan
Dan 14.02.2015 v 08:57

Díky, opraveno.

siena
siena 24.02.2015 v 20:10

Omlouvám se, že se vracím opět k problému "Nahrávám...". Zdá se, že je to jen můj problém:) Dane, chtěla jsem se zeptat, mělo by přepínání do jednotlivých oddílů u knih fungovat bez problému? Mně se Nahrávám a nic, objevuje i u spisovatele. Zajímavé je, že když si rozkliknu Zobrazit všechny knihy, tak to mi patřičný seznam vyjede, ale když odkaz Knihy, tak je mé známé a všudypřítomné Nahrávám...F5 jen vyskočím zpět do komentářů:)

Text příspěvku byl upraven 24.02.15 v 20:11

Marthas
Marthas 24.02.2015 v 21:07

To Siena: Ne jsme dvě, danielson mi to říkal, nikdo jiný krom nás dvou si prý nestěžoval, taky mě to udivuje, ale osobně předpokládám, že někteří ten problém mají ale neřeší to, protože tam, kde nám to dělá, nechodí, já mám taky předpotopní soft, málo grafický paměti a spoustu potíží, takže jsem se správce ptala naposled před týdnem, a to mi odpověděl, to co jsem ti psala, že jsme dvě a to, že to zatím nefunguje, bude asi tím, že tu Operu, co mám já, si nenaistaloval ale že má mnohem vyšší, dál jsem to neřešila, protože mi přišlo, že to nemá smysl, asi je nás holt málo... Už mě sice napadlo, že bych do jiného vlákna vznesla dotaz, zda všem všechno funguje, ale nevím, zda tím akorát nebudu čeřit vody, a přitom změním velký nic... Zda to má smysl...

Zdraví Marthas

siena
siena 24.02.2015 v 21:10

Marthas, máte pravdu, je to zvláštní:) Budu se tedy těšit na zakoupení nové techniky...

Marthas
Marthas 24.02.2015 v 21:18

Já taky, doufám, že se toho ještě dožiju...:(

I když mě překvapuje, že vám se to zhoršuje, u mne to zůstává stejné prostě se nedostanu, tam kam jsem se dřív dostala do recenzí, bazaru, zajímavostí a tak...
Bazar jsem sice už moc rozšiřovat nechtěla ale štve mne to, ale nejvíce mě dohřívá to, že si nemůžu zobrazit pod knihou všechny ty recenze, zajímavosti vem čert, jo a diskuse, tam je též nahrávám, ale ty snad též oželím..

Holt se všechno zrychluje, a svět se kvůli nám dvěma nezastaví...:(
Už mám pocit, zda ta zlepšení nejsou cestou do pekel a to nemyslím jen DK...

siena
siena 24.02.2015 v 21:23

Marthas, já bych si to tolik nebrala. Máme zase více času na čtení, když tu nemůžeme moc "lozit". Všechno zlé je pro něco dobré:)



Vložit příspěvek