vladimir3043 - Profil

Poslat zprávu

Vladimír V. (1975, muž) · Plzeňský kraj · statistiky

Aktivní: dnes v 02:42(poprvé: 27.06.2015)
Body:13 527(121 autorů a 466 knih)
Palce:0 za komentáře, udělené: 4

Právě čtené knihy

Momentálně zde nejsou knihy.

Kdo jsem

Zdravím všechny potencionální zájemce o mé knihy. 


Uvedené poštovné v inzerátu platí pouze při platbě na můj bankovní účet. Obyčejné poštovné 27,- nebo 33,-Kč, pokud je uvedeno v inzerátu, platí pouze za jednu knihu a na váš risk. Je levné a podléhá rozměrům dopisu jasně stanovených Českou poštou.


Dobírkou knihy nezasílám, je extrémně drahá, platím to poště já předem a není jistota, že zboží se mi nevrátí jako nepřevzaté. V tom případě mi nikdy nikdo už zaplacené dobírkové poštovné nevrátí. Tudíž ceny uvedeného poštovného platí v případě bankovního převodu = buď jako jištěná doporučená zásilka anebo obyčejná zásilka bez záruky na váš risk. Obyčejné poštovné platí pouze u 1 knihy, pokud je tam uvedeno. Je levné a nemohu 100% ručit za doručení Českou poštou. Je možnost i zaslání jištěné doporučené zásilky. 


Děkuji za pochopení. Vladimír


UPOZORNĚNÍ: 

------------------ 

Opětovně od 1. 2. 2018 pošta opět zdražuje své služby. Nemám bohužel už čas měnit poštovné ve starších 2500 inzerátech, tudíž počítejte občas i s drobným navýšením cca +5,-Kč!!! Na Slovensko zasílám pouze po předchozí domluvě na podmínkách a určitě ne jednu knížku za pár korun.